320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui ma ei eksi, siis Di Matteo oligi ajutine lahendus treeneri kohale, kuniks leitakse uus. Mis siin salata, viimasest 5 mängust on 1 punkt võetud. See ei rahulda kedagi ja Chel teeb ikka kohutavat mängu, eriti hull on asi kaitses. Cechile ka 2 väravat jalgevahelt. Asi halb. City sõidab ka üle ja siis ollekse jõuludeks-aastavahetuseks, kui see boxing day on, 10-15p umbes maas liidritest ja siis Jaanuaris hakatakse ropult shoppama. Torres on täiesti kumm ryndaja, teda ei huvita jalka mängimine Chelseas, seda on kehakeelest näha. Minu nägemus asjast...

    Kommentaar


      Vähemalt hoiate kindlat joont asjades. Asi seegi?
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        No on ikka naljakas klubi see Chelsea. Anda kinga mehele, kes tõi teile FA Cup'i ning selle ihaldatud Meistrite Liiga võidu. Uskumatu, ei mõista ma seda venelast. Igal klubil on oma tõusud ning mõõnad.

        Kommentaar


          Pole meie otsustada, asi tehtud. Ootame ja vaatame.

          Kommentaar


            Juventusega lõpuks need kotid laekusid ja pikalt mõtlema ei hakatud. Suht m...n on see teie klubi omanik- asi aetakse juba nii kaugele, et ükski endast lugupidav treener ei hakkaks oma cv-d määrima sellises klubis kus nagunii varem või hiljem kinga saab.
            "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

            Kommentaar


              Algselt postitas EII Vaata postitust
              Juventusega lõpuks need kotid laekusid ja pikalt mõtlema ei hakatud. Suht m...n on see teie klubi omanik- asi aetakse juba nii kaugele, et ükski endast lugupidav treener ei hakkaks oma cv-d määrima sellises klubis kus nagunii varem või hiljem kinga saab.
              miks ei? garanteeritud edu või suur klots. see pole isegi mingi selling out, see on lihtsalt majanduslikult kasulik otsus.
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                1.Väga häbi, et niimoodi käitutakse Champions league ja FA Cupi võitnud treeneriga...
                2.Torres Torreseks, siin on kahjuks tegemist lootusetu juhtumiga. Mulle igastahes tundub, et mees mängib liiga passiivselt, absoluudselt pole näha liikumist tema puhul. Tõsiselt kahju...
                3.Et parandada mängupilti, oleks vaja sellist mängjat tagasi nagu selleks on Lampard, kahjuks hakkab mees vanaks jääma. Pall ei taha üldse jõuda ründajani.
                FCTW

                Kommentaar


                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                  Vähemalt hoiate kindlat joont asjades. Asi seegi?
                  Just, äkki aastas üks sack ongi õige, ning teised klubid ei mõista seda veel

                  Kommentaar


                    Omamoodi võib ka Abramovitšist aru saada. Vaadates seda, et kui palju ta klubisse raha matnud on, siis sooviks ta ka tulemusi. Tõsi RDM tõi fa cupi ja Meistrite liiga võidu, kuid see hooaeg ähvardab Chelseat Meistrite liiga play-offidest väljajäämine ja ka koduses liigas ei lähe asjad just kõige paremini(viimasel ajal).

                    Kommentaar


                      Mul on kurb tuju aga mul on külmkapis jäätist nii et tuju saab paremaks. Mulle need Di Matteo otsused pahatihti ei meeldinud aga sack oli küll veitsa üle munni. Nüüd on Newton pukki, toob meid tagasi CL'i heitlusesse, premieris jääme stabiilselt top3 heitlema ja siis on et kindel mees järgmiseks aastaks raudselt.
                      Algselt postitas zip
                      Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas M1kker Vaata postitust
                        Mul on kurb tuju aga mul on külmkapis jäätist nii et tuju saab paremaks. Mulle need Di Matteo otsused pahatihti ei meeldinud aga sack oli küll veitsa üle munni. Nüüd on Newton pukki, toob meid tagasi CL'i heitlusesse, premieris jääme stabiilselt top3 heitlema ja siis on et kindel mees järgmiseks aastaks raudselt.
                        Steve Clarke!
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Haha, jah, just.
                          Not to mention, ma usun et suuresti on viimases runis süüdi meie KUNNI ja liiderkapteni puudumine. Olgugi et mingiaeg tuleb nende butsad kiiremate omade vastu vahetada aga kohalolek on neil monumentaalne. Samamoodi Drogbaga. Too dokumentaal ju, kui CL'i võitsime. Drogba ja Terry on(olid) alati need kes enne mängu mehed üles kütsid. Platsil vuhad ja näed et suur sein neegrit on ees neid peapalle võtmas ja lammutamas siis on endal ka rohkem tahet mängida. Tead et tagaliinis istub teine sein ees ja mis siis enam muretseda. Samamoodi KUNN kes keskväljal seda palli liigutab ja kelle (viimasel ajal eriti) killer passid on lihtsalt KUNNid
                          Algselt postitas zip
                          Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                          Kommentaar


                            jutud CV määrimisest - Ancelotti, Hiddink, Mourinho, Villas-Boas...

                            pole kahtlustki, et ka di Matteo leiab endale varem või hiljem premmis jälle igati korraliku tööotsa. isegi aabram leidis ju.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                              miks ei? garanteeritud edu või suur klots. see pole isegi mingi selling out, see on lihtsalt majanduslikult kasulik otsus.
                              novot, a siis ongi ju kõik lill
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Mingil põhjusel arvan,et ega Abrakadabra RDMi sinna treeneriks väga panna tahtnudki. Pigem oli see nii poolenisti sunnitud käik, kuivõrd mehe aasta lõpp oli edukas.
                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X