320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Enne kui Falcao ennast suurklubis ei tõesta, võib ta tõesti Defoe ja Berbaga samma patta panna...selline average Spursi tase.
    Porto ja Atletico pole suurklubid? ehk siis suurklubisid on maailmas 2-3.? ja inuke suurliiga on Premier? pohh, et Hispaania on enamvähem premeiriga võrdne.

    Kommentaar


      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
      Porto ja Atletico pole suurklubid? ehk siis suurklubisid on maailmas 2-3.? ja inuke suurliiga on Premier? pohh, et Hispaania on enamvähem premeiriga võrdne.
      Mitu La Ligat, Copa del Rey-d ja CL-i Atletico viimase tosina aasta jooksul võitnud on? Suurklubi all mõtlen klubi kus ei ole ainult 1 staar, nagu Atleticos Falcao või Napolis Cavani.

      Kommentaar


        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
        Mitu La Ligat, Copa del Rey-d ja CL-i Atletico viimase tosina aasta jooksul võitnud on? Suurklubi all mõtlen klubi kus ei ole ainult 1 staar, nagu Atleticos Falcao või Napolis Cavani.
        Aga Porto? neil on cl. võit olemas Arsenalil nt pole, Chelsea saab premieris heal juhul sama hea koha kui atletico la ligas. torres on staar, gerrard on staar, giggs on staar.

        Kommentaar




          Jap , see on normaalne käitumine.Mhm.
          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

          Kommentaar


            Krdi vahet sel on, mida kellegi ema arvab?

            Kommentaar


              Algselt postitas Punkt Vaata postitust
              Hea tahe on küll väga romantiline väljend siinkohal, arvestades, et Atlético siiski maksab ka laenudiili eest ning annab võimaluse saada igal tasandil pingelisi mänge ehk siis kasu pole ainult meiepoolne. Ei näe ma ka, et see niivõrd altruistlik hea tahte avaldus Chelsea mingisse eelisolukorda tõstaks - sama hästi võib meenutada viimaste aastate kordaläinud tehinguid Unitedi ja Cityga ning nad vabalt samale pulgale asetada.

              Kohe kindlasti tuleb ka midagi minu pangakontole, proovid veel äkki? Minu eesmärk polnud absoluutselt siia teemasse midagi teravat postitada, aga ilmselgelt oli vist kellegi jaoks hell teema, et personaalseid märkusi tegema hakati.
              Ei tulnud teravat panema vaid tunnen tõsist huvi, mis peaks sulle korda minema need paar potentsiaalset lisamilli, mida klubid omavahel vahetaks?

              Courtois´i juurde tagasi tulles oli tal peale eelmist edukat hooaega Madriidis kindlasti suurem järjekord ukse taga. Üks on muidugi see, et juba tuttav keskkond on ees ootamas. Kuid võib vabalt olla, et seal on ka midagi muud. Lihtsalt mõtlen kõva häälega hetkel.

              Algselt postitas karl54 Vaata postitust
              Aga Porto? neil on cl. võit olemas Arsenalil nt pole, Chelsea saab premieris heal juhul sama hea koha kui atletico la ligas. torres on staar, gerrard on staar, giggs on staar.
              Porto ja Atletico pole premmi võitnud...

              Kommentaar


                Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                Ei tulnud teravat panema vaid tunnen tõsist huvi, mis peaks sulle korda minema need paar potentsiaalset lisamilli, mida klubid omavahel vahetaks?

                Courtois´i juurde tagasi tulles oli tal peale eelmist edukat hooaega Madriidis kindlasti suurem järjekord ukse taga. Üks on muidugi see, et juba tuttav keskkond on ees ootamas. Kuid võib vabalt olla, et seal on ka midagi muud. Lihtsalt mõtlen kõva häälega hetkel.
                Rasked ajad, tuleb igat senti lugeda ja mulle läheb tõesti korda, et võimaliku tehingu korral suudetaks pikim õlekõrs tõmmata ehk võimalikult suur kopikas teenida. Otsest tulist vajadust klubil hetkel müüa pole, kuid kui Falcao peaks kunagi tulevikus avaldama soovi minna, siis ilmselgelt on enamuse Atleti poolehoidjate soov võimalikult palju tema pealt teenida, et klubi parem tulevik tagada - minu meelest üsna lihtne ja loogiline ning seda eriti olukorras, kus miljonitega väga võimalik lehvitada pole.

                Courtois' kohalt usun ma, et väga palju mängis rolli ikkagi tema enda soov. Nagu sa mainisid: tuttav keskkond, tuttavad kaaslased, tuttavad treenerid, hea võimalus mängida Euroopa superkarika finaalis. Tema enda seisukohast oleks olnud üsna totter midagi muud ja tundmatut soovida. Chelsea oleks minu teadmist mööda soovinud teda juba see aasta kuhugi Premierisse laenule mängima ja ka sel suvel läheb arvatavasti huvitavaks: viimati jäi kõrvu tema isa kommentaarid, et Chelseasse pinki soojendama ta kindlasti ei naase ning poiss sooviks pigem Madridis jätkata ja hea õnne korral Meistrite liigas mängida. Seega eks näeb, kuhu ta järgmine hooaeg maandub ja kui kõvasti tema enda sõna maksab.
                Coraje, corazón y cojones.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                  Ei tulnud teravat panema vaid tunnen tõsist huvi, mis peaks sulle korda minema need paar potentsiaalset lisamilli, mida klubid omavahel vahetaks?

                  Courtois´i juurde tagasi tulles oli tal peale eelmist edukat hooaega Madriidis kindlasti suurem järjekord ukse taga. Üks on muidugi see, et juba tuttav keskkond on ees ootamas. Kuid võib vabalt olla, et seal on ka midagi muud. Lihtsalt mõtlen kõva häälega hetkel.



                  Porto ja Atletico pole premmi võitnud...
                  Aga ikka ägedamad ja tugevamad klubid kui chelsea

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                    Courtois' kohalt usun ma, et väga palju mängis rolli ikkagi tema enda soov. Nagu sa mainisid: tuttav keskkond, tuttavad kaaslased, tuttavad treenerid, hea võimalus mängida Euroopa superkarika finaalis. Tema enda seisukohast oleks olnud üsna totter midagi muud ja tundmatut soovida. Chelsea oleks minu teadmist mööda soovinud teda juba see aasta kuhugi Premierisse laenule mängima ja ka sel suvel läheb arvatavasti huvitavaks: viimati jäi kõrvu tema isa kommentaarid, et Chelseasse pinki soojendama ta kindlasti ei naase ning poiss sooviks pigem Madridis jätkata ja hea õnne korral Meistrite liigas mängida. Seega eks näeb, kuhu ta järgmine hooaeg maandub ja kui kõvasti tema enda sõna maksab.
                    Chelseal polegi teda kavas tegelikult veel endale pinki nühkima võtta. Suur Peeter on veel piisavalt kompetentne ka, et talle mingit konkurentsi pakkuda. Klubi ise mainis eelmise hooaja algul peale belglase ostu, et kaheks hooajaks laenavad mehe kuhugi välismaale arvestatavasse klubisse ning seejärel plaanivad hooajaks Premmi tuua. Plaanid võivad ilmselt selle ajaga muidugi muutuda ning mängijal endal ka tekkida mingisugune side klubiga, kus ta 2 aastat on tubli põhimees olnud. CL oleks kindlasti kõva motivaator ka klubile laskmaks Thibault´il sinna Hispaania päikse kätte veel aastaks jääda. Kuigi eks see pigem mõlemale klubile ole hetkel pigem "mure" kaelast ära saamine. Chelsea Courtoisi teenetest kindlasti lõplikult loobuda ei taha ning eks Atleticol ole ka kunagi vaja hakata endale päris puurivahti otsima

                    Kommentaar


                      Romeu väljas 6 kuud, imeline...

                      Kommentaar


                        Olukord ei ole kiita jah. Romeu väljas, Mikel suspended pluss ACON, Ramires korraks suspended (5 kollast).

                        Saab ilmselt Oscarit proovida seal. Endale tundub selle mehe puhtalt kaitsvaks torkamine veits raiskamisena küll. (Luiz mängis taanlaste vastu ka sääl, aga premmiopositsioon on vist vähe teine asi, et korralikult läbiproovimata positsioonis mängima hakata).


                        Teine variant on alati ostlema minna
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                          Teine variant on alati ostlema minna
                          yeah! fakit! it's christmas after all
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            yeah! fakit! it's christmas after all
                            Teadsin, et tuleb ära. Piisavalt ruttu ka.
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              see on talveime
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Fernando Torrese statistika käesoleval hoojal.
                                Mingid lambinumbrid sellel lehel. Alates pikkusest ja kaalust lõpetades väravate ja söötudega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X