320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tegelt tuleb Mourinho
    Algselt postitas zip
    Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

    Kommentaar


      Algselt postitas zelee Vaata postitust
      Ma arvan, et sul on aeg pöörduda City rüppe. Või siis PSG.
      PSG lasi eelmine hooaeg peale aasta numbri vahetust peatreeneri (Antoine Kombouare) lahti, kuigi liigas oldi liidrid.

      Kommentaar


        Algselt postitas EII Vaata postitust
        Vaata mehi kes seal käinud on, kui need välja ei vea kes siis veel?
        ega enne sellel segadususel lõppu paista, kui palja torsoga Putin isiklikult kurepoegi juhendama tuleb. Või kaptenliiderlegendtreener. põnev, põnev.
        How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

        Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

        Kommentaar


          Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
          Millal Roma viimati võitnud on midagi ? Hapud viinamarjad või lihstalt oled laps
          Esmaspäeval võideti AC Torinot. Tänan.

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Esmaspäeval võideti AC Torinot. Tänan.


            uue manageri nimetamisega võib veel veits aega minna - lõbustame siis endid.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

              uue manageri nimetamisega võib veel veits aega minna - lõbustame siis endid.
              Pakud Krokodill Dundeed treeneriks?

              Kommentaar


                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                Pakud Krokodill Dundeed treeneriks?
                Aaa, ei. Oleksin pidanud selgitama ennast arusaadavamalt. Pidasin silmas toda noa kohta käivat ütlust - kas sa nimetad seda (võitu Troino üle) võiduks (noaks)? Vot see (CLi karikas) on võit (nuga).
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Eks sellistes situatsioonides tulevad igasugugused karvased ja sulelised oma arvamust avaldama, mina kaasa arvatud, kui aga aus olla siis RDM pikka pidu poleks seal Chelseas nii või naa olnud, jutud ju käisid eelmisel suvel, et kui RDM poleks CL-i võitnud, oleks Abramovic üritanud mõne suurema nime kohale tuua, ehk et Guardiola, või ka mõni teine võib-olla. Eile mängiti Chelsea ikka ka taktikaliselt üle ja sama oli West Brommi vastu.


                  Samas, tundub, et otseseid lahendusi ka Abramovic ei andnud RDM. Järjekordselt täiesti arusaamatu, et ei toodud juurde ründejõudu, Torres on finished, ja teised ei vea ju üldse välja (Sturridge ja Moses), peaks mängima heal juhul kuskil liiga keskmike seas. Ja kaitses ka, see Luiz on nagu mingi staarkaitsja vms, maksis suure hinna, tegi ühe hea mängu ja kohe oleks justkui Terry mantlipärija või?

                  Kui ma oleks Chelsea kingades, siis prioriteet number 1 oleks teha jaanuaris 2 ostu, võib-olla isegi kolm:

                  1) Ründaja, ei pea olema gigamegakallis Falcao või Cavani, omal ajal ostsite suht odavalt Anelka ja lõi ka 19 ära, maailma parimas liigas ju ometi peaks neid ründajaid olema?

                  2) Kaitsja, arusaadav, et Terry olukord mängib ka rolli ja ta oleks eile võinud oma osa anda, aga Luiz on ju nali mis puutub korralikku kaitsesse. Kes see korralik kaitsja oleks, kes asemel tuua, ei oska pakkuda, aga Abral ju raha on, küll kellegi ikka leiaks.

                  3) Nüüd on aktuaalne, et Drogba tuleb Hiinast ära, arvestades olukorda, siis peaksite ta tagasi tooma, kuni järgmise hooaja lõpuni. Sellisel juhul saaksite riskida isegi sellega, et toote Drogba ja Falcao jaanuaris ja siis Falcaol on pool aastat aega Drogba kõrval sisse elada liigasse jms. Arvestades praegust olukorda, siis ma arvan, et Drogba ka tuleks ja see võib olla mingi Hollywoodiliku filmi lõpuga lõpp isegi vms.

                  Kommentaar


                    Huvitav on muidugi vaadata mingeid Arsenali (ja Liverpooli) fänne siin leilis. Kahtlemata on Chelsea poliitika päris koomiline, aga pikas perspektiivis, vaadake viimase 7 aasta riiulitele kus tiitlid on, Arsenalil on seal ju ainult tolm.

                    Ses suhtes irooniline, meedias ka muidugi, inglismaal siis, pärast igat Abra sellist lüket tullakse ikka tagasi SAFi ja Wengeri juurde, uhkusega niimoodi, et näe, legendid, elavad legendid, ja kuhugi nad ei kao ja oleks naeruväärne ju lahti lasta (ala Manu ka eelmine aasta ei saanud grupist edasi). Manu koha pealt on jutt õige. Aga mida on Arsenal ja Wenger teinud?

                    Jah võib rääkiga igasuguseid asju, rahalised olud, City ja Chelsea ostavad oma tiitlid, Arsenal ei ole selline, aga ma loen näiteks inglise foorumeid, ja isegi kõige tulihingelisemad Arsenali poolehoidjad on hakanud Wengerit kiruma. Toome siia juurde heade mängijate lahkumise, ja mitte seepärast, et tagasi koju vms, vaid, parimad aastad, ja Wengeri Arsenaliga on võimatu ju midagi võita, tuues siis RVP ja Fabregasi näidetena, mõõndustega Nasri, kui ajalukku minna, siis Henrygi läks enne kui laev hakkas uppuma, aga tal oli eelkõige CL puudu oma karikaruumist.


                    Aga ühesõnaga, kas Arsenali fännid peaks siin naeru laskma tegelikult, Abra laseb treeneri lahti, aga iga 2 aasta toob Chelsea ikka mingi tiitli koju, Arsenal tõi viimati 05 jah? Ja samas kuulen, et Arsenalil ühed kallimad piletihinnad, sealt tulebki Arsenali viimase aja profit ilmselt.


                    *Pange mulle nüüd siia did not read pilte vastusena

                    Kommentaar


                      oi nüüd sa avasid selle purgi jälle..
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Ei noh, mul täitsa suva, kommenteerin kui erapooletu.

                        Kommentaar


                          Saan aru, aga siin paljudel härrastel ei ole. (nagu isegi tähele panid ja ära märkisid)
                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            Benitez oleks selline nii ja naa variant.

                            Vaatamata sellele, et ta Interis põrus, usun ma, et mehes on päris kindlasti midagi peidus. Kui treeneri edu määraks ainult see, kuidas ta suudab jalgpalli mõista, siis Benitez oleks ilmselt üks parimaid maailmas, aga temal on see probleem, et ta ei suuda meeskonda endaga kaasa saada. Benitez = kas väga hea või väga halb.

                            Väitega, et Mancini on kolm korda parem valik kui Benitez, ma ei nõustu.

                            Kui anda Benitezile kätte head ressursid, siis ma olen veendunud, et ta suudab kokku panna väga korraliku tiimi.

                            Liverpoolis tegi ta TEGELIKULT üleminekuturul okei'd tööd, arvestades, et tal ei olnud raha, et kindlate diilide peale minna. Kiirelt vaadates, reaalsed floppid: Morientes, Babel, Aquilani ja Keane. Ülejäänud meeste puhul ei suutnud päris paljud midagi väga suurt korda saata, aga isegi neil jäi vähemalt hind enamvähem samaks. Kokku umbes 50 miljonit naelsterlingut, mis tundub päris palju, aga on tegelikult antud tasandil 5-aatase perioodi kohta tavaline või isegi köömes (mingi osa veel maha arvutada, sest päris tasuta vist ei lahkutud?).

                            Iseasi, kas Chelsea lubaks tal oma tiimi ehitada või pressitakse sunniviisiliselt peale midagi. Viimasel juhul on riskifaktor muidugi suur.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                              koht mõttetu väikeklubi toetajatele
                              Chelsea on väike klubi?
                              https://www.facebook.com/pages/Keedu...43565942374610

                              Kommentaar


                                Algselt postitas keeduheeringas Vaata postitust
                                Chelsea on väike klubi?
                                sa soolaräim oled ikka täis udu!
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X