320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Liverpool\'


    Kohe niiiiiiii palju õnne teile ja ma loodan, et te näitate Milanile kah finaalis koha kätte!!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Liverpool\'

      Kuigi ma sellest keelest muffigi aru ei saa, siis on jube hea kuulata seda värava kommentaari No vähemalt mulle meeldib Esimesed 5 sekundit on imelised.

      Liverpool

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Liverpool\'

        When asked about a possible move elsewhere, Jamie Carragher said simply: \"I\'d never do that.\"

        Ometi üks avaldus, mis kommentaare ei vaja.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Liverpool\'

          Algselt postitas mcnamara
          When asked about a possible move elsewhere, Jamie Carragher said simply: \"I\'d never do that.\"
          Ometi üks avaldus, mis kommentaare ei vaja.
          Küsimus mälumänguritele: kui paljud on nii öelnud ja siis lahkunud....
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Liverpool\'

            Algselt postitas Martin


            Algselt postitas mcnamara
            When asked about a possible move elsewhere, Jamie Carragher said simply: \"I\'d never do that.\"
            Ometi üks avaldus, mis kommentaare ei vaja.
            Küsimus mälumänguritele: kui paljud on nii öelnud ja siis lahkunud....
            kusjuures sellised vennad ongi need kõige hullemad.. räägivad et ei lähe ja enne kui aru saad on kadunud kuskile raharulli järele

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Liverpool\'

              Südame teeb soojaks, et just teie kaks niimoodi arvate. Kinnitus mulle lihtsalt, et inimesed ei suuda mind kunagi üllatada.
              Aga samas ei häiri mind see kopka eestki.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Liverpool\'

                Algselt postitas mcnamara
                Südame teeb soojaks, et just teie kaks niimoodi arvate. Kinnitus mulle lihtsalt, et inimesed ei suuda mind kunagi üllatada. Aga samas ei häiri mind see kopka eestki.
                Nagu see üllataks, et sina kõige sinisilmselt usud ja siis veel ka kaasa kiidad
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  Algselt postitas Martin
                  Nagu see üllataks, et sina kõige sinisilmselt usud ja siis veel ka kaasa kiidad
                  Sinisilmne pessimist.

                  Pilte.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    Kuigi mina seda mängu ei näinud, aga olles nüüd vaadanud mängu kokkuvõtet ja lugenud arvamusi, siis ütleks ka sõna sekka.

                    Esiteks väga tore, et Liverpool võitis, tegi südame soojaks... nagu näiteks Leedsi vägiteod aastaid tagasi. Muidugi me teame ju, kus viimati mainitet klubi praegu on. Mitte et ma sellega millelegi vihjaks, Pooliga on vist pisut teised lood. Eriti meeldiv oli see võit juba seetõttugi, et Liverpooli tegemistega peamiselt siin foorumis end kursis hoides oli juba pisut tüütavaks muutunud mcnamara liigne pessimism... kuigi ega see nüüdki kuhugi ei kao.

                    Veidi tekitab muret see, et veel veidi aega tagasi, kui Arsenal võitis midagi või kedagi nulli inglasega platsil, siis tehti kõva kära, kuid ega praegu Liverpooli olukord ju väga palju parem olegi... eile oli platsil kaks inglast ja üks iirlane ja kui Benitezi ostupoliitikat vaadata, siis ei tea, mis veel suvel toimuma hakata võib. Kuigi eks need UEFA poolt vastuvõetud otsused tulevikus olukorda parandavad... Aga selle üle pole siin hetkel eriti mõtet arutleda vist.

                    Eelmine lause käib nähtavasti ka selle kohta, et kas pall ületas joone või mitte, kuid ega siin erilist vahet ju pole: kohtunik vilistas selle niimoodi ja suure tõenäosusega ta üle joone ka oli (kuigi jaah, siin tekib küsimus, et mida aitaksid ses olukorras videokordusedki, kui just kaamerad ei paigaldataks nii, et nad mõlemalt poolt väravajoont ilusasti näitaksid)... ja pealegi oleks Baroše vastu tehtud vea eest penalti anda võinud küll.
                    Kuus minutit üleaega lõpus - pakun, et täiesti õige otsus: 6 vahetust, mille igaühe eest arvestatakse 30 sekundit teeb kokku 3 minutit, kui arvestada, et Chelsea tegi kaks vahetust korraga, siis 2,5 + ligi 1,5 minutit kulus väljakule jooksnud fännide peale, sellega jääbki muude mänguliste viivituste peale kõigest 1,5-2 minutit, mis on täitsa ok.

                    Kuna mängu ei näinud ja Chelsea teemasse eraldi postitust ei viitsi tegema hakata, siis küsiksin siin (sorri, macca): kas Didier Drogba oli tõepoolest ses mängus nii hull? Igatahes BBC andis talle hindeks 4/10 ja suurem osa Brightoni fännidest arvas, et isegi Mark McGammon oleks eile platsil paremini hakkama saanud... (see ütleb juba palju, sest McGammon pole just väga au sees toetajate seas). Pealegi on valmis tehtud säärane poster...

                    Igatahes, eaea... Finaalis on vähemalt meeskond, kellele pöialt hoida. Kuigi jaah, vastasel korral oleks minu poolehoid kuulunud Chelseale, aga Liverpoolile nüüd seda enam. Come on you Reds!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      Mul on ainult selline küsimus, et kas Jose M-il oli hall habe juba enne mängu või kasvas talle see mängu käigus?

                      p.s. ohvtopik Kui Milan peaks edasi saama, siis olen ma rõõmus ja kurb korraga, sest finaalis kohtuksid kaks klubi, kelle poolehoidja ma olen olnud juba kuskil aastast 89, kui sai haktud lääne jalgpalliliigasid jälgima. Itaalia liigat näitas siis detsimeeterblokiga vist mtv3? ja inglise liigat vist yle2, ühesõnaga tõsine huvide konflikt tekiks.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        Drogba oli nagu \"sihitult dzunglis ringi luusiv töötu neeger\" -õnneks.Poster on hea
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          Algselt postitas skint
                          Kuna mängu ei näinud ja Chelsea teemasse eraldi postitust ei viitsi tegema hakata, siis küsiksin siin (sorri, macca): kas Didier Drogba oli tõepoolest ses mängus nii hull?
                          Arvan, et siin on omajagu \"süüdi\" ka Jamie Carragheri suurepärane mäng.
                          BACK WHERE WE BELONG

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            Algselt postitas skint
                            Veidi tekitab muret see, et veel veidi aega tagasi, kui Arsenal võitis midagi või kedagi nulli inglasega platsil, siis tehti kõva kära, kuid ega praegu Liverpooli olukord ju väga palju parem olegi... eile oli platsil kaks inglast ja üks iirlane ja kui Benitezi ostupoliitikat vaadata, siis ei tea, mis veel suvel toimuma hakata võib. Kuigi eks need UEFA poolt vastuvõetud otsused tulevikus olukorda parandavad... Aga selle üle pole siin hetkel eriti mõtet arutleda vist.
                            Selles suhtes on olukord murelik. Meie oma Akadeemia millegagi ei hiilga ja vähegi normaalsete brittide ostuhind kipub liiga kõrgeks. Sama vana tuttav jutt.
                            Vaatasin paraja õudusega meie reservide tänavust saatus. Samas - kes teab. Pole päris välistatud, et Warnock, Welsh ja Potter veel esi-11 vääriliseks osutuvad. Benitez, usun, vaatab suvel olukorra üsna kriitilise pilguga üle.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              Algselt postitas runno


                              Algselt postitas EgoTrip


                              pall ju polnud seeski
                              aga see on kõik vaid positiivne
                              Egostrip... vaheta avatar ära...

                              Say what?
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Liverpool\'

                                Algselt postitas EgoTrip


                                Algselt postitas runno


                                Algselt postitas EgoTrip


                                pall ju polnud seeski
                                aga see on kõik vaid positiivne
                                Egostrip... vaheta avatar ära...

                                Say what?
                                these eyes looks like a blind ones to me..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X