320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Manchester United\'

    Tähtsam on vast tema panus CL-i mängudes, Fergie ihkab ju enne pensionile minekut veelkord seda karikat kergitada. Verongi tegi oma parimad mängud just eurosarjas. Nagu eelmine hooaeg näitas, on neil Premieri võiduks vajalik materjal nii ehk naa olemas. Ja ehk on Ronaldinho meeldiv erand ja suudab end tõestada ka kohalikus liigas, tema mänguklass on väljaspool kahtlust.
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Manchester United\'

      ManU pakkub Joaquin\'i eest : €17million + Diego Forlan
      Loodame, et Fergie saab lahti ühest oma kõige halvimast ostust :P

      tore artikkel on soccerage.com\'is :

      United Promise \"Interesting\" Week On Transfer Front

      Forlan ja Veron out
      Ronaldinho, Joaquin ja Kleberson in

      aga tundub, et Meil hakkab ka keskväli ülerahvastuma

      Giggs, Keane, Butt, Scholes, Ronaldinho, Joaquin ja Kleberson Ronnie hakkab tõenäoliselt Scholes\'i/Solskjaer\'i kohta ründaja ja keskvälja vahel mängima

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Manchester United\'

        Vaevalt et kõik kolm ülalnimetatut tulevad, ent usun manutd.com\'i, mis räägib, et Ronnie siirdumine OT\'le selgub paari päeva jooksul. Joaquini ja Klebersoni kohta ametlikud allikad vaikivad ja jäävadki vaikima, usun ma.

        Lisaks viidi lõpule Tim Howardi ostmine. Sellest tekib aga küsimus, et kes lahkub - Ricardo, Barthez või Roy Carroll. Ise loodan, et Carroll jääb, Ricardo pole mind positiivselt üllatunud.
        Which ship has never docked at Liverpool?
        The Premiership.

        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Manchester United\'

          Originally posted by Epic
          Giggs, Keane, Butt, Scholes, Ronaldinho, Joaquin ja Kleberson Ronnie hakkab tõenäoliselt Scholes\'i/Solskjaer\'i kohta ründaja ja keskvälja vahel mängima
          Fergie istutab Ronnie kuskile äärele ning ei anna talle piisavat tegutsemisvabadust. Ühe või kahe hooaja pärast müüakse ta poole ostuhinna eest Real Madridi. Vähemalt mina ennustan niimoodi.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Manchester United\'

            Originally posted by Robinho
            Fergie istutab Ronnie kuskile äärele ning ei anna talle piisavat tegutsemisvabadust. Ühe või kahe hooaja pärast müüakse ta poole ostuhinna eest Real Madridi. Vähemalt mina ennustan niimoodi.
            vat real on küll nüüd see, kes midagi poole hinna eest ostab eksole. pigem ikka sarnaselt sellele klubile, kelle teema see on - hinnalipikule suuremat tähelepanu pööramata pigem kõrgema hinna eest.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Manchester United\'

              Originally posted by SleepWalking


              Originally posted by Robinho
              Fergie istutab Ronnie kuskile äärele ning ei anna talle piisavat tegutsemisvabadust. Ühe või kahe hooaja pärast müüakse ta poole ostuhinna eest Real Madridi. Vähemalt mina ennustan niimoodi.
              vat real on küll nüüd see, kes midagi poole hinna eest ostab eksole. pigem ikka sarnaselt sellele klubile, kelle teema see on - hinnalipikule suuremat tähelepanu pööramata pigem kõrgema hinna eest.
              No ei ütleks. Beckhami eest maksti palju vähem, kui küsiti ja saadi ta väga hea tehinguga. Milito eest maksti minimaalne summa ning Chivusid, Lucioid ning Samuele ei jahitudki.

              Aga Tommay tulekuga lahkub vist Barthez. Arvan, et Howard osteti ikka esiväravavahiks, pole mõtet Fabieni enam palgalehel hoida, kui Lopez ja Carroll ka veel on.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Manchester United\'

                Ma arvan, et üks nendest(Kleberson, Joaquin) peaks ikka tulema kuna Meil ole ju preagu ühegi right midfielder\'it.OK Darren Fletcher on aga mees peab veel 1-2 aastat arenema

                Tore, et Howard Meiega liitus nüüd Meil 4 korralikku väravavahti aga jah Ricardo tõesti ei suutnud midagi erilist eelmine hooaeg ning Carroll on ju Fergie sugulane
                Äkki laenatakse Ricardo mõnele Hispaania klubile kui ei suudeta maha müüa

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Manchester United\'

                  Originally posted by Epic
                  Ma arvan, et üks nendest(Kleberson, Joaquin) peaks ikka tulema kuna Meil ole ju preagu ühegi right midfielder\'it.OK Darren Fletcher on aga mees peab veel 1-2 aastat arenema
                  OG \"babyfaced bastard\" Solskjaer mängis see hooaeg ju mõned mängud paremal äärel ning ka pill nevil võib vist seal mängida.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Manchester United\'

                    Originally posted by Robinho


                    Originally posted by Epic
                    Ma arvan, et üks nendest(Kleberson, Joaquin) peaks ikka tulema kuna Meil ole ju preagu ühegi right midfielder\'it.OK Darren Fletcher on aga mees peab veel 1-2 aastat arenema
                    OG \"babyfaced bastard\" Solskjaer mängis see hooaeg ju mõned mängud paremal äärel ning ka pill nevil võib vist seal mängida.
                    Solskjaer on ikka rohkem ründaja, meil on vaja Beckham\'i taolist mees, kes oskaks cross ball\'e van Nistelrooy suunas sööta
                    Phil Neville onjah omaarust üks maailma universaalsemaid mängijaid :P Ime, et ta väravasse ja ründesse ei trügi Minuarust on tema koht ikka vasakkaitses

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Manchester United\'

                      Kuigi ma ei soovi, et Joaquin Sanchez teile tuleks, pean ma siiski tunnistama, et temast paremat paremäärt praegu turul pole ning ta lisaks võrreldes Becksiga kiirust ja ilusaid triblinguid paremale äärele. Mõnede arvates võib Joaquinist saada 4-5 aasta pärast maailma parim... Loodame, et see ManU ajal ei juhtu:P .

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Manchester United\'

                        Originally posted by Robinho


                        Kuigi ma ei soovi, et Joaquin Sanchez teile tuleks, pean ma siiski tunnistama, et temast paremat paremäärt praegu turul pole ning ta lisaks võrreldes Becksiga kiirust ja ilusaid triblinguid paremale äärele. Mõnede arvates võib Joaquinist saada 4-5 aasta pärast maailma parim... Loodame, et see ManU ajal ei juhtu:P .
                        Tuleb tunnistada, et ta tõesti hea mängija. Kas just maailmaparimaks, aga tippklassi mängijaks võib ta küll sirguda. Peale tema on ka teisi noori ning väga talendikaid mängumehi, kellele loodetakse samuti suurt tähelendu. Seega ei saa öelda, et just maailma parim mängija temast nüüd saab. Võimalused on alati olemas. Siin on palju igasuguseid mantlipärijaid Ronaldole, Zidanele jt.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Manchester United\'

                          Eks ManU-s ole jah oraegu väga huvitavad ajad. Iseasi, kuidas nad koos mängima hakkavad. Eks seda hooaeg näitab. Ost, mida mina tahaks oleks van Bommel
                          \\"For those ten seconds or less, i\\\'m free...\\"
                          \\"You live by the sword, you die by the sword...\\"

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Manchester United\'

                            manutd.com viis läbi toreda küsitluse

                            Kes peaks Bolton\'i vastu väravas olema?

                            Tim Howard 62%
                            Fabien Barthez 29.9%
                            Roy Carroll 4.4%
                            Ricardo 3.7%

                            Täna peaks Kleberson\'i deal lõplik olema samas turul rääkitakse, et Ronaldinho tahab hoopis Barca\'sse minna vaevalt :P
                            Mingi jutt käib ka selle kohta, et Joe Cole eest on ManU pakkunud £7mil West Ham\'ile

                            Kahtlaselt palju mehi ostetakse, Fergie lubas ainult 2-3.
                            Ja muide pange tähele, et kõik ostetud on mustanahalised

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Manchester United\'

                              Originally posted by Epic

                              Ja muide pange tähele, et kõik ostetud on mustanahalised
                              seda häirivat asjaolu panin ka mina tähele. peale cole\' ja yorke\'i minekut oli asi täitsa kena.. (siinkohal ärge vaevuge keegi taaskord hakata mind maa sisse tampima).

                              mis puutub paremasse äärde siis sellega on ikka suht p...es, neville\'i sinna asetamine on täielik must huumor. Joaquin oleks kahtlemata hea, aga ma pole just kindel, et tema vanuse juures stabiilselt kindlat mängu võib oodata. ja howardi esiväravavahiks tembeldamisega peaks vähemalt esimeste sõprukateni ootama..

                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Manchester United\'

                                Originally posted by Martin


                                Viktoriin: nimetakse ÜKS Lõuna-Ameerika mängija, kes on Inglismaal Prem\'is hästi esinenud vähemalt kahel hooajal järjest.

                                jah, eks foorumi \'elavad leksikonid\' v2rskendavad veidi meie m2lu& v-olla ka leiavad sellise, aga see on kysimus, mida olen ise tahtnud (ka teiste teemade all) esitada,
                                ylalmainituile meeldib s2rada soojematel maadel
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X