320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Ahjaa üks asi veel... kes "geeniustest" palli väljakule viskas(üsna peale penaltit), kui Chelseal mingi eriti terav rünnak oli just tekkinud? Ometigi mitte kodufännid?
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Torres oli tõesti täna ärksa olemisega, tubli Aga mängudega läheb tihedaks nüüd Chelseal, kui peaks veel FA Cupis edasi pääsetama..

        Kommentaar


          Ma ei tea aga äkki peab Torresele iga mäng mingi lohh jalaga ninna lööma et ta kurjaks ja tigedaks läheks? Pärast litakat oli siuke härg platsis, jooksis lausa sulust värava alt keskjooneni et palli pärast võidelda.
          Algselt postitas zip
          Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

          Kommentaar


            Patrick loosis meile Kaasani Rubiini, nagu ma arvasin/tahtsin ja essa mäng kodus.

            Kommentaar


              Vaadates Rubiini teekonda Euroliigas, siis siit tuleb kuradi kõva lahing

              Kommentaar


                Kõva lahing kindlasti. Selles faasis enam lihtsaid vastaseid ei ole. Ise lootsin iga hinna eest Benficat vältida, seega võib loosiga rahule jääda. Esimene mäng on kodus, kus raudselt tuleb taga nulli hoida. Võõrsil keeruline nagu alati, aga loodame parimat ja tuleb ründavalt peale lennata.

                Kommentaar


                  kas ma ajan midagi väga sassi või jäi mulle paari hooaja tagusest meistrite liiga kommentaarist meelde et Rubini kodustaadioni kate pidi mingi ehtne sitt olema?
                  Algselt postitas zip
                  Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas M1kker Vaata postitust
                    kas ma ajan midagi väga sassi või jäi mulle paari hooaja tagusest meistrite liiga kommentaarist meelde et Rubini kodustaadioni kate pidi mingi ehtne sitt olema?
                    Vaatasin venekeelset ülekannet ning too kommentaator mainis, et mäng toimub eeldatavasti Moskvas. Niiet vahet pole vist.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas M1kker Vaata postitust
                      kas ma ajan midagi väga sassi või jäi mulle paari hooaja tagusest meistrite liiga kommentaarist meelde et Rubini kodustaadioni kate pidi mingi ehtne sitt olema?
                      Vaatasin Rubini ja Levante mängu, ning väljak oli tõesti väga sitt. Levantel ei jäänud muud üle kui lüüa lihtsalt igalt poolt peale sest söödumängu ei saanud teha.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                        Vaatasin Rubini ja Levante mängu, ning väljak oli tõesti väga sitt. Levantel ei jäänud muud üle kui lüüa lihtsalt igalt poolt peale sest söödumängu ei saanud teha.
                        Ning see mäng oligi Moskvas muideks, niiet ilmselt siis saate kapsamaal palli togida.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                          Ning see mäng oligi Moskvas muideks, niiet ilmselt siis saate kapsamaal palli togida.
                          Oi, see on ju see staadion. Et kui lõpplahendus peaks pennaldele minema, siis JT viskab külili ja tõmbab kerra ilmselt.
                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            Täna oleks armas Cech; Azpili, Luiz, Terry, Cole; Lampard, Mikel; Hazard, Mata, Oscar; Ba peale joosta aga samas ega meil väga palju sellist rotatsiooni pole mis minus vastikust ei tekita. Marini raudselt ei tooda ja Torres raudselt tuuakse. Ramires on veel see mees kes pingilt tulles on okei, Moses pole peale ACON'i see sama supermees aga ideeliselt töötaks tema vahetus ka.. Must win täna muidugi. Loodetavasti Joosep vaatab et Chelsea on ikka niivõrd kihvt tiim ja lööb 2 tükki oma võrku niisama muhedalt
                            Algselt postitas zip
                            Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                            Kommentaar


                              Need inimesed, kes pole 'õnnistatud' ebapädeva wifi, vaid millegi paremaga, võivad Chelsea TV-st uurida, kuidas NextGen Juve vastu käib. 20 midagi mintsa mängitud ja 2-0 õiges suunas. (ja kui keegi vaatab, siis võiks pärast lühidalt rääkida ka)
                              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X