320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

henry vs nistelrooy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'henry vs nistelrooy\'

    Hääl Ruud van-ile. Kahe hooajaga 80 kolli!!! Pole paha või mis?!

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'henry vs nistelrooy\'

      Originally posted by doggi20


      Henry rulez,van Nistelrooy sucks.
      Kohe näha, et Floora fänn! \"Eesti/Floora suru a la Andorra/Maardu vastu muru\" või \"Kõik ahju\", mõelge midagi muud välja krt.

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'henry vs nistelrooy\'

        Originally posted by heinzz

        ... Nüüd ostab Chelsea odavamaid mängjaid, näitex 6 milli eest Johnsson vms. Kuid just osteti Duff üpris kopsaka summa eest. Oli vist £17 milli.
        ah soh et nüüd kui korra on 70 milli pakutud siis peab kõigi eest 70 milli pakkuma või??

        ja duffi pole veel keegi ostnud. blackburn andis lihtsalt chelseale loa mängijaga otse suhelda

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'henry vs nistelrooy\'

          Originally posted by Ozolinsh


          Originally posted by doggi20


          Henry rulez,van Nistelrooy sucks.
          Kohe näha, et Floora fänn! \"Eesti/Floora suru a la Andorra/Maardu vastu muru\" või \"Kõik ahju\", mõelge midagi muud välja krt.
          Kasva m...ist pikemaks ja siis hakka seletama! Selle asemel, et siin halvustada, võiksid ise midagi paremat välja mõelda! Aga sinult oleks seda ilmselt liiga palju tahetud!

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'henry vs nistelrooy\'

            pole kahtlustki kelle mina opma tiimi võtaks. konnasööjast püssipoisi iga kell. siin keegi tõi siin välja fakti et van fuckface on löönud 80 väravat 2 aasta jooksul. aga mitu väravasöötu?? umbes 3 ma pakun. henry on samal ajal löönud umbes 60+ väravat aga samal ajal teinud eeltöö umbes 40 väravale. ei tea jah kumb väärtuslikum meeskonnale on

            van hobusenägu pole kunagi eriline söödumees olnud. psv-s tõi luc \'the god\' nilis talle palli jala peale mille ta siis jälle \"osavasti\" sisse komberdas. ok psv päevil oli küll ka väravaid mis olid kaugemalt löödud kui 6 meetri kastist.

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'henry vs nistelrooy\'

              eston#21´l on õigus. Van ple selline meeskonnamängja, naq Henry. Kuid siiski on ta külmavereline lõpetaja. Sarnaneb AC Milani Inzaghile.
              FC \\"kohalik kylameeskond\\" poolik

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'henry vs nistelrooy\'

                minu hääl kindlalt Henryle kuna esiteks on van nisaimeja imeliku näoga ja teiseks henry on 200 korda parem meeskonnamängija, kui van nisaimeja ja loomulikult, kes arvab et ründaja on ainult siis hea kui ta koksab viielt meetrilt a la 80 palli kahe aasta jooksul võrku, siis ei saa seda venda lugeda heaks ründajaks, kuigi jah henry lööb küll vähem kolle, aga siiski jagab ta ka 80 korda rohkem sööte niiet kindlalt henry rulez van nisaimeja sucks

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'henry vs nistelrooy\'

                  Originally posted by mixer


                  minu hääl kindlalt Henryle kuna esiteks on van nisaimeja imeliku näoga ja teiseks henry on 200 korda parem meeskonnamängija, kui van nisaimeja ja loomulikult, kes arvab et ründaja on ainult siis hea kui ta koksab viielt meetrilt a la 80 palli kahe aasta jooksul võrku, siis ei saa seda venda lugeda heaks ründajaks, kuigi jah henry lööb küll vähem kolle, aga siiski jagab ta ka 80 korda rohkem sööte niiet kindlalt henry rulez van nisaimeja sucks
                  Kust tuleb küll selline viha...Kes see Van Nisaimeja vms on? Pole varem kuulnud.
                  \"imeliku näoga\", \"van nisaimeja sucks\", \"ei saa seda venda lugeda heaks ründajaks\" <- milline hallollus toodab küll nii lamedaid ja lolle väljendeid...
                  Ühesõnaga kasuta vaba aega paremini kui lolli juttu ajades...

                  Henry ja Nistelrooy puhul on selge, et tegemist on maailmaklassiga, parimad omal alal. Ründajatena on nad suht erinevad.
                  Which ship has never docked at Liverpool?
                  The Premiership.

                  "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'henry vs nistelrooy\'

                    olen täiesti nõus m1kuga, kui juba hakata väitlema mingil teemal, siis oma keelepruugiga võiks jääda hea maitse piiridesse, mitte hakata kirjutama kohe seda mida sülg suhu toob ning ma ei saa sellest aru kuidas välimus saab muuta hinnangut ühe või teise mängija oskustesse
                    www.jalgpall.ee
                    http://www.last.fm/user/lennartk

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'henry vs nistelrooy\'

                      suht mõttetu on vaielda, kumb oli enne: muna või kana. kumb on parem, kas henry või van nistelrooij? nad on mõlemad tippklassi ründajad, kuid nagu eelpool juba mainitud oli, on arsenali ning manu mängustrateegiad erinevad.
                      van nistelrooij on löönud enam väravaid ning manu võitis liiga. järelikult manu strateegia töötab kokkuvõttes paremini. vähemalt sel hooajal...
                      1 mõttekene veel: kui näitex abramovitš nad mõlemad oma klubisse ostaks kotte lööma, siis mul on karvane tunne, et sellest head nahka küll ei tuleks. vaevalt et nad korraga platsile mahukse... kuigi me seda päriselt ei tea ega vist saagi teada
                      *rossonero*

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'henry vs nistelrooy\'

                        Originally posted by mixer


                        minu hääl kindlalt Henryle kuna esiteks on van nisaimeja imeliku näoga ja teiseks henry on 200 korda parem meeskonnamängija, kui van nisaimeja ja loomulikult, kes arvab et ründaja on ainult siis hea kui ta koksab viielt meetrilt a la 80 palli kahe aasta jooksul võrku, siis ei saa seda venda lugeda heaks ründajaks, kuigi jah henry lööb küll vähem kolle, aga siiski jagab ta ka 80 korda rohkem sööte niiet kindlalt henry rulez van nisaimeja sucks

                        kui sa vähegi jalgpalli jagaksid,siis saaksid aru milline kunst see on,a noh sa alles 91 aasta sündind,nii et anname andeks
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'henry vs nistelrooy\'

                          Originally posted by H.M Murdock
                          kui sa vähegi jalgpalli jagaksid,siis saaksid aru milline kunst see on,a noh sa alles 91 aasta sündind,nii et anname andeks
                          .... ütles 2 aastat vanem härrasmees
                          aga see konkreetne teema on ennast mu meelest ammendanud (ja seda juba enne tekkimist).

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'henry vs nistelrooy\'

                            Originally posted by SleepWalking


                            Originally posted by H.M Murdock
                            kui sa vähegi jalgpalli jagaksid,siis saaksid aru milline kunst see on,a noh sa alles 91 aasta sündind,nii et anname andeks
                            .... ütles 2 aastat vanem härrasmees
                            aga see konkreetne teema on ennast mu meelest ammendanud (ja seda juba enne tekkimist).
                            `nu jah,ma tean täpselt minda ta mõtles,ütleme nii et olen sellise valearusaamaga kokku puutund........

                            PSole vaja ironiseerida gunner,hooaeg pole veel alanud :P
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'henry vs nistelrooy\'

                              Võiks ikka teemast kinni pidada ja mitte mingit muud jora ajada

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'henry vs nistelrooy\'

                                Originally posted by mxm


                                hmm

                                Ma vaatan et see eston on siin mingi suur kaagutaja mingis teises teemas ta ka kellegagi mögises.

                                sa eston mine õue hinga värsket õhku ja tuju läheb kohe paremaks

                                be happy dont worry
                                enne kui eston midagi väga roppu vastu ütleb,lisaksin,et vaatamate tema ropule kõnamaneerile on tal pahatihti õigus ...

                                editot-oot...miks estoni post just ää kadus.....
                                buy the ticket, take the ride.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X