320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Liverpool\'

    Algselt postitas eston maravilha
    aga lihtsalt huvi pärast.. mida pekki see uus nimelisa tähendab?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Liverpool\'

      Algselt postitas eston maravilha


      ja kallid liverpooli fännidest ennustustevedajad shoti koondise kapten(?) ja liverpooli treeningväljak siis ma muutsin nime kui te aru ei saanud lihtsalt igaksjuhuks
      Et siis mul oli Su 4000. postituse tegemise ajal ametlik tel kõne pooleli, mis ei takistanud mul posti lugemast. Niiet aitähh, märkasin küll.
      BACK WHERE WE BELONG

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Liverpool\'


        aga lihtsalt huvi pärast.. mida pekki see uus nimelisa tähendab?
        imeline

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Liverpool\'

          papahh
          Sa vist ei tea, mis moodi valmib talveks moos. Kõigepealt võtab ema purgid, kuid enne seda tuleb tuua marjad soost.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Liverpool\'

            Algselt postitas 10


            papahh
            nunu
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Liverpool\'

              Algselt postitas 10


              papahh
              Kui selline asi kah tõeks osutub olen ma küll ülimalt õnnelik sest ma alati imetlenud Anelka mängimist ja kui ta veel Pooli tagasi tuleks ...
              mc jünger.Anus Äärits.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Liverpool\'

                Anelkal on ju ainult \"tema ja maailm\".Tuleb Pooli tagasi ja hakkab jälle kiun pihta kui halb tal on jne
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  Algselt postitas marcello


                  Anelkal on ju ainult \"tema ja maailm\".Tuleb Pooli tagasi ja hakkab jälle kiun pihta kui halb tal on jne
                  Keegan on küll mehest ainult positiivel toonil rääkinud...äkki on siis mees suuremaks saanud
                  mc jünger.Anus Äärits.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    Algselt postitas reed
                    Algselt postitas marcello
                    Anelkal on ju ainult \"tema ja maailm\".Tuleb Pooli tagasi ja hakkab jälle kiun pihta kui halb tal on jne
                    Keegan on küll mehest ainult positiivel toonil rääkinud...äkki on siis mees suuremaks saanud
                    möh? - aga kas kodanik benitez natuke liiale ei hakka minema?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      koos mori ja the great sulk\'iga esitletakse ka uut taktikatreenerit kevin keeganit..

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        Morientes ei saa CL\'s mängida ,seega üks ründaja veel tundub loogiline.
                        (Esimeses mängus ei saa vist kaasa teha ka Gerrard ,Alonsot ka ei ole.)

                        Ühes foorumis arutati ,et kui Anelka (hetkel vist 25 aastane? ) peaks ka Benitez\'i käe all
                        jätkama \"mina ja maailm\" siis selle mehe jaoks on edaspidi suuremate klubide uksed kinni.
                        Minu arust oli ta Pool\'s täiesti norm. miks tookord lepingut ei tehtud on minu jaoks senini küsimärk.





                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          Algselt postitas lfc


                          Morientes ei saa CL\'s mängida ,seega üks ründaja veel tundub loogiline.
                          (Esimeses mängus ei saa vist kaasa teha ka Gerrard ,Alonsot ka ei ole.)

                          Ühes foorumis arutati ,et kui Anelka (hetkel vist 25 aastane? ) peaks ka Benitez\'i käe all
                          jätkama \"mina ja maailm\" siis selle mehe jaoks on edaspidi suuremate klubide uksed kinni.
                          Minu arust oli ta Pool\'s täiesti norm. miks tookord lepingut ei tehtud on minu jaoks senini küsimärk.




                          sest, et kiigan moosis ta ära
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            1,5 tunni pärast algab mäng ja mul sat kadunud
                            Fooumi külastajad vaatavad Tln\'s kus ,Nimeta ,Molly ?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              0:1 kodus.
                              Väravale saadi pihta 2 korda ,Garcia ei suutnud 3 korda anda palli vabale mehele karistusalas ,Riise võib olla vigastatud

                              Morientes esimese mängu kohta päris hea ,Baros väga aktiivne aga ...mulle tundub et keskväli on peale seda kui Alonso vigaseks löödi oluliselt kahvatum,SG ei ole ka selles vormis mis mõni aeg tagasi.
                              Pellegrino mängis 90 min (Finnan vigastatud ?!) ,minu arust ka täiesti OK.

                              Kahju sellise väravaga pähe saada .





                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Liverpool\'

                                Carragher lõi ka lõpus Carollile Gerrardi söötust peale aga Caroll suutis selle õnneks tõrjuda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X