320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Huvitavat lugemist neile kes pole veel lugenud

    Kommentaar


      Raporteerin ka kohapealt pisut. Pole kunagi nii kõva vile kuulnud ühel mängul kui eile enne seda minutilist leinaseisakut. Teadustaja Barnetil oli ikka tükk tegu, et fänne vait saada. Vinge oli ka 16nes minut. Terve staadion tõusis kui üks mees püsti ja laulsid One Di Matteo´d. Ja olen täiesti kindel, et laulavad ka edasi tulevastes mängudes.
      Kusjuures mul isiklikult oli mängu tulemusest eile täiesti suva. Ja on ka kolmapäeval. Ei saa rahul olla selle muutusega. Võidetagu või 4 tiitlit. Kuid see viis kuidas RDM ära kangutati ja see mees asemele toodi, jätab ikka väga halva mulje.

      Kommentaar


        Kuidas see üldse Beniteze süü on, et tema treeneriks toodi.

        Kommentaar


          Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
          Kuidas see üldse Beniteze süü on, et tema treeneriks toodi.
          Ei olegi, kuid Benitezt saab vallandada...abrat mitte.

          Kommentaar


            Mida nagunii ei juhtu ja kui juhtuks, oleks veel retardim move kui see eelmine, seega jeah, get over it mu meelest. Samas, mida mina kui plastic ja JCL ka tean onja.
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Abra vastu ju viha ei saa pidada, tema on sulli igast aknast, uksest, korstnast ja ma ei tea kust veel klubisse sisse toonud ning tänu sellele on klubi lähiajaloos ka tiitlid. Benitez omal ajal kritiseeris Chelsea mängijaid, fänne ja kõiki muid. Selles suhtes Abra tegigi vist enda elu lihtsamaks, et tänu sellistele sõnavõttudele omal ajal on viha suunatud Rafale. Eks ta hooaja lõpus sealt pukist ka suure tõenäosusega läinud on.

              Kommentaar


                Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                Kuidas see üldse Beniteze süü on, et tema treeneriks toodi.
                Otseselt ju polegi. Aga kuidas on üldse jultumust võtta vastu selline töökoht kui veel paar aastat tagasi ütles avalikult, et tema jaoks on Inglismaal ainult üks klubi. Ja oma süü on ka kindlasti Romkal siin. Siiani olen tema säkkimisi üldiselt mõistnud. Carlo ja Granti suhtes olin pisut morn, aga siiski mõistev ja no pole tegu ka päris eks-mängijaga ehk siis emotsionaalne side polnud kindlasti nii suur. See praegune farss on mul küll sita keema pannud.

                Härra McNulty samas kirjeldab antud olukorda üsna täpselt:

                The brutal truth is that so many Chelsea supporters have enjoyed so much of what Abramovich's money has brought and bought them in the shape of the Champions League, Premier League titles and FA Cups that his approach is simply accepted - and you suspect supporters of many other clubs who state their own disapproval and scorn would be exactly the same.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                  Otseselt ju polegi. Aga kuidas on üldse jultumust võtta vastu selline töökoht kui veel paar aastat tagasi ütles avalikult, et tema jaoks on Inglismaal ainult üks klubi.
                  2007. Drugs are bad.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    2007. Drugs are bad.
                    Vabandust jah. Kuid see ei muuda ju olukorda karvavõrdki!

                    Kommentaar


                      Kas mitte iga treener ei ütle, et on ainult 1 tiim ja bla bla bla? Kõik treenerid mustavad teisi tiime..ei näe sellest nagu midagi nii hullu, eriti kui peatreener teab, et need tiimid on suured rivaalid.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                        Vilet saab see mees seal eesotsas minult nii kaua kui ta seal pukis on. Võitku või 4 tiitlit. Kuid see viis kuidas RDM ära kangutati ja see mees asemele toodi, jätab ikka väga halva mulje.
                        Jalgpall pole ammu enam mitte pelgalt mäng vaid äri. Vile koha pealt nii palju, et kui Benitez suudab meeskonna võitude teele viia, siis on ka vilel lõpp.

                        Kommentaar


                          Selle loogikaga, mis chelsea fännide seas levib, ei tohiks ükski treener enam Chelseat treenima tulla, sest RDM vallandamine oli alatu. Ei näe Beniteze süüd väga, kui hea palgatšekki ja korralikku satsi pakutakse. Minevikku muidugi fännid ei kipu unustama ja eks see masside liikumisega kaasa minemine vilistamisel ole omaette nähtus.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Mütsisöömise koht.
                            Minu (ning usun ka et paljude teiste fännide) heakskiitu ei võida ta küll mitte kunagi. Selle peale võin isegi mitu mütsi ära süüa. Massilisel vilel on ilmselt lõpp juba üsna varsti, kuna kaua sa ikka tuuleveskitega võitled? Pigem üritavad fännid enda arvamust nii klubi juhtkonnale kui ka Rafale näidata.

                            Algselt postitas HellBoy22 Vaata postitust
                            Jalgpall pole ammu enam mitte pelgalt mäng vaid äri.
                            Ma peaksin seda ilmselt paremini teadma kui paljud. Samas ei näe mingist otsast, kuidas selline lüke on majanduslikult kasulik!? Rafa ju Shaktari võitma ei saa panna. Premmis kolmas koht peale üsnagi raskeid fikstuure pole ju ka veel maailma lõpp. Ehk siis otsest ohtu veel Top 4 välja jäämisele ei olnud. Küll aga pidi Robbiele ja ta personalile maksma kompensatsiooni pluss ka Rafale ja tema agentile mingit nutsu ette viskama. Klubi maine meedia ja avalikuse silmis langes veelgi (mitte et ta juba niigi madal poleks olnud). Kõik ju ärilised põhjused, mis üsna negatiivsed. Sellise platformi pealt mingeid uusi lukratiivseid sponsorlepinguid vaevalt et sõlmima hakatakse.

                            Kommentaar


                              Asi on lihtne. Abra tahtis juba suvel RDM'le jalaga anda kuna ta polnud küllalt "kuulus slash vinge" treener, aga kuna mees lükkas klaveri läbi ukseava ning suutis Chelseaga CLi võita siis ei andnud teda enam minema ajada (mida fännid veel selle peale oleks teinud?). Nüüd tulemused langesid ning põhjus olemas miks jalaga anda.

                              Kommentaar


                                Bad news for #cfc - UEFA ban Shakhtar's Luis Adriano for final CL group game against Juventus for scoring "that" goal v Nordsjaelland.
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X