320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Liverpool\'

    Ei, kui t6siselt r22kida? Mida on Houllier varem saavutanud? Ta v6is kyll panna vundamendi Jacquet ilmameistrite satsile, ent ise ta ju nendega midagi ei teinud. Peale selle, et oma kyyndimatuse sujuvalt Ginola selga ajas. Samamoodi Liverpooliga minu arust. Vundament on laotud satsile, nyyd oleks aeg edasi liikuda. Ylesehitajal ja v6itjal on minu meelest vahe sees. Yheks suureks takistuseks Houllieri puhul, muuseas, tundub on tema mitte just parimad l2vimisoskused, mille osas julgeksin teda Glenn Hoddle\'ga v6rrelda.

    Aga kui 2. kohalt 5.-ks kukkumine ning ka punktide osas tunduv j2releandmine pole tagasiminek, siis mis see on? Ajutine n2htus v6i?
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Liverpool\'

      Originally posted by Jaan
      Ei, kui t6siselt r22kida? Mida on Houllier varem saavutanud? Ta v6is kyll panna vundamendi Jacquet ilmameistrite satsile, ent ise ta ju nendega midagi ei teinud. Peale selle, et oma kyyndimatuse sujuvalt Ginola selga ajas. Samamoodi Liverpooliga minu arust. Vundament on laotud satsile, nyyd oleks aeg edasi liikuda. Ylesehitajal ja v6itjal on minu meelest vahe sees. Yheks suureks takistuseks Houllieri puhul, muuseas, tundub on tema mitte just parimad l2vimisoskused, mille osas julgeksin teda Glenn Hoddle\'ga v6rrelda.

      Aga kui 2. kohalt 5.-ks kukkumine ning ka punktide osas tunduv j2releandmine pole tagasiminek, siis mis see on? Ajutine n2htus v6i?
      Väga raske on tõsiselt rääkida inimesega, kes ilmselgelt ei ole Liverpooli klubis toimuvat jälginud ning üritab siin lihtsalt üleolevalt lahmida. Houllier on Liverpoolis saavutanud märksa enam, kui tema kaks eelkäijat. 80-te edu ta tagasi toonud ei ole, see on tõsi, kuid ma julgen kahelda, kas maailmas on treenerit, kes seda imet teha suudaks. Hooaja keskel oli minulgi kahtlusi, kas GH juhtimisel suudame sellest supist välja tulla, aga kevad oli hoopis helgem.
      Keegi vist ei eita, et 5. koht on tagasiminek. Kas see on ajutine või mitte, teab vast Jumal taevas - kui sina juhtumisi taolisse olevusse uskuma peaksid. Küllap sinagi mõistad, et jalgpallis tuleb tagasilööke ette - kui sa just ManU fänn ei ole, kes aastast 1993 varasemat aega ei mäleta.
      Sa kirjutad midagi edasiliikumisest - tekib küsimus kellega ja kuhu? Uue treeneri juhtimisel 100 miljonit magama panna ja nullist uus meeskond üles ehitada? Kahtlen, kas \'poolil on selleks hetkel ressursse või isegi vajadust. Mina annan küll rahulikult GH-le veel paar aastat aega.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Liverpool\'

        Mõned \'pooli puudutavad uudistenopped. Abel Xavier ei naase kindlasti ja on koos Patrik Bergeri, Vegard Heggemi ning Bernard Diomede\'iga seega kindel klubist lahkuja. Ajakirjanikud justkui järeldavad GH jutust, et klubi soovib hankida kolm uut mängijat.

        Inglise koondises Lõuna-Aafrika, Serbia & Montenegro ning Slovakkia vastu on jälle neli meie mängijat: Murphy, Gerrard, Owen, Heskey. Kindlasti ka rida teisi Liverpooli mängijaid saavad suvepuhkust alles poolest juunist alustada.

        Milan Baros on klubi fännide valitud Aasta Noormängija. Hääled jagunesid nii:
        1. Milan Baros - 7859
        2. Chris Kirkland - 3472
        3. Neil Mellor - 1423
        4. John Welsh - 62
        5. Jon Otsemobor - 39
        = Michael Foley - 39
        7. Stephen Warnock - 11
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Liverpool\'

          Originally posted by mcnamara

          Väga raske on tõsiselt rääkida inimesega, kes ilmselgelt ei ole Liverpooli klubis toimuvat jälginud ning üritab siin lihtsalt üleolevalt lahmida. Houllier on Liverpoolis saavutanud märksa enam, kui tema kaks eelkäijat. 80-te edu ta tagasi toonud ei ole, see on tõsi, kuid ma julgen kahelda, kas maailmas on treenerit, kes seda imet teha suudaks. Hooaja keskel oli minulgi kahtlusi, kas GH juhtimisel suudame sellest supist välja tulla, aga kevad oli hoopis helgem.
          No mis siis on nii paikapanevat juhtunud, mis mul kahe silma vahele j22nud? Mainisin ju, et Houllier on n8. selgroo paika pannud. V6itnud m6ne karika kah (mille yle mul oleks kyll v2ga hea meel, aga Liverpooli l2hiajalugu erineb Newcastle\'i omast m6nev6rra), aga liigav6itu, seda olulist, ju pole veel. 90-tel saadi ju kah 2 karikat, kuid \"uus laine\" suri 6ige kiiresti. Houllieri treenerioskuste kohta avaldasin arvamust juba enne.

          Keegi vist ei eita, et 5. koht on tagasiminek. Kas see on ajutine või mitte, teab vast Jumal taevas - kui sina juhtumisi taolisse olevusse uskuma peaksid. Küllap sinagi mõistad, et jalgpallis tuleb tagasilööke ette - kui sa just ManU fänn ei ole, kes aastast 1993 varasemat aega ei mäleta.
          Alguses syydistad mind lahmimises, aga mis siis see on?!

          Sa kirjutad midagi edasiliikumisest - tekib küsimus kellega ja kuhu? Uue treeneri juhtimisel 100 miljonit magama panna ja nullist uus meeskond üles ehitada? Kahtlen, kas \'poolil on selleks hetkel ressursse või isegi vajadust. Mina annan küll rahulikult GH-le veel paar aastat aega.
          Edasi liikuda on ju kyll - liiga + Meistrite Liiga. Uut 100 miljonit kah pole vaja, alus on ju olemas (mida ma 3. kord juba ytlen), lihtsalt oleks m6nda kvaliteetm2ngijat juurde vaja, mitte otsida odavaid variante. Edu ostmine on kyll kallis ja kahtlane variant, aga (m6te, mida ma Arsenali kaitse kohta kasutasin) mida aeg edasi, seda raskem on leida h2id ja odavaid m2ngijaid samas isikus.
          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
          The Special One

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Liverpool\'

            Mil kombel siis need Newcastle\'i ja Liverpooli lähiajalugu erinevad? Selles, et üks võitis liiga viimati 1990, teine 1927 (kui mu mälu mind ei peta)? Karta on, et siin pole tänapäeva mõistes enam suurt vahet. Eelajaloo hulka kuuluvad mõlemad saavutused. Neid meeskondi pole enam olemas, nagu pole ka neid aegu, mil nimetatu saavutatud.

            Need meie \"mõned karikad\", nagu sa halvustavalt ütled, on võidetud jah. Sorry. Selge see, et oleks pidanud kõigist teistest võistlustest loobuma ning liigale keskenduma. Just nagu...ohhoo, meenub, et Arsenal on ka viimasel aastal mõningaid \"mõttetuid\" karikaid võitnud ja ManU-gi mängis Liigakrika finaalis viimati parima tiimi ja täie pühendumusega. Miks küll?

            Liiga ja Meistrite Liiga võitmisest räägid sa umbes niimoodi, nagu oleksid veendunud, et praegune Liverpooli meeskond (koos mõne kalli ja hea kvaliteetmängijaga, kes iganes need ka pole) selleks võimeline on. Senine praktika justkui oleks näidanud, et nii lihtsalt see asi ei käi.
            Ah jaa, muidugi, ostame need kvaliteetmängijatest võitjad siis sisse. Tõepoolest - kui see ei ole lahmimine, siis mis see on. Keda välja pakud ka? Zidane või Ronaldo - Ronaldinho või Duff? Mõistus, tule koju.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Liverpool\'

              Liverpooli uus away särk.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Liverpool\'

                Nonoh. Teiste korralekutsuja ja lahmimiste vastane, mis juhtus?!

                L2hiajalugu - 80-tel v6itis Liverpool k6ik, mis v6ita andis ning see tiim kustus alles KD lahkumisega. Newcastle\'l... l2ks nagu l2ks. Ma ei r22gi ainult liigast, vaid yleyldse, kuigi ka liigav6idud m6jutavad asja. Ja see k6ik pole sugugi nii ammu juhtunud ning paneb paika t2nase taustsysteemi ning ootused. Kui sinu ootus on t6esti, et Pool v6idaks Miki Hiire karika ja saaks ehk Uefa sarja, siis let be it. Samas, klubi, mis 3 aastat ja 9 kuud tagasi oli liigatabeli viimane, f2nnid tahavad tiitleid, Meistrite Liigat.

                M6ned karikad polnud 8eldud halvustavalt. Pigem fakti nentivalt. Isegi FA Cup hakkab kaotama oma s2ra, r22kimata Liigakarikast. Mitte, et mul endal midagi nende v6itmise vastu oleks, aga tippklubi jaoks on Pyha Graal ju miski muu. V6i vaidled sa vastu selles osas?

                Mida ma pean j2reldama v2ljendist \"m6ttetu\" karikas? Mina nii ei ole 8elnud.

                Mhmmm... kui sa arvad, et Houllier pole viie aastaga kokku liigav6idu l2hedal olevat v6istkonda, kas me ei j6ua siis tagasi vaidluse alguseni, et pole nagu suurem asi treener? Liverpooli ressursside juures peaks ju asi v6imalik olema?

                M2ngijatest - Cisse, Duff v6i Kewell (embkumb, s6ltuvalt Manyoost)... Saadaval, ilmselt liituksid Pooliga. Paistab, et Finnan on tulemas - mina hindan teda igatahes k6rgelt.

                L6petuseks veelkord - 2ra pane mulle s6nu suhu, et siis sealt oma demagoogilis-6petavaid j2reldusi teha.

                Aga selline vaidlus on ju yldiselt m6ttetu, kus ma pyyan midagi 8elda ja siis sa h6ikad vahele, et ma lahmin. Kokkuv6tteks -
                1) Pakkusin, et ehk oleks aeg treenerit vahetada. Ei sobi, imetegijaid pole.
                2) Ennast t6estanud tippm2ngijate ostmine, bargainite otsimise asemel. Vist pakkusin suulises vestluses Zidane\'i v2lja! Kah ei sobi.
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Liverpool\'

                  heh-hee
                  Jumal on surnud, Einstein on surnud& ma ei tunne ennast ka h2sti.. (eriti maikuise depressiooniga)
                  ja Jaan on ka halvas tujus..
                  Samas, klubi, mis 3 aastat ja 9 kuud tagasi oli liigatabeli viimane
                  jah aga unustad, et veel paar aastat enne seda juhtis Newcastle ManU ees liigat nii u. 9p.-ga (&oskas selle maha m2ngida, aga see ei puutu siia praegu), niiet pole te midagi kogu see aeg p6hjas olnud
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Liverpool\'

                    Originally posted by vaikiv mees


                    heh-hee
                    Jumal on surnud, Einstein on surnud& ma ei tunne ennast ka h2sti.. (eriti maikuise depressiooniga)
                    ja Jaan on ka halvas tujus..
                    Samas, klubi, mis 3 aastat ja 9 kuud tagasi oli liigatabeli viimane
                    jah aga unustad, et veel paar aastat enne seda juhtis Newcastle ManU ees liigat nii u. 9p.-ga (&oskas selle maha m2ngida, aga see ei puutu siia praegu), niiet pole te midagi kogu see aeg p6hjas olnud
                    12 punniga, kui täpne olla.

                    ..,I would love it...

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Liverpool\'

                      Originally posted by vaikiv mees


                      heh-hee
                      Jumal on surnud, Einstein on surnud& ma ei tunne ennast ka h2sti.. (eriti maikuise depressiooniga)
                      ja Jaan on ka halvas tujus..
                      Samas, klubi, mis 3 aastat ja 9 kuud tagasi oli liigatabeli viimane
                      jah aga unustad, et veel paar aastat enne seda juhtis Newcastle ManU ees liigat nii u. 9p.-ga (&oskas selle maha m2ngida, aga see ei puutu siia praegu), niiet pole te midagi kogu see aeg p6hjas olnud
                      Ja omakorda kolm aastat ja yheksa kuud enne seda olime esidivisjoni enam-v2hem p6hjas. Tore, kas pole? Tegelikult mul on aga ysna hea tuju praegu. Vist sellest, et tunnen Guinessi l6hna juba.
                      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                      The Special One

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Liverpool\'

                        Originally posted by Jaan



                        Mhmmm... kui sa arvad, et Houllier pole viie aastaga kokku liigav6idu l2hedal olevat v6istkonda, kas me ei j6ua siis tagasi vaidluse alguseni, et pole nagu suurem asi treener? Liverpooli ressursside juures peaks ju asi v6imalik olema?

                        Ma ei tahaks küll Teie mõnusasse vestlusse vahele segada. Aga see, et Pool pole liiga võidu lähedal olnud meeskond, on ikka väike liialdus. Kui tohib meenutada, siis oli Pool ju eelmine hooaeg siiski teine. Ja kui teine koht ei ole liigavõidu lähedal, siis ma küll ei tea, mis on?
                        Ja veel: GH on ikka ühtekomateist oma elus võitnud ka, PSG-ga Prantsuse liiga (kui Sulle liigavõidud nii kole tähtsad on)
                        BACK WHERE WE BELONG

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Liverpool\'

                          Originally posted by Jaan
                          Mhmmm... kui sa arvad, et Houllier pole viie aastaga kokku liigav6idu l2hedal olevat v6istkonda, kas me ei j6ua siis tagasi vaidluse alguseni, et pole nagu suurem asi treener? Liverpooli ressursside juures peaks ju asi v6imalik olema?

                          M2ngijatest - Cisse, Duff v6i Kewell (embkumb, s6ltuvalt Manyoost)... Saadaval, ilmselt liituksid Pooliga. Paistab, et Finnan on tulemas - mina hindan teda igatahes k6rgelt.

                          L6petuseks veelkord - 2ra pane mulle s6nu suhu, et siis sealt oma demagoogilis-6petavaid j2reldusi teha.

                          Aga selline vaidlus on ju yldiselt m6ttetu, kus ma pyyan midagi 8elda ja siis sa h6ikad vahele, et ma lahmin. Kokkuv6tteks -
                          1) Pakkusin, et ehk oleks aeg treenerit vahetada. Ei sobi, imetegijaid pole.
                          2) Ennast t6estanud tippm2ngijate ostmine, bargainite otsimise asemel. Vist pakkusin suulises vestluses Zidane\'i v2lja! Kah ei sobi.
                          Sul on kohutavalt hea omadus sõnadega mängida, seda ei saa ma eitada. Ausalt öeldes ma arvan, et võimegi siia vaidlema jääda. Olen elanud Liverpooli tõusude ja mõõnadega juba nii kaua kaasa, et võtan asju tahtmatult realistlikult. Lühidalt minu seisukohad:
                          1. Liverpoolil EI OLE ressursse, et mängijateturul võistelda Manchester Unitedi ja Arsenaliga. Need mängijad, kes justkui on kergesti saadaval, on seda ainult kõmulehtede kolumnites. Duff või Kewell võivad saada endaga kaasa hinnalipiku, mida \'pooli omanikud ei ole valmis tasuma. Ma ei hakka ennustama, mis on meeletuid laene võtnud klubide saatus tulevikus. Olen pigem õnnelik, kui \'pool rahaga vaoshoitumalt ringi käib. Mõnikord peab oskama oodata.
                          2. Möönan, et GH ostud ei ole kõik läinud täkkesse, kuid samas olen valmis andma nii temale kui ka tema läinud suvel hangitud mängijatele võimaluse tõestada, et see arvamus on ekslik. Üks hooaeg - nii hull kui tahes - ei ole veel maailma lõpp.
                          3. Uus treeneri tulek tähendaks kõige tehtu lõhkumist. Olen minagi siin mõtteid mõlgutanud, mis saab Livepoolist, kui lahkuvad näiteks GH ja Michael Owen. Esialgu midagi positiivset pähe ei tulnud.

                          Lühidalt kõik. Selge see, et nii mina ise kui minu arvamused on sinu jaoks tühised ja demagoogilis-õpetavad. Olgu siis nii.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Liverpool\'

                            Originally posted by mcnamara
                            1. Liverpoolil EI OLE ressursse, et mängijateturul võistelda Manchester Unitedi ja Arsenaliga.
                            kindel? mulle on jäänud justkui mulje, et liverpool on viimastel aastatel kulutanud märksa arsenalist enam. no nii viimase 3-5 aasta jooksul.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Liverpool\'

                              Markus Babbel on lõplikult out. GH on andnud teada, et Babbeli käitumine ja mentaliteet viimastel kuudel tähendavad seda, et mehel ei ole enam klubis tulevikku. Muuhulgas on Babbel teeninud reservide eest mängides kaks punast kaarti.
                              Arusaadav otsus muidugi. Nii kallipalgalist mängijat pole mõtet reservmängude jaoks klubis hoida. Temast lahti saamine pole siiski võib-olla lihtne. Babbelil on klubiga kehtiv leping ja vaevalt mehe vastu kusagil praegu erilist huvi on.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Liverpool\'

                                Liverpooli koduleht jahmatab uudisega: Reds capture Irish midfield ace
                                Uudist lugedes selgub siiski, et Damien Duff esialgu meile tulemas ei ole , juttu on hoopis 16-aastasest talendist nimega John Paul Kelly. Akadeemia noortemeeskondades on üldse oodata suurpuhastust.

                                Täna aga spekuleeritakse Harry Kewell\'iga - haa!, kui Duff liiga kalliks osutub. Või siis Samuel Eto\'o äkki? Seda meest tahaks \'pool justkui siis, kui Auxerre\'i äss Cisse liigkalliks osutub. Mõttetu kõmu kõik.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X