320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas maggio Vaata postitust
    Varem on keegi foorumis kurtnud, et Long John sitta postitab. Ma tookord ei hakanud midagi ütlema, sest tihti on postitatud ka ühtteist huvitavat ja naljakat või lihtsalt meelelahutuslikku. Aga no seda eelnevat ei iseloomusta ükski neist sõnadest. See on päris halb aga huvitav tunne kui sul on mõne teise tegevuse pärast piinlik, see on see tunne mida ma momendil tunnen.
    Tead, viimase aja selle inimese otsused on pannud mind kurvastama. Tglkt see algas Rey Wilkinson vallandamisest. Mul ei ole ükskõik mis klubis toimub. Täna me omame seda, et ükski normaalne couch meile tulla ei julge. Kõik naeravad meie üle. Võib olla ainult juhul, kui lepingus nähakse ette ebaloogiline leppetrahv. Ma ei taha et Frank ega Cole minema läheksid. Ma ei taha, kuid ükskõikus viimaste mängu ajal järjest kasvab.

    Edu meile täna. We all hate Leeds!
    PS vahepeal tahaks, et ka Abra tantsiks meie dudka alla.

    Kommentaar


      Millegi pärast ma arvan et HULK tuleb Chelsease.

      Kommentaar


        Leedsi mustanahaline ründemängija ühe auhinna juba võitnud minu silmis.. - ilmselgelt kõige suurem soenguäpardus.

        Kommentaar


          Asetage see kuradi Luiz juba poolkaitsjaks, sest kaitsesse sellest kretiinist asja pole.

          Kommentaar


            See on küll lahe Leedsi fäänide poolt:
            "Sacked in the morning
            You will be sacked in the morning
            Sacked in the mo-orning
            You will be sacked in the morning"

            Kommentaar


              Noh. Iseenesest ju õigus, et Luiz ei peaks keskkaitsjana kuhugi vastase kolmandikku ronima, aga kui ta juba seal on, siis surely mõni sügavam keskväljamees (Lampard?) peaks maha jääma ja katma, ei? Luiz ei kaotand seda palli oma värava all, vaid kaugel kaugel. Keegi oleks pidanud taga see musta stsenaariumi vend ka olema. Muidu oli Luiz kaitses päris hea mu meelest.*

              *tõsi, väravaolukorra ajal oli tähelepanu korraks mujal (nagu ikka) ja ühe korduse põhjal ilmselt superselget pilti olukorrast mul pole. Will see.
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                Leeds line-up: Brown, Green.
                Subs: White, Grey.

                Kommentaar


                  Täitsa tore on niimoodi. Esimene poolaeg terav, aga mitte piisavalt, et väga ohtlik olla vastaste kasti ümber. Paar head tõrjet ka nende kiprilt. Üks siniste kala karistati päris toreda löögiga ära. Ja noh teine poolaeg, fuck em. Kõik olid head, peale nr 9. Ja isegi tema skooris.

                  See you in another nine years, 1eed5!
                  Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                  Kommentaar


                    Kahjuks tuli just see kõige raskem variant. Esimene poolfinaalmäng siis kodus ja vastaseks -Swansea.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Long John Vaata postitust
                      See on küll lahe Leedsi fäänide poolt:
                      "Sacked in the morning
                      You will be sacked in the morning
                      Sacked in the mo-orning
                      You will be sacked in the morning"
                      Kui 5-1 taga olid siis laulsid oma treenerile seda v?

                      Kommentaar


                        Euroopa liigas joppas meile -Sparta Praha...loosiga võib rahule jääda-

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Basel,Dinamo Kiev,Anzhi ja Sparta Prague oleksid sellised lebomad võistkonnad
                          Oh õnneks tuligi Sparta Prague

                          Kommentaar


                            Loosiga vedas tõepoolest, oleks võinud kordades hullemini minna, aga see on vist täna erinevate välimaa liigade alateemades juba klišeeks saanud Vastane tuleb Steaua/Ajaxi paarist, mis ei ole ehk ka kõige ületamatum stsenaarium (nagu seda ka meie tänavune CL alagrupp kui see kunagi loositi ) Sooviks näha mängimas noori, kellest südikamad vaikselt A-meeskonna pingi otsale võiksid trügida.

                            Eilne mäng Leedsi vastu oli mõnusalt vastuoluline. Mõtlesin pingsalt kas teist poolaega üldse on mõtekas vaadata, sest vaatepilt oli kõike muud kui nauditav. Poolaja pausil aga peeti Lampardi andmetel üks korralik keskustelu riietusruumis maha ja Mata viigitabamuse järel läks kõik kenasti ülesmäge. Loodame, et Bertrandil midagi tõsist pole, (sotsiaal)meediasse ei ole mu meelest mingit uudisnuppu selle kohta tekkinud, samas ei ole olnud aega ka tõsisemalt süveneda, palju tööd hetkel.

                            Ahjaa, Cole saab täna 32! Õnne, edu ja äkki kuidagi saab Cashleyle aastakesest pikema lepingu ka välja lunitud. Mina oleks poolt!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Kui nüüd Soccerneti uudist uskuda, siis Liverpool teatab Sturridge ostmisest. See tähendab seda, et Abral on midagi sügelema hakanud ja nüüd tehakse uuele ründajale ruumi. Talvel tuleb see hiigelost ära. Mingist foorumist juba leidsin teema, kus oli loetud ette teatud hulk fakte Gonzalo Higuaini toomisest, kuid ise ei tahaks seda väga uskuda. Samas see mees oma stiiliga mulle meeldib ja sinisena võiks teda näha küll.
                              Pole mitte midagi kuulnud Higuainist ja vaevalt ta ka tuleb, aga oleks kindlasti parem ost kui Falcao. Kui ostetakse Falcao on tegu Torres#2, ta ei sobi Chelseasse üldse.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
                                Pole mitte midagi kuulnud Higuainist ja vaevalt ta ka tuleb, aga oleks kindlasti parem ost kui Falcao. Kui ostetakse Falcao on tegu Torres#2, ta ei sobi Chelseasse üldse.
                                Kas klubi nimi mängib, või taktika, kuidas treener mehed mängima paneb? Torres ei sobinud jah eelmised 2 aastat, kohe yldse ei sobinud talle selline mänguskeem. Uus treener on meeskonna teistmoodi mängima pannud ja sobib juba paremini. 6 väravat Beniteze all löönud. Pühapäeval lööb jälle. 2

                                Kommentaar

                                Working...
                                X