320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Liverpool\'

    Tõsiselt ilus mäng oli ! Kaitseliin oli väga tugev ,ning monaco rynjad ei suutnud neist mööduda...Kõik peale Alonso m2ngisid Väga h2sti...Kewelli toetus olex võinud jah suurem olla ! CIsse ja Baros on tõsiselt hea ryndepaar...kesväljak oli kindlalt meie meeste valduses !
    Hea algus !
    LiverpoolFC

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Liverpool\'

      Monaco oli ikka tõeliselt iseenda hale vari võrreldes eelmise aastaga. Suhteliselt nõrga vastasega mängiti täitsa hästi, kuid eufooriaks pole minu hinnangul suurt põhjust. Pooli polnud see hooaeg enne näinudki ja seetõttu ootasin ehk mõnest uustulnukast enamat. Cisse sattus liialt suluseisu ja nägi kuidagi rabe välja. Oma teise võimaluse oleks pidanud kindlasti realiseerima, kuid lõi nagu väravagi puhul tugevalt keskele. Dudek paistis nende vähestegi tsenderduste juures ebakindel. Vastane oli selgelt nõrgem ja ehk saab Depori vastu õige pildi, kas Benitez tõesti on arengus sammu edasi astunud.
      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Liverpool\'

        Algselt postitas jyriöö
        Monaco oli ikka tõeliselt iseenda hale vari võrreldes eelmise aastaga. Suhteliselt nõrga vastasega mängiti täitsa hästi, kuid eufooriaks pole minu hinnangul suurt põhjust. Pooli polnud see hooaeg enne näinudki ja seetõttu ootasin ehk mõnest uustulnukast enamat.
        Eufooriaks on enam kui põhjust. Ma usun, et igal \'pooli poolehoidjal on väga realistlikud ootused praegu - see tähendab CL võitu või Arsenalile tuule alla tegemist me hetkel küll oma meeskonnalt ei oota. Tulevad raskemad vastased, raskemad mängud.
        Ja uustulnukatelt midagi enamat nõuda, kui nad eile näitasid... Pisut liiga palju nõutud minu meelest.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Liverpool\'

          Algselt postitas ow3n


          Tõsiselt ilus mäng oli ! Kaitseliin oli väga tugev ,ning monaco rynjad ei suutnud neist mööduda...Kõik peale Alonso m2ngisid Väga h2sti...Kewelli toetus olex võinud jah suurem olla ! CIsse ja Baros on tõsiselt hea ryndepaar...kesväljak oli kindlalt meie meeste valduses !
          Hea algus !
          Mis Alonsol viga oli ?Minu arust väga hea mäng keskel
          Kui ma ei eksi siis pooli koduleht valis ta isegi mängu parimaks.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Liverpool\'

            Algselt postitas ow3n

            CIsse ja Baros on tõsiselt hea ryndepaar...
            mis sest et 1 vahetas teise välja..

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Liverpool\'

              Algselt postitas eston#21


              Algselt postitas ow3n

              CIsse ja Baros on tõsiselt hea ryndepaar...
              mis sest et 1 vahetas teise välja..
              äkki ta rääkis treeningust?
              ½121½

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Liverpool\'

                \'äkki tuli püksi\' öeldakse selle peale

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  Algselt postitas lfc
                  Kui ma ei eksi siis pooli koduleht valis ta isegi mängu parimaks.
                  Eksid küll - Luis Garcia valiti ülekaalukalt mängu parimaks.

                  ManU vastu Kirkland veel ei alusta.
                  Punanina võrldeb Benitez\'t Wengeriga...äärmiselt ohtlik taktik. :P + see: \"Rafael has turned Liverpool into a serious threat to us\"

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    Algselt postitas -Marko-
                    Eksid küll - Luis Garcia valiti ülekaalukalt mängu parimaks.
                    http://www.liverpoolfc.tv/news/archivedirs/news/2004/sep/16/N146045040916-1548.html
                    LFC.TV’S TOP 5 PLAYERS V MONACO
                    Xabi Alonso
                    Steven Gerrard
                    Luis Garcia
                    Sami Hyypia
                    Djibril Cisse

                    Vahet pole ,mulle Alonso mäng meeldis.


                    Täna siis Manuga,kahju et Murphy\'t enam ei ole.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      Algselt postitas lfc
                      http://www.liverpoolfc.tv/news/archivedirs/news/2004/sep/16/N146045040916-1548.html
                      LFC.TV’S TOP 5 PLAYERS V MONACO
                      The Top Five will be picked by liverpoolfc.tv writers Paul Rogers, Paul Eaton and Mark Platt as well as commentator Steve Hunter. <--> Need härrad on mingid kindlad ninad, kelle kriitikat ju siis piisavalt eriliseks peetakse.
                      Mina pidasin silmas ennast, sind ja kõiki teisi fänne ja vähem fänne, kellel võimalus kodukal hääletada (log in, then vote) ning kelle kokku loetud hääled sinna üles riputatakse: User vote results
                      Kah asi nüüd mille pärast üldse suud avada, aga noh eeh..isu tuli.

                      Now let\'s show \'em pain lads ! Bring those 3 points home...and if the junkie fouls you, forgive him, he\'s only a poor junkie. :P

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        Masendav esimene poolaeg eile.
                        Cisse ja Kewell ---Esimesele oli justkui käsk antud et ära võitle ja jookse ,
                        teisel oli täielik must päev (jälle !)
                        Gerrard kah veel pikalt audis,võib olla isegi mitu kuud.
                        Teine poolaeg oli minu arust isegi hea , ämbrid kaitses rikkusid võimaliku hea tulemuse.
                        Kahju.
                        No ma ei tea kui laupäeval Warnock ja Baros ei alusta.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          Algselt postitas lfc
                          Gerrard kah veel pikalt audis,võib olla isegi mitu kuud.
                          Järjekordne hooaeg rikutud. Must esmaspäev.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            njah..ma lootsin siiski paremat hooaja algust ..praegu on ikka mega kehvasti l2inud...Gerard ka audis ...JUBE !
                            LiverpoolFC

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              Algselt postitas lfc
                              Kewell --- teisel oli täielik must päev (jälle !)
                              Who needs Kewell! We have Danny Puuuuuuuuuuuugh! Cheater, cheater, Kewell!
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Liverpool\'

                                kusjuures äkki see gerrardita elu nüüd nii kole ka pole. igatahes eile oli didi-alonso keskpoolik küll pisut parem, kui ettenihutatud gerrardiga variant.
                                ei väida küll, et gerrard didist kehvem oleks, küll aga on didi üks liiga parimaid varuvariante sellele positsioonile. ühesõnaga, ärge end veel ahastusest süüdake.
                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X