320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Liverpool\'

    Algselt postitas SleepWalking


    Algselt postitas mcnamara
    Ehk siis eilsest (ja varasemast ka: hei, Rory Delap!) midagi kõrva taha panna: Arse on standardolukordade kaitsmisel vähemalt sama naeruväärne kui \'pool.
    Jah. Müstika oli ka minu jaoks see, et miks näiteks nurgalöökide puhul üritati mingisugust tsoonikaitset aga ei võetud mehi kinni ... Vähemalt said Sol, Vieira ja Campbell näha väravat parimast võimalikust positsioonist. Ka Arsenali jaoks on ainus lohutus see, et \'pool on vähemalt hetkel sama hullus olukorras.
    Härrased McN ja SW, kogu austuse juures tundub \"hullust olukorrast\" rääkimine mõne \"teise\" klubiga võrreldes siiski mõnevõrra liialdatud.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Liverpool\'

      Apdeitina siis niipalju, et Luis Garcia on audis umbes kuuks ajaks, Traore kümneks päevaks, Josemi mänguvõimelisus teadmata.
      Egas midagi. Kes meil siis veel laatsaretist väljas on? Kaitses pole muud varianti vist, kui Finnan ja Riise lisaks keskkaitsepaarile. Kui Josemi peaks saama mängida, saaks ehk Riise üles wingeriks lükata. Kõne alla äärel tulevad muidugi ka Warnock ning mingil äärmisel juhul Partridge. Tahaks Alonsot ikkagi Gerrardi kõrvale ja kindlasti kahte ründajat - julge hundi rind on rasvane. Mellori kõrvale siis vast Pongolle pigem. Istugu see Kewell siis viimse ründavama võimalusena vahetuses.
      Või midagi taolist.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Liverpool\'

        Algselt postitas mcnamara


        Apdeitina siis niipalju, et Luis Garcia on audis umbes kuuks ajaks, Traore kümneks päevaks, Josemi mänguvõimelisus teadmata.
        Egas midagi. Kes meil siis veel laatsaretist väljas on? Kaitses pole muud varianti vist, kui Finnan ja Riise lisaks keskkaitsepaarile. Kui Josemi peaks saama mängida, saaks ehk Riise üles wingeriks lükata. Kõne alla tulevad muidugi ka Warnock ning mingil äärmisel juhul Partridge. Tahaks Alonsot ikkagi Gerrardi kõrvale ja kindlasti kahte ründajat - julge hundi rind on rasvane. Mellori kõrvale siis vast Pongolle pigem. Istugu see Kewell siis viimse ründavama võimalusena vahetuses.
        Või midagi taolist.
        You`ll newer limp alone.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Liverpool\'

          Algselt postitas mcnamara


          Egas midagi. Kes meil siis veel laatsaretist väljas on? Kaitses pole muud varianti vist, kui Finnan ja Riise lisaks keskkaitsepaarile. Kui Josemi peaks saama mängida, saaks ehk Riise üles wingeriks lükata. Kõne alla tulevad muidugi ka Warnock ning mingil äärmisel juhul Partridge.
          no peaasi et koledale sveitslasele (ma ei oska ta nime päris õigesti nii kohe kirjutada) võimalust ei antaks, muidu mõtleb Rafa veel ümber. ja kui aasta jooksul inglasi juurde ei osteta võib ta minu poolest sama teed mis Houllier minna.
          Sa vist ei tea, mis moodi valmib talveks moos. Kõigepealt võtab ema purgid, kuid enne seda tuleb tuua marjad soost.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Liverpool\'

            Lõpuks on siis Antonio Nunez punases särgis platsil käinud. Hispaanlane mängis eile tund aega paremal äärel reservide mängus Leedsi vastu. Sai päris hästi hakkama, tsenderdades kasti nii mõnegi ilusa palli. Praeguses olukorras võib saada oma debüüdi põhis juba pühapäeval.
            Muidu nõrguke Liverpool viigistas Leedsiga 1:1. Värav Robbie Foy\'lt, mängu parim vv Harrison.
            \'pool: Harrison, Raven, J Smith, Whitbread, O\'Donnell, Potter, Nunez (Wilkie 61), Welsh, Foy, Smyth, Partridge.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Liverpool\'

              Roy Evansile uus tore töökoht! John Toschack kutsus aastaid kutsetööta veetnud vana sõbra Walesi treeneritetiimi.

              Ja miks mitte ometi Evertoniga staadioni jagada? Mulle on see mõte kogu aeg meeldinud. Korralik uus areen Liverpooli ja kulud pooleks. Mul on tunne, et kumbki klubi uut staadioni üksi rajada ei jaksa.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Liverpool\'

                Jagada staadioni oma suurima rivaaliga? Pragmaatiliselt asjale vaadates on tegemist kindlasti mõistliku ja kokkuhoidliku poliitikaga, kuid kuidas vaatavad asjale fännid? Pmst on see ju abiellumine oma põhilise vaenlasega. Mida kommenteeriks ntx Eston, kui tuleks uudis, et Villa teeb uue staadioni kahasse Birminghamiga? Võib-olla näen tonti seal, kus seda pole, aga ilmselt ei võetaks sellist uudist just väga suure hurraaga vastu.
                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  Algselt postitas jyriöö
                  Jagada staadioni oma suurima rivaaliga? Pragmaatiliselt asjale vaadates on tegemist kindlasti mõistliku ja kokkuhoidliku poliitikaga, kuid kuidas vaatavad asjale fännid? Pmst on see ju abiellumine oma põhilise vaenlasega. Mida kommenteeriks ntx Eston, kui tuleks uudis, et Villa teeb uue staadioni kahasse Birminghamiga? Võib-olla näen tonti seal, kus seda pole, aga ilmselt ei võetaks sellist uudist just väga suure hurraaga vastu.
                  Kindlasti ei võeta. Aga mina olen natukene imelik ju. Suhtun Evertoni üldjoontes positiivselt ja isegi ManUtd-it ei vihka üleloomulikul määral. Hoopis teine tera nende Londoni satsidega...

                  Aga tõele au andes ei suuda me seda Stanley Parki lugu ju ellu viia praegu. Lugeda on, et maksumus on tõusnud juba üle 100 miljoni naela.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    Ei poolda seda staadioni jagamise ideed, aga kui tõesti muud moodi ei saa, siis noh...elab üle. Seevastu murukate ja kohalikud fännid küll mitte.

                    Järgmine mäng valitsevate meistritega:
                    Arsehol\'i vastu on meie ainukesteks relvadeks umbkaitse ning vastasväljakupoolel nurgalöökidest kasu lõikamine.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      Veel on põhjust imedesse uskuda, sõbrad. No on see võimalik, et ma ei läinud seda mängu vaatama? Neil Mellor uputab viimasel minutil need pealinna ülbikud! Elame veel.
                      BBC liveteksti järgi olime igati võitu väärt kah, vastane ei loonud suuremat midagi.
                      Imemehed siis kah: C Kirkland, S Finnan, S Hyypia, J Carragher, J Riise, S Gerrard, X Alonso, D Hamann, H Kewell, N Mellor, F Sinama Pongolle (69 A Nunez).
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        õnne liverile, igati teenitud võit. lehm jällegi arsenali puuris nagu s...häda. seda oligi vaja nüüd isegi liverpoolil reaalne võimalus lõpuks kõrgele tõusta

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          Seda magusam oli seda kõike näha.Sai veel Hiiu pubis mainitud kui Kirkland venitas palli lahti löömisega et võiks siiski võidule mängida...kell ekraanil näitas mänguajaks 91´45´´ ai kui magus oli see värav
                          mäng ise oli nagu selline ńormaalne...sööt liikus jne...arsenali statistika oli ikka päris sant...no comments...a postide vahele löökide tabamus statistika oli super...1 löök ja 1 värav ehk 100%


                          sigpic

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            Väravate ajal oli Lehmannil küll raske mingeid päästeoperatsioone korralda. Tõsi see, et Liverpool oli aktiivsem, aga ohtlikke võimalusi oli mõlemal poolel üsna kasinalt. Üsna viigilembeline mäng muidu, Liverpooli õnneks sattus Melloril õigel ajal elulöök välja tulema. Senini olin ma mõelnud et see vend lööb väravaid aind peaga Gerrard oli ka muidugi 5+, Alonso väravale tegi eeltöö just tema.

                            Liverpool 2-1 Arsenal highlights:
                            http://s5.yousendit.com/d.aspx?id=44ABFE108AF6D0D864D5CEBC311AA9A2

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              nonoh, \'Pool oli peale viigiv2ravat ehk veidi kohkunud, aga kylalised said selle puhtalt kogemuse pealt (isegi \'poolkuivad\' Henry ja Pires suudavad Vieirale sellise eelt88 teha),
                              esimesel p-ajal puudus neil lisaks korneritele ka off target statistika,
                              kogu eelnevat kokku v6ttes oli Liverpool v6idu enam kui 2ra teeninud, seda just t2nu yleolekule keskv2ljal (Arsenal palli ette ei saanudki), samuti toetas Gerrard &co piisavalt rynnakut, Melloril m2ngu algul ikka jalg v2rises

                              edit: Pooli v2ravates vv. Lehmann t6esti syydi polnud, aga korduvalt jooksis ta ikka t2iesti sihitult ringi

                              91´45´´
                              ja tabamus tuli vist 7sek enne 2min yleaja l6ppu

                              nonäedsa siis...ma tahtsin kirjutada 91´54´´ ...juhtub
                              15sek enne lõppu võis pall veel vv.käes olla küll
                              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                              (Seinfeld, The Pitch)

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Liverpool\'

                                Ma küll ise mängu ei näinud kahjuks na ,aga nüüd kirjutaks teile siin ikka paar asja na. Mina vahepeal eriti L\'Pooli teemasse ei kirjutanud na ,sest siin ei olnd minu lemmik L\'Pooli mängija Mellor nagu kõige paremas nimekirjas na Aga te peaks ju ikka aru saama na ,et ta on alles noor mänkija ja vajab nati harjumisaega kõvas liigas na. Ja täna näitas Neil Mellor ,kellest ma ka ühe uudisloo kirjutasin ,et ta oli seda aega ja vaeva ,mis mul kulus na , täiega väärt na. Selline pauk ,mis täna käis kui Mellor L\'Poolile võidu tõi ,jõudis kindlasti ka üle Hiiumaa Henrikani ,sest ma olin ikka väga õnnelik na ,et Mellor nii tähtsa väravaga meile nii tähtsa võidu tõi na

                                Üldse muidu räägivad L\'Pooli fännid na ,et Mellor töötas omal sokid jalast ära täna na. Muudkui tahtis palju väravat lüüa ja lõpuks sai ta sellega hakkama na. Nüüd ma siis loodan ,et kõik minu kaas L\'Pooli fännid ka Mellorisse veel paremini suhtuksid na.

                                YNWA na ja Viva La L\'Pool na!!!

                                Karla kuule ,äkki saad värava ka üles panna na. Ma otsisin ise ka ,aga ei leidnud veel na

                                Oih na ,ma ei näinudki ,et keegi juba kokkuvõtte üles pannd oli na :P Aga see ei olnd Mellori elulöök na ,ta kindlasti enne samasuguseidki teind na aga reservide eest na ja tulevikus teeb veelgi na
                                Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

                                Kommentaar

                                Working...
                                X