320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
    point proven.
    Kuule võta kokku ennast inimene. Sa kirjutad sellise idiootse lause teise klubi teema algatuseks ja julged üldse siia haukuma tulla veel?
    Miks sa selle lause üldse kirjutasid? Natuke rappa ei pannud sellega ? Kas väikeklubidel ei peaks toteajaid olema? Kohe on mõttetu klubi ja fännid? Ma küll Aston Villat mõttetuks klubiks ei pea. Sympaatne sats ja treener.

    Kommentaar


      kivi.... äkki lihtsalt... aitab?

      Kommentaar


        Pole ikka veel kindel kas Kivi ise teab mis klubi pooldaja ta on.

        anyjew, mulle meeldiks kui tulevikus ka vähemalt sama usinalt mängitakse. Aston Villa mängis kluttidega jeps aga vähemalt oli näha et pall liigub, pallide pärast võideldakse. Luiz jooksis ringe nagu loom, minu silmis äkki MOM'gi. Kunni tahan rohkem näha. Ramires oli hea vahetus aga Lampard peab seal keskväljal nagu olema. Justkui võtab ohjad enda kätte ära ja paneb ratta veerema.
        Algselt postitas zip
        Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

        Kommentaar


          Rafa on endiselt lohh ja jääb selleks nii kaua kui tal veel hing sees on! Samas tänane mäng tuli täitsa hästi ju välja. Villa andis ka muidugi võimaluse sellist purustustööd korraldada, aga ei saa nentida, et Luizi keskele lükkamine ja selle tipuründaja vormi leidmisega tuleb peatreenerile natuke propsi anda. Piazon oli ka täitsa asjalik, kuid eks see oli suuresti ka tingitud villa meeste arusaamatust passiivsusest mängu lõpus. Loodetavasti see teise poolaja täiega panemine nüüd tulevastes mängudes väsimuse näol kätte ei maksa. Norwich, Everton väljas on parajad pähklid ning kindlasti ka rohkem energiat nõudvad ning siis tulevad kohe Kuninganna pargivahid, kelle jaoks meiega mängimine ju igaaastane karikafinaal.

          Kommentaar


            Samas, kui me praegu eksime, siis oleme ka tiitlijahi konkurentsist väljas. Kui suudame järgmise mängu võita on vahe liidriga 8p ning täna oli selgelt näha, et ka Manu võib ka punkte kaotada ja City üleeile näitas põhimõtteliselt sama asja.

            Kommentaar


              Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
              Rafa on endiselt lohh ja jääb selleks nii kaua kui tal veel hing sees on! Samas tänane mäng tuli täitsa hästi ju välja. Villa andis ka muidugi võimaluse sellist purustustööd korraldada, aga ei saa nentida, et Luizi keskele lükkamine ja selle tipuründaja vormi leidmisega tuleb peatreenerile natuke propsi anda. Piazon oli ka täitsa asjalik, kuid eks see oli suuresti ka tingitud villa meeste arusaamatust passiivsusest mängu lõpus. Loodetavasti see teise poolaja täiega panemine nüüd tulevastes mängudes väsimuse näol kätte ei maksa. Norwich, Everton väljas on parajad pähklid ning kindlasti ka rohkem energiat nõudvad ning siis tulevad kohe Kuninganna pargivahid, kelle jaoks meiega mängimine ju igaaastane karikafinaal.
              RAFA GET THE FUCK OUT OF OUR PLASTIC CLUB!!! Chelsea fännide poolt ilmselgelt ülehaibitud värk. Rafa on seda muidugi öelnud ning samas on see ka loogiline? Kuidas saakski mingi suurklubi treener öelda, et tema jaoks on hoopis teine klubi inglismaal, mitte see kus ta ise treener on?
              Seega saage üle, rafa teeb head tööd!
              Ole sõber alati, muidu teen sust salati

              Kommentaar


                Ma nüüd ei saa nende scummide rantidest ja irooniast eriti aru siin teemas. Kui sinised laulaks juba staadionil Rafast ülistuslaule, öeldaks, et vaadake millised sitahädad ja äraostetavad. Kui kisendaksid pidevalt Rafa Out, siis räägitaks, et krt saage üle. Hetke reaalsus on ju midagi vahepealset. Keegi ei tule enam plakatitega staadionitele ning "youre just a fat spanish waiter" chante pole ka enam viimastes mängudes kuulnud. Osad olid ikka üsna sinisilmsed, kui arvasid, et puhtalt tulemused fännid kohe vait jätavad. Ei julge küll siin teiste eest rääkida, kuid mulle ei meeldi see hispaanlane oma isiksuselt absoluutselt ning ei unusta ma ka minevikku! Isegi mitte pärast mitut tiitlit, rääkimata siis peale üht natuke suuremat võitu liigas. Samas elan olevikus ning olen 100% meeskonna taga.

                Algselt postitas Grillnox Vaata postitust
                RAFA GET THE FUCK OUT OF OUR PLASTIC CLUB!!! Chelsea fännide poolt ilmselgelt ülehaibitud värk. Rafa on seda muidugi öelnud ning samas on see ka loogiline? Kuidas saakski mingi suurklubi treener öelda, et tema jaoks on hoopis teine klubi inglismaal, mitte see kus ta ise treener on?
                Seega saage üle, rafa teeb head tööd!
                oota kumb siis?



                Siniseid jõule!

                Kommentaar


                  Nii remargi korras, ma lihtsalt pean...

                  Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                  ja selle tipuründaja vormi leidmisega tuleb peatreenerile natuke propsi anda.
                  Torrese juhtum ei ole ju tegelikult pelgalt vormi taga või nagu siin eelnevalt on veel väidetud, et viitsimises oleks asi. Aga, et Benitez mõistab asja, see on tore ju.
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Andestust! Sõnastasin tõesti valesti.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                      oota kumb siis?
                      loe uuesti
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                        loe uuesti
                        Right back at ya! Jahub ju oma plastikust ja siis paar lauset hiljem nimetab Chelseat suurklubiks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                          Right back at ya! Jahub ju oma plastikust ja siis paar lauset hiljem nimetab Chelseat suurklubiks.
                          Mina sain aru nii, et a mõtles pigem 'pooli, kui Rafa peatreener oli meil.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Sellisel juhul ei osanud ta lihtsalt asja korralikult sõnastada, kuna lause Kuidas saakski mingi suurklubi treener öelda, et tema jaoks on hoopis teine klubi inglismaal, mitte see kus ta ise treener on? viimane lõik on ju olevikus ning sellest tulenevalt on ka esimene osa siis Chelsea kohta.

                            Ehk siis mina tõlgendasin seda, et kuidas saakski Chelsea treener öelda, et tema jaoks on hoopis teine klubi inglismaal (Liverpool), mitte see kus ta ise treener on (Chelsea). Vastupidi ei meigiks ju lause mingit senssi. Kuigi kui aus olla, siis ei ole see ka niimoodi tõlgendades teab mis kirjaniku sulest välja tulnud ilmutis.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                              Ehk siis mina tõlgendasin seda, et kuidas saakski Chelsea treener öelda, et tema jaoks on hoopis teine klubi inglismaal (Liverpool), mitte see kus ta ise treener on (Chelsea). Vastupidi ei meigiks ju lause mingit senssi. Kuigi kui aus olla, siis ei ole see ka niimoodi tõlgendades teab mis kirjaniku sulest välja tulnud ilmutis.
                              Uskumatu rumalus siin foorumis vahepeal ikka.
                              Ta ütles, et Liverpool on ainuke klubi inglismaal hence sealt tulebki lause "Kuidas saakski mingi suurklubi treener öelda, et tema jaoks on hoopis teine klubi inglismaal, mitte see kus ta ise treener on?" ehk siis liverpoolis.
                              Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                              Kommentaar


                                Kes eile ei näinud siis kogu pommitamine on siin- http://sepu.planet.ee/chelsea/

                                Kommentaar

                                Working...
                                X