320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üleminekud...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Üleminekud...\'

    Originally posted by eston#21


    viimase 8 juu jooksul ostetud mängijatest saaks kokku panna toreda meeskonna. formatsioonis 2-5-3. ja poleks peter cech\'i ostetud oleks pidanud kõigest 6 keskväljamängijaga mängima

    cech
    johnson-bridge
    cole-geremi-parker-geremi-duff
    crespo-mutu-robben

    just like the old days
    Kaks Geremid? :P

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Üleminekud...\'

      ma arvan eston pidas silmas, et 1 makelele, 1 geremi
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Üleminekud...\'

        hmmm...hooaja lõpp lähenemas ja mõtlesin, et sobiva postitusega võib sellegi teema esilehele tagasi tuua.

        jutt järgmine. ühest välismaisest foorumist sain nimekirja mängijatest, kelle leping praeguse leivaisaga lõppeb ühes selle hooajaga.

        Hatem Trabelsi Ajax
        Dennis Bergkamp Arsenal
        Nwankwo Kanu Arsenal
        Sylvain Wiltord Arsenal
        Matias Emanuel Lequi Atletico Madrid
        Yildiray Bastürk Bayer Leverkusen
        Oliver Neuville Bayer Leverkusen
        Carsten Ramelow Bayer Lerverkusen
        Alexander Zickler Bayern München
        Jay-Jay Okocha Bolton
        Youri Djorkaeff Bolton
        Marcio Amoruso Borussia Dortmund
        Marco Pisano Brescia
        Henrik Larsson Celtic
        Paolo Di Canio Charlton
        Emmanuel Petit Chelsea
        Mario Melchiot Chelsea
        Marcel Desailly Chelsea
        Mauro Silva Deportivo La Coruña
        Thomas Helveg Inter
        Matias Almeyda Inter
        Okan Buruk Inter
        Edgar Davids Juventus
        Vratislav Lokvenc Kaiserslautern
        Angelo Peruzzi Lazio
        Fernando Couto Lazio
        Sinisa Mihajlovic Lazio
        Muzzy Izzet Leicester
        Doriva Middlesbrough
        Dado Prso Monaco
        Marco Simone Nice
        Yossi Benayoun Racing Santander
        Frank de Boer Rangers
        Ronald de Boer Rangers
        Michael Mols Rangers
        Ernesto Cambiasso Real Madrid
        Flavio Conceicao Real Madrid
        Javier De Pedro Real Sociedad
        Jonathan Zebina Roma
        Lima Roma
        Victor Agali Schalke 04
        Fabian Lamotte Schalke 04
        Kristijan Djordjevic Schalke 04
        Fabrizio Zambrella Servette
        Gustavo Poyet Tottenham

        päris huvitavaid pakkumisi. newcastle\'i fännina oleks teretulnud lemmikmeeskonna huvi näiteks melchioti ja trabelsi vastu. okocha, amoruso? samuti huvitavad pakkumised. nii võib lõpmatult jätkata.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Üleminekud...\'

          kui lõpmatult, siis reklaamiksin omakasupüüdmatult meie kogenud ründavat poolkaitsjat gus poyet. arenev, ambitsioonikas ja mitmekülgne mängija, sobib hästi ka juhtivale tööle klubi managementis. ostupakkumine tuleks teha võimalikult kähku, muidu pikendab spurs mighty-gustavoga lepingut aastani 2014

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Üleminekud...\'

            viimased kõlakad räägivad,et Boltoni boss Sam Allardyce(vabandan kui nimega eksin)tahab Rivaldot enda tiimi.

            Väga huvitav oleks näha kuidas Rivaldo inglismaal toime tuleb

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Üleminekud...\'

              Originally posted by Rui Costa
              viimased kõlakad räägivad,et Boltoni boss Sam Allardyce(vabandan kui nimega eksin)tahab Rivaldot enda tiimi.

              Väga huvitav oleks näha kuidas Rivaldo inglismaal toime tuleb
              mitte ainult kõlakad. BBC andmetel on tehingu allakirjutamiseni jäänud vaid vähem kui 48 tundi. Huvitav kooslus - Okocha ja Rivaldo....

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Üleminekud...\'

                Need ei ole jah kõlakad isegi Boltoni koduleheküljel oli kirjas. Ilmselt tänavu näeme me veel teda Boltoni värvides ja kui hästi läheb juba järgmine nädal
                sigpic

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Üleminekud...\'

                  Järjekordne juhtum on minu andmetel juhtunud, nimelt on Manu ostnud endale PSG kaitsja Gabriel Heinze 6 miljoni naela eest. ManU kaitse saab siis täiendust ja ma arvan, et see mees saab põhisse ka.

                  Õnnitlused Manu fännidele henryfani poolt!
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Üleminekud...\'

                    Originally posted by Henryfan


                    Järjekordne juhtum on minu andmetel juhtunud, nimelt on Manu ostnud endale PSG kaitsja Gabriel Heinze 6 miljoni naela eest. ManU kaitse saab siis täiendust ja ma arvan, et see mees saab põhisse ka.

                    Õnnitlused Manu fännidele henryfani poolt!
                    oh sind küll henryfännikene :P

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Üleminekud...\'

                      aitäh, täname.

                      aga suvi on juba käima saadud. minu arvates seni huvitavamad tehingud, millest osad juba ammu teada:

                      peter cech, robben -> chelsea
                      heskey, izzet -> brum (+ forsselli jäämine veel üheks aastaks)
                      robinson -> tottenham
                      laursen -> villa

                      allesjäänud üleminejatest huvitavamad minu jaoks: wiltord, smith. kuigi veider, et manu on valmis sellist raha (8milj) viimase eest välja käima.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Üleminekud...\'

                        Originally posted by Henryfan


                        Järjekordne juhtum on minu andmetel juhtunud, nimelt on Manu ostnud endale PSG kaitsja Gabriel Heinze 6 miljoni naela eest. ManU kaitse saab siis täiendust ja ma arvan, et see mees saab põhisse ka.

                        Õnnitlused Manu fännidele henryfani poolt!
                        miks küll ma seda uudist Unitedi ametlikult lehelt ei leia? 6 miljonit on ikka hea summa, miks nii tähtsast ostust ei räägita...miks küll...
                        ehk seletad, kust seda lugesid.
                        Where were you in '62?

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Üleminekud...\'

                          Originally posted by dimaggio


                          Originally posted by Henryfan


                          Järjekordne juhtum on minu andmetel juhtunud, nimelt on Manu ostnud endale PSG kaitsja Gabriel Heinze 6 miljoni naela eest. ManU kaitse saab siis täiendust ja ma arvan, et see mees saab põhisse ka.

                          Õnnitlused Manu fännidele henryfani poolt!
                          miks küll ma seda uudist Unitedi ametlikult lehelt ei leia? 6 miljonit on ikka hea summa, miks nii tähtsast ostust ei räägita...miks küll...
                          Vot ma vaatasin ka üle, aga ei leidnud :P midagi seoses Heinzega seal oli muidu
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Üleminekud...\'

                            kahtlane värk selle Heinzega. Mingit ametlikku teadaannet ple kuskil näha, Manutd.com rubriigis \'what the papers say\' on aga tsitaat:

                            Alan Nixon, Daily Mirror

                            Fergie Signz Heinz
                            Manchester United boss Sir Alex Fergusn has clinched a £6million deal for Argentina defender Gabriel Heinze. The Paris St Germain centre-back is a no-nonsense hard-man in the style of Jaap Stam and is the surprise solution to United\'s problems in defence. The 26-year-old who has just broken into his national team but also has a German passsport, is expected to complete the move within days.





                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Üleminekud...\'

                              Originally posted by Magpie



                              heskey, izzet -> brum (+ forsselli jäämine veel üheks aastaks)
                              kui david dunn ja martin grainger ka mängukorda saavad, siis võib bcfc järgmisel hooajal küll kaugele jõuda. samas, emile \"appi, mu jalad ei kanna mind\" heskey oli, on ja jääb alatiseks crap\'iks. ilmselt osteti heskey balansseerimaks izzeti suurepäraseid oskuseid, sest tasakaal peab ju valitsema. on to you, ärapanija

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Üleminekud...\'

                                Originally posted by moya


                                Originally posted by Magpie



                                heskey, izzet -> brum (+ forsselli jäämine veel üheks aastaks)
                                kui david dunn ja martin grainger ka mängukorda saavad, siis võib bcfc järgmisel hooajal küll kaugele jõuda. samas, emile \"appi, mu jalad ei kanna mind\" heskey oli, on ja jääb alatiseks crap\'iks. ilmselt osteti heskey balansseerimaks izzeti suurepäraseid oskuseid, sest tasakaal peab ju valitsema. on to you, ärapanija
                                Grainger? Et nagu kes see veel on, kui tohib küsida. Ok, olen kuulnud seda nime ja tean, aga kas ta üldse on selline vend, kes mängib Birmingham City põhirivstuses.

                                Btw, käivad jutud Gronkjaeri tulekust Birmingahami. Mitte Villa, vaid City.
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X