320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Liverpool\'

    Kas see on esimene kohtumine peale Heysel\'t ?

    20 aastat tagasi:


    BBC - The Heysel Stadium Tragedy, 1985

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Liverpool\'

      Algselt postitas Marduk


      Nii ta paistab olevat, et kui me tahame järgmine hooaeg ML mängida peaks me selle võitma . Lootus sureb viimasena...... aga ta sureb
      Võit ei anna kohta muide ,kui ma õigesti aru olen saanud siis kui CL\'i võitja
      ei pääse koduliiga koha tõttu CL\'i siis on see kohaliku FA otsustada ,UEFA on limiidi riikide kaupa paika pannud ja seda arvu ei muudeta.
      Kui FA otsustab et CL\'i koha saab CL\'i võitja siis viimane kvalifitseerinu jääb kohast ilma ,vähe usutav selline stsenaarium.



      Kommentaar


        Vastus teemale \'Liverpool\'

        no jop dvaju...neil ju paavel ka veel ju.
        aga noh, mis seals ikka, nagu ikka loodame parimat. kuigi arvan, et aggregate jääb 3:0 juvele
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Liverpool\'

          Pärast uudist, et Liverpool peab Meistrite Liiga veerandfinaalis Torino Juventusega vastamisi minema hakkasin mõtlema, mida õieti mäletan sellest hirmsast kolmapäevaõhtust peaaegu 20 aastat tagasi...
          29. mail 1985 kohtusid Liverpool ja Juventus Euroopa Meistrite Karika finaalis Heyseli staadionil Brüsselis. Karikakaitsja Liverpool oli oma võimete tipul, samal ajal kui Juventuse näol oli tegemist Itaalia jalgpalliklubidest ilmselgelt parimaga. Võib üsna kindlalt väita, et sel õhtul pidid kokku saama hetke kaks parimat jalgpalliklubi Euroopas.
          Aga juba enne mängu algust varises kõik. Staadionile saabunud Liverpooli poolehoidjad läksid Itaalia klubi toetajatele kallale - tekkinud rüsinas langes kokku üks staadionimüür ja 39 inimest, peamiselt itaallased, said surma. Mäletan, et vist juba sama õhtu Soome TV uudistes oli lühidalt juttu löömast staadionil, aga alles mänguülekande algul selgus terve hirmus tõde. Vaevalt suutis üks poisike siin Eestimaal mõista, miks mu lemmikklubi \"fännid\" niimoodi käitusid. Vägivald oli osa Euroopa jalgpallikultuuri 80-tel ja Liverpooli punasärkides poolehoidjad olid ühe selle kultuuri innukamad viljelejad.
          Mäng peeti samal õhtul siiski, kuid polnud kummastki meeskonnast suurt asja. Mäletan, et Liverpool kaotas õige õnnetult tänu vastasele antud penaltile. Mulle jäi justkui mulje, et Liverpool ei lastud sel õhtul võita. Aga eks ma olin erapoolik.
          Meeldiv õhtu see igatahes polnud. Kool oli selleks aastaks läbi, suur suvi ees, aga hooaja viimane suur jalgpallilahing jättis nõnda halva mälestuse. Ega ma seda 11-aastasena liiga kaua põdenud. Kes oleks võinud siis arvata, et järgmise kahekümne aasta jooksul ei jõua Liverpool enam kunagi selle uhke Euroopa karikasarja finaali. Mitte üksnes seda - karistuseks võetakse meilt üldse Euroopa sarjades mängimise luba. Aastateks. Kui tagasi saame, pole seda võidukat Liverpooli enam...
          Ja nüüd aastal 2005 seisab me teel jälle seesama Juventus.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Liverpool\'

            ma loodan, et hispaanlased teevad teie eest töö ära
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Liverpool\'

              sellise sisuga nagu bayeri vastu mängiti on kindlasti lootus olemas aga pähkel on muidugi tunduvalt kõvem pureda ,kuid midagi võimatut pole ma arvan,et võtame kokku ja makaronid kotti ära
              mc jünger.Anus Äärits.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Liverpool\'

                Heh Ebaõnn..Aga kindlast ei saa öelda et meil pole võimalust. Ma usun et Pool\' Annab veel Juvele kõva lahingu
                LiverpoolFC

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  Metsik tahtmine keset mängu postitust teha. Tavaliselt pole küll kombeks. Kas on tegemist omalaadse rekordiga - 4 vigastatut esimese 45 minuti jooksul? Hei, hei - see on ju Liverpool.

                  Vähemalt purustame me loodetavasti need sinised raiped kindlalt. Garcia värav oli fantastico!
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    Algselt postitas mcnamara

                    Vähemalt purustame me loodetavasti need sinised raiped kindlalt. Garcia värav oli fantastico!
                    Hmm... mcnamara, oled see ikka sina? Kindlalt?

                    Igaljuhul jään ikkagi oma arvamuse juurde, et (selle mcnamara sõnade kohaselt masendava jne) hooaja lõpuks on Liverpool Evertonist eespool ning kõikide eelduste kohaselt peaks sellega kaasnema ka koht Meistrite Liigas. Kuigi jah, need vigastused... ja nüüd ka mängukeel(u)d... Aga vähemalt tore, et hooaja lõpp läheb veel mõnes osas põnevaks.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      Kahjuks ei näinud ise mängu, äkki keegi teeb kokkuvõtte. Mille eest muidu punane anti?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        Jooksis jalapõhi ees vastasmeeskonna kaptenile sisse. Pakuksin, et muuhulgas frustratsioon kahest eelnenud olukorrast, kus ta oli pääsenud üks ühele Martyniga ja mõlemal korral mingi käki teinud.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          Baros tegi ikka väga lolli vea ,kes siis järgmine mäng ründes on


                          Mäng oli täiesti OK ,aga teine poolaeg hakkas natuke käest ära minema.
                          Baros oleks võinud 2 üks-üks olukorda realiseerida ja mäng oleks tehtud olnud ,aga täna ei olnud tema päev (tuleb meelde ka eelmine mäng kus ta varem pingile võeti ).
                          Loodame et 3 mängu puhkust tuleb talle kasuks ,õnneks järgmine nädal vaba ja äkki jõuab mõni vigastatu vahepeal terveks saada.

                          Nunez oli parim mis mina seni näinud ,samas Smicer oli suht kahvatu.




                          Rafa:
                          If we get any more problems then I\'m going to have to start training myself


                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            Barosi tegu oli üsnagi andestamatu minu arvates. Eriti olukorras, kus ta teadis Morientese vigastusest.
                            Võit tuli siiski, läbi häda, aga tuli ja teenitult. Esimesel poolajal mindi julgelt ründama ja see ka tasus ennast ära. Pärast punast kaarti ja Cahilli vastuväravat tekkis õnneks tavapärasest väiksem paanika ja oht suudeti oma värava alt eemal hoida. Eks see kaks nädalat pausi ole nüüd päris suur kingitus - ehk saab kellegi selle ajaga jalule.
                            Üldiselt oli \'pooli ilus vaadata täna, pall liikus ja saadi ka vahelduseks ohtlikult löögile. Ka kolm vahetust ei rikkunud oluliselt mängupilti.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              Rõõm, rõõm, rõõm
                              Vähemalt purustasime me need sinised raiped kindlalt. :P

                              Väga oluline võit sai saavutatud, kuid üpris kalli hinnaga, pidades silmas fakti, et mänge tuleb ju varsti veel. Barose käitumine oli lapsik. Võiks ju natuke laiemalt mõelda, kui ainult antud kohtumise piires. Peab õppima temperamenti õigel ajal vaos hoidma. Baros\'t võib pidada \'pooli üheks ägedama loomuga palluriks, kui võrrelda viimastel aastatel \'poolis mänginud või mängivate ründajatega (maikel, emiil, mello, sinama, djibril/dribble, nando).
                              Liverpooli ületöötanud tohtritele lootma jäädes - kiiret paranemist kõigile !




                              ... aa ja veel : EMILE HESKEY ON KUNN !
                              Englands best centre-forward player of his type.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Liverpool\'

                                Algselt postitas mcnamara
                                Vähemalt purustame me loodetavasti need sinised raiped kindlalt.
                                Selle lause eest peab muidugi vabandust paluma. Aga emotsioonid olid sel hetkel liiga kõrgel - olin ju just näinud meie mehi järjepanu valukrampides maas püherdamas.

                                Aga küll Everton selle UEFA Cup\'i koha endale võtab.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X