320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    vb oled ise
    https://www.facebook.com/pages/Keedu...43565942374610

    Kommentaar


      Huvitav palju RDM sackimis raha saab ? (Leping ju oli 2 aastat kui ma ei eksi?? - Jah, küsimus küsimuses)
      Tegelikult ju hea diil - sest AVB´le maksti ju palka edasi kuni lepingulõpuni igakuu 200 000 £

      Arvatavasti treenerid võtavad selle koha vastu lihtsalt sellepärast, et makstakse head sulli töö eest mida sa tegelt ei tee
      Ideaalne pensionifondi kindlustamine käib ridamisi Abra juures.

      Vaimusilmas ootan mina seda, et Benitez suudaks selle Toorese mängima panna nii nagu ta seda ´poolis tegi - seda kasvõi Toorese viimastes mängudes enne seda kui ta jaanuaris minema müüakse, laenatakse või midaiganes.
      Lootus on lollide lohutus

      Edit:
      Jäin seda vaatama peale esialgset postitust:
      No ikkatäiesti teistsugune mänguskeem kui sinistel
      rnando Torres Liverpool Football Club Premier League El Nino fantastic glen johnson michael jackson rip man in the mirror tribute montage fifa 10 fifa10 pro ...


      Viimased kuu aega võiks sellist asja näha

      Seda mis jaanuaris saab teab vaid Abra kes tundub, et on koguaeg viina vine all.

      Kommentaar


        Algselt postitas zelee Vaata postitust
        Ma arvan, et sul on aeg pöörduda City rüppe. Või siis PSG.

        Ma arvan, et sa arva vähem. See oli hetke emotsioon ja mina oma lemmikklubi ei vaheta olen sinine ja olen ka edaspidi. Minust on siin foorumis Chelsea kohapealt kindlasti targemaid inimesi, kuid ma leian, et Benitez oleks kahtlemata halb valik. Mancini oleks hetkel selline hea treener kelle võib suhteliselt lihtsalt kätte saada ning kes suudaks natukene ka noorte ja vanade vahele tasakaalu tekitada.

        Kommentaar


          Rafa: “Chelsea is a big club with fantastic players, every manager wants to coach a such a big team. I would never take that job, in respect for my former team at Liverpool, no matter what. For me there is only club in England, and that’s Liverpool.”

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Ma arvan, et sa arva vähem. See oli hetke emotsioon ja mina oma lemmikklubi ei vaheta olen sinine ja olen ka edaspidi. Minust on siin foorumis Chelsea kohapealt kindlasti targemaid inimesi, kuid ma leian, et Benitez oleks kahtlemata halb valik. Mancini oleks hetkel selline hea treener kelle võib suhteliselt lihtsalt kätte saada ning kes suudaks natukene ka noorte ja vanade vahele tasakaalu tekitada.
            No $hitty on ka sinine ning neil on mancini.
            Algselt postitas fitti
            Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

            Kommentaar


              Algselt postitas keeduheeringas Vaata postitust
              vb oled ise

              Valus...

              eilse kohta veel niipalju, et kiidaks Ivanovici. Super mäng tema poolt

              Kommentaar


                Minu arust on Benitez peajagu üle Mancinist. Omal ajal olid Liverpooli rünnakud ühed ohtikumad Euroopas. Kui Abram suudaks talle normaalse summa alustuseks anda ja rohkem vabadust, siis usun, et sellest saab asja.

                Kommentaar


                  No nii ei saa, et see suvi ostsime maailmatasemel noori keskvälja kunne ja tahtsime ehitada klubi ülesse ideaalsele keskvälja mängule nüüd poole hooaja pealt hakkame mängima ründel baseeruvat mängu... nii ei jõua me kunagi samasuguse stabiilsuseni nagu Man Und,Barca jne.

                  Kommentaar


                    Rafa on hea treener ja seda kes seda ei näe, on tõenäoliselt pime. Interis põrumine ei tee temast halba treenerit (erand kinnitab reeglit jne). Liverpoolis sai ta suurepäraselt hakkama, saatuslikuks said peamise playmakeri müümine ja lollid omanikud. Liverpoolis tegi Rafa ümber akadeemia, mille esimesed viljad nüüd meeskonda on jõudmas (Suso, Sterling, Wisdom), lisaks on 2 aastat pärast Rafa lahkumist Liverpoolist, endiselt suur osa meeskonnast (u pooled) tema ostetud mängijad. Chelseas saaks ta kindlasti hästi hakkama, kuna seal on talle antud mängijate jaoks raha ja ei pea müüma, et osta. Torrese paneks ta kohe kindlasti mängima. Benitez on igati andekas, kuid isiklikult ei tahaks teda Chelsea pukis näha. Juba Chelsea fännide suhtumine Rafa spekulatsiooni on häbiväärne, rääkimata klubist endast, mis vahetab treenereid nagu sokke. Benitez vajaks aega ja kannatust, kuid seda ilmselgelt Chelseas ei leidu.

                    Kõige targem oleks Terry pukki lükata, nagunii on ta sisuliselt juba meeskonna treener.

                    Kommentaar


                      It's predicted that by 2025 you'll be no more than a six feet away from an ex-Chelsea manager.

                      Kommentaar


                        Kohekohe (mis võib ka homme olla) peaks siis fat waiter uue bossina välja kuulutatama. Guillem Balague ütles. Ja pole näind, et see vend tühja lahmiks.
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Ei mingit Pepi, Rafa tagasitulek on teoks saamas jah.

                          Ei kujuta ette kas mehel on võimalik muu võiduga siit välja tulla, kui sellise mis lõpuks pangaarvel kajastub?
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Chelsea Football Club can confirm Rafael Benitez has been appointed interim first-team manager until the end of the season.

                            The owner and the Board believe that in Benitez we have a manager with significant experience at the highest level of football, who can come in and immediately help deliver our objectives.

                            The 52-year-old Spaniard is due to meet the players at the training ground in Cobham tomorrow.

                            The two-time UEFA Manager of the Year comes with outstanding pedigree. He began his managerial career in his homeland, most notably at Valencia where he built a reputation as one of Europe's top coaches by winning the Spanish League twice and the UEFA Cup. He then spent six years at Liverpool and led them to their fifth European Cup and an FA Cup.


                            Well fuck
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              Chelsea fännide vingumine Rafa üle on küll arusaamatu. See sama mees lükkas Chelsea korduvalt CL'ist välja, nii ühel kui teisel moel.

                              Kommentaar


                                Njah, tits up
                                Algselt postitas zip
                                Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X