320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Liverpool\'

    Algselt postitas skint

    ja pealegi oleks Baroše vastu tehtud vea eest penalti anda võinud küll.
    Hetk varem oleks võinud ka vea vilistada Barošile ohtliku mängu eest ...
    Aga oleksid ei maksa midagi.
    Sellepärast ongi jalgpall huvitav.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Liverpool\'

      Jäin mõtlema kes mängijatest jäävad finaalist välja seoses vigastusega ....
      .....

      ja sain AINULT neli meest :Josemi,Mellor,Kirkland ,Pongolle !

      Päris rõõmustav seis,see annab valikuid veel viimasteks mängudeks ning muidugi finaaliks.














      Kommentaar


        Vastus teemale \'Liverpool\'

        Algselt postitas tanielo


        Algselt postitas skint

        ja pealegi oleks Baroše vastu tehtud vea eest penalti anda võinud küll.
        Hetk varem oleks võinud ka vea vilistada Barošile ohtliku mängu eest ...
        Aga oleksid ei maksa midagi.
        Sellepärast ongi jalgpall huvitav.
        ...tõsi, sellepärast ongi jalgpall huvitav, aga ma nüüd juba värava situatsiooni eriti ei mäleta kuid minul mõlgub meeltes see, et ohtliku mängu nüüd ei olnud - ma saan aru, et paljud kohe arvavad, et kui jalg on kõrgel, et siis peab ohtlik mäng olema...krt, nii lihtne see teema nüüd ka ei ole.
        seda situatsiooni võib piltlikult kirjeldada nii, et kuna sa tahad kiiremini üle tee saada, siis mõtled, et lipsad padavai suvalisest kohast autude vahelt üle tee, aga...autu paneb ummikusse, sõites sulle ka nati kummikusse.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Liverpool\'

          once a blue always a blue

          stieve g on oma valiku teinud

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Liverpool\'

            Algselt postitas eston maravilha


            once a blue always a blue

            stieve g on oma valiku teinud
            jah, umbro 4 life
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Liverpool\'

              Algselt postitas Daz_Booob

              ...tõsi, sellepärast ongi jalgpall huvitav, aga ma nüüd juba värava situatsiooni eriti ei mäleta
              Daz Booob, siit meeldetuletuseks.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Liverpool\'

                Algselt postitas eston maravilha


                once a blue always a blue

                stieve g on oma valiku teinud
                Ma olen päris kindel, et News of the World on kunagi avaldanud lapsepõlvepildi estonist Birminghami särgis, aga näe ei viitsi otsida.

                Stevie saatus jääb kahjuks kuni 25. maini teadmata. See, et ta praegu midagi ei ütle, viitaks justkui soovile lisakosilasi kutsuda.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  sinu kurvastuseks kahjuks mitte

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    Algselt postitas tanielo


                    Algselt postitas Daz_Booob

                    ...tõsi, sellepärast ongi jalgpall huvitav, aga ma nüüd juba värava situatsiooni eriti ei mäleta
                    Daz Booob, siit meeldetuletuseks.
                    nu ohtlikku mängu nüüd ei olnud - nibin-nabin, kuid siiski mitte.
                    küll aga loeti värav vast sellepärast, et che 10-si ei jääks...eeldatavasti kaotuseisu siis ka.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      Mul on tunne, et Liverpoolile toob õnne nimelt Morientes . Paistab, et seal klubis kus ta on see saab ka finaali. Nüüd kui ennustus tõsiks osutub siis Liverpool peaks Milanile kaotama finaalis. Aga jah paistab, et kogu müstika seisneb Morienteses mis sest, et ta ei mängi.
                      OK, KICK OFF

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        veidi tõestumaterjali

                        asitõend nr 1

                        asitõend nr 2

                        asitõend nr 3

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          jorrzzz mermaadel

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            Mina kaldun nõustuma sellega, et Premieri neljanda koha omanik ML koha saab. Nii on Inglise FA reegel ja õigesti teeb, kui seda ei riku.
                            Ja ka viienda koha andmine Inglismaale poleks õige. Tänapäeval ei pääse ka valitsev maailmameister enam automaatselt tiitlit kaitsma, nii et miks peaks seda lubama ML võitjale? Lisakoht tähendab seda, et keegi kusagilt Euroopast peab välja jääma.

                            Kui me nüüd sellelt järgmise hooaja turniirilt ka eemale jääme - see pole maailma lõpp. Nii või teisiti tuleb Premieris jalad alla saada. Sellist segadust ja jampsi nagu sel (ja eelmisel) hooajal enam näha ei tahaks. Vähegi võrdsema punktijaotuse korral ei prooviks me oma 13 kaotusega esinelikusse jääda, vaid võitleksime parimal juhul koha eest esikümnes.
                            Ja ML järgmisel hooajal? Minule isiklikult on palju olulisem see, et järgmine on MM-finaalturniiri aasta.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              jah. Viimased 2 hooaega on ikka väga õudsad Premieris olnud. Pool\' peax ennast ka Inglismaal tõestama. Euroopas oleme seda juba teinud. Kuid Arsenaliga mäng siis tulekul. Kuid neljandat ei saa, võix vähemalt viienda koha peale võidelda.
                              Ning loodan et Gerrardil on kainet mõistust ning jätab oma unistused sinna paika.

                              Gerrard Anfieldile .
                              LiverpoolFC

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Liverpool\'

                                Mis on lubatud Jupiterile, ei ole lubatud lehmale (või härjale või millele iganes)...:

                                FA Statement 10. märts 2004: \"Should Arse*** or Chelsea win the Champions League, they will automatically qualify for next season\'s competition, but England will not gain an extra Champions League place, even if they finish outside of the top four in the Premiership. In that scenario, the fourth-placed team in the Premiership will play in next season\'s Uefa Cup.\"
                                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                                Kommentaar

                                Working...
                                X