320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Liverpool\'

    Ma vaatasin seda tabelit täna na ,kus oli kirjas na ,et L\'Pool on maailma kõige rikkamate klubide edetabellis 10 kohal na. Minu arust natuke imelik na ,sest meist on taga pool Tottenham Spurs na ,kes kogu aeg suure pappi eest uusi mängijaid ostavad na ,aga meie ei osta nii palju na ,me ostame vähem. Aga mis te arvate ,et kas parem on kui osta vähem a paremaid mehi või rohkem ja kehvemaid mehi nagu Tottenham teeb na?


    A see on küll na hea uudis na ,et Carragher on uut lepingut saamas na ,sest meil on ka häid kaitsjaid vaja ju na ,aga mulle ei meeldi na ,kui kõik kaitsjad ka hisaaniast oleks na.
    Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Liverpool\'

      Algselt postitas Tanua


      Aga mis te arvate ,et kas parem on kui osta vähem a paremaid mehi või rohkem ja kehvemaid mehi nagu Tottenham teeb na?
      na
      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Liverpool\'

        Algselt postitas Tanua
        Aga mis te arvate ,et kas parem on kui osta vähem a paremaid mehi või rohkem ja kehvemaid mehi nagu Tottenham teeb na?
        See rahasumma, mis seal kirjas on, ei lähe mitte uute meeste ostmiseks. Sellega tasustatakse meie ülemakstud staarikesi, hoitakse üleval Akadeemiat ja ehitatakse vahest ka staadionit - kui kunagi ehitamiseks läheb. Samuti toetatakse ilmselt üsna suures osas Mooresi perekonna luksuslikku elustiili.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Liverpool\'

          kui ma nüüd õigesti tanuast aru sain siis ta mõtles seda bbc\'s avaldatud rich-list\'i. siis selles tabelis ei ole palga- ja mängijate ostukulusid arvesse võetud. arvestatud on ainult viimase aasta jooksul genereeritud tulusid

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Liverpool\'

            kui ma nüüd õieti mäletan, siis ei näita see tabel mitte rikkust, vaid sissetulekuid 2004 aastal.
            sinna tabelisse saab kasvõi nii, et ostad 1999-2002 aastal 100 miljoni paundi eest mehi ja siis müüd need 2003 kolmandiku hinnaga maha. eelmise aasta samas tabelis oli nimelt ka üks yorkshire klubi.
            tõlgituna tähendab see seda, et see tabel ei näita klubi majandusliku olukorra kohta suurt sittagi. kui tuua näiteks vana hea Chelsea, siis vaatamata kõrgele kohale sissetulekute edetabelis on tegemist jalgpallimaailma suurimas kahjumis oleva klubiga.

            Pooli-Tottenhami võrdluses on ju olukord suht lihtne: pooli jooksvad kulud on palju suuremad, mistõttu jääbki mulje, et Tottenham kulutab meeste ostmiseks ebaproportsionaalselt palju raha. Tegelikult elavad muidugi mõlemad üle jõu.
            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Liverpool\'

              chelsea ei ole enam juba poolteist aastat kahjumis..

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Liverpool\'

                Algselt postitas eston maravilha


                chelsea ei ole enam juba poolteist aastat kahjumis..
                Ma just kuskilt lugesin, et kahjum on meeletu.
                Kahjuks ei taipa allikat otsida.. Ja eks mõned finantsspetsialistid siin oskavad seda paremini kommenteerida..

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  Algselt postitas eston maravilha


                  chelsea ei ole enam juba poolteist aastat kahjumis..
                  sisuliselt on. kui mingi kaval raamatupidamislik võte seda varjab, siis on iseasi. kuigi kusagilt oleksin nagu kuulnud u sajamillisest kahjumist, mis \"tegelikust\" kahjumist moodustas u poole.
                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    Chelsea on kolinaga kahjumis. Päris ülevaatlik hea artikkel/link on siin..

                    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      operating loss wüib ju olla 100 või 200 milli aga kui klubiomaniku koguväärtus on 7 miljardit, siis ei saa seda kahjumiks nimetada.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        operating loss on raske teisi tõlkida. See, et Roman-poiss on andnud kahjumi katteks 115 milli laenu (mida ta võib teoreetiliselt tagasi küsida) on omaette teema. Kui üks hetk juhtub ta tüdima on ta lihtsalt suurim pankroti võlausaldaja...
                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          kui jooksvate tulude ja kulude vahe on kaetud laenuga, siis pole ju küsimustki - CFC Ltd. (või mis iganes selle äriühingu nimi on) on rämedas kahjumis. asjaolu, et Siberneft omanikele kasumit toodab on ses küsimuses irrelevantne.
                          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            Algselt postitas rohelineKonn


                            kui jooksvate tulude ja kulude vahe on kaetud laenuga, siis pole ju küsimustki - CFC Ltd. (või mis iganes selle äriühingu nimi on) on rämedas kahjumis. asjaolu, et Siberneft omanikele kasumit toodab on ses küsimuses irrelevantne.
                            Kui huvitav see diskussioon ka mõne meelest pole - siin räme off-topic. Tänks.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              tee PraS\'iga klubi..

                              edit: see ei olnud off-topic. see oli täiesti sisuline inglise jalgpalli puudutav argumenteeritud arutelu. Pooli teemas arutleti seda seetõttu, et vaimud kutsuti välja selles teemas. kas me oleks pidanud poole arutelu pealt CFC teemasse üle kolima?? ma ei saa tõesti aru, miks viimastel aegadel kõigil nii palju probleeme on.
                              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Liverpool\'

                                Paar rida enne homset, minuarust väga rasket ülesannet...

                                Viimati Leverkuseni vastu, aastal 2002, suutsime kodus napilt 1-0 võita, kuid võõrsil läks kõik käest ära. Tuli 4-2 kaela ja CL tee lõppes.
                                Mina poleks saksa klubi vastaseks soovinud. Suudavad nad liigagi tihti olulistes kohtumistes oma üleannete tasemel püsida ja mängu tapvalt kogu lõbu ära rikkuda.
                                Küsimusele kumb meeskond praegu paremas vormis on, annab see jupp teksti täpse vastuse :

                                They have won three out of four games since they returned from the Christmas winter break and scoring goals, nine in four.

                                Ei ole meil ei Gerrardi ega Morientest võimalik platsile saata, rääkimata vigastatud meestest. Viimast Liverpooli liigamängu ma küll ei näinud, kuid nii mõnestki allikast peegeldus, kui jube see olevat olnud. Hooaja halvim vms.
                                Benitez lubas küll karmikäelisemat lähenemist, kuid vaevalt nüüd nii kiirelt midagi sellest muutub. :P
                                Hea uudis on siiski see, et Kewell lubas sellist comeback\'i, nii et müriseb...
                                Saab siis näha, mis imesid sünnib. Mis seal ikka, võitu on vaja - ikkagi Anfieldi muru ju !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X