320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mhm, mul oli juba meelest läinud, kuidas ta väravaid laksutas. Asi pole ainult söötudes. Ta enamus ajast jookseb kaitse kõrval ja talle ei saagi sööta. Või kaitsja taga. Ta peaks tegema stopi ja omale ruumi tegema et saaks söötu kysida ja lyya, jutt kontratest siis. Vahepeal ju lõi ilusti 7 tk 5 mänguga aga nyyd jälle ei tee midagi. Sellised oskused ei kao niisama ära. Eneseusk on kadunud ja no eks selliseid sööte jah ei saa, kuid kokkumäng puudub ikka korralikult. Mul tunne, et ta mõtleb kõvasti yle juba ja on pinges, korralik gorilla on ku kil koguaeg. Et kõikidel kasulikum, peab Chelsea ta välja vahetama. Mis siis et korralik miinus tulemas, aga nii ei saa asi jätkuda. Kõige loogilisem oleks Falcao- FT vahetus + siis mingi summa, mis õigeks peetakse. 99% tõenäosusega Atl meistrite liigas järgmine hooaeg. Saaks oma pea korda ja kyll la ligas lööks rahulikult. Ja ega ma Ba-st ka suurt midagi arva, viimased mängud töllerdab samamoodi nagu Torres. Ramires? Lõi värava, aga kui oleks norm sööte tehtud, oleks selleks ajaks seis 2-0 juba olnud. Kõik tahavad palliga ringi tormata, nagu hooovijalkas. Poolajal vaatasin Bayern Müncheni -Borussia mängu ja tase oli nagu öö ja päev. Aga homme uus päev ja uus võimalus ilusat mängu näidata. Chelsea graafik on olnud hullumeelne, Manust on hetkel 8 mängu rohkem peetud.

    Kommentaar


      Try as we might, here at talkSPORT we find it almost impossible to think of another sports-person whose form has plunged to the same degree as Fernando Torres. The Spaniard, who was once among the …


      Siin on kõik ilusti ära selgitatud Torrese kohta.

      Kommentaar


        Peab nõustuma. Kõik valesti. Cheval oli sama keiss, Forlanil manus samuti, Morientesel Poolis samuti. Ei saa klappima ja kõik ja mida aeg edasi, seda raskem on.

        Kommentaar


          No kui müüa ei taha siis võiks ta laenule anda ...
          Las keegi teine maksab palga kinni ning äkki leiab enda väravalöömis vaistu tagasi

          Kommentaar


            Ba. The holy trinity. 'Kunn' och ramires. DL BI CA AC, Cech. JT ja Mikel pingil
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Algselt postitas wordprez Vaata postitust
              Ba. The holy trinity. 'Kunn' och ramires. DL BI CA AC, Cech. JT ja Mikel pingil
              Saaksid äkki natukene oma lause lahti seletada, tõesti ei saa aru, mida sa öelda tahtsid.

              Kommentaar


                Torres võib juba koju ära minna... täna ta mängu ei saa.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Saaksid äkki natukene oma lause lahti seletada, tõesti ei saa aru, mida sa öelda tahtsid.
                  Eks ta ole vähe keeruline jah dešifreerida, et mis ma nende mängijate nimede ja nimetähtedega pool tunnikest enne kickoffi öelda tahan.
                  Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                    Eks ta ole vähe keeruline jah dešifreerida, et mis ma nende mängijate nimede ja nimetähtedega pool tunnikest enne kickoffi öelda tahan.
                    Ma sain väga hästi aru, et need on mängijate nimedetähed, aga su lauses olevad osad mängijad mängivad, kelle sa oled liigitanud - pingilistujate koosseisu.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas HellBoy22 Vaata postitust
                      Torres võib juba koju ära minna... täna ta mängu ei saa.
                      Miks seda arvad? Mingi 88 tuuakse sisse

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Ma sain väga hästi aru, et need on mängijate nimedetähed, aga su lauses olevad osad mängijad mängivad, kelle sa oled liigitanud - pingilistujate koosseisu.
                        Nimetasin ainult kaks pingimeest, need kelle seal viibimine on raske wtf. Mitte, et see relevantne oleks. Aga olgu, enam telefonitsi siukesi tähtsaid asju ei pusi.
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Kuda mängupilt oli, ei näinud ega kuulnud..

                          Kommentaar


                            Nii palju kui seisva pildi kõrvale nägin ja mujalt lugesin, siis 1-0 oli West Bromile pigem flattering. Oscar sittus vist soliidse hattricki ära (paari võimalust nägin ise ka). Lõpp vajus ära ja west brom paar võimalust sai, aga Cech oli mees omal kohal. Vahetused olid paras kino obv jälle, aga las ta jääda.
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              Victor Mosesese võiks suvel minema saata. Selles mehes ei ole särtsu ega midagi ainult isetseb. Mäng ise oli suhteliselt ilus ainult, et värava ees jäime suht impotentseks, mis ka tõi ainult 1:0 võidu, kuid asi seegi

                              Kommentaar


                                HQ Chels - WBA

                                PS Rafa out!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X