320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes on inglise liiga parim ründaja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Kes on inglise liiga parim ründaja\'

    Algselt postitas skint
    Hmm, aga kas selleks, et \"kedagi kottida\", peab see keegi olema just midagi suurt??
    Olen ma midagi sellist öelnud? Mind lihtsalt huvitab, miks veendunud Brightoni poolehoidja seda Londoni satsi nii südamest vihkab?
    Igale asjale peaks leiduma põhjendus. Minul näiteks Palace\'iga probleemi ei ole, tegelikult meenutan suure mõnuga ühte Liverpooli ammust mõõduvõtmist nendega, mis lõppes küllalt sümpaatse skooriga.
    Küll aga olen alati võimeline põhjendama, miks näiteks Arsenal on mulle ebasümpaatne klubi. Vist olen seda teinud juba ka kuskil. Samas härra Cantona\'d ei sooviks ma ka mitte nende vastu märatsema saata.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Kes on inglise liiga parim ründaja\'

      Algselt postitas mcnamara

      Olen ma midagi sellist öelnud? Mind lihtsalt huvitab, miks veendunud Brightoni poolehoidja seda Londoni satsi nii südamest vihkab?
      Igale asjale peaks leiduma põhjendus. Minul näiteks Palace\'iga probleemi ei ole, tegelikult meenutan suure mõnuga ühte Liverpooli ammust mõõduvõtmist nendega, mis lõppes küllalt sümpaatse skooriga.
      Küll aga olen alati võimeline põhjendama, miks näiteks Arsenal on mulle ebasümpaatne klubi. Vist olen seda teinud juba ka kuskil. Samas härra Cantona\'d ei sooviks ma ka mitte nende vastu märatsema saata.
      Eiei, seda asja nüüd küll südamest vihkamiseks nimetada ei saa... kõigest kuskil foorumis teise klubi nõrkustele tähelepanu juhtimisel/nöökimisel ja vihkamisel on minu jaoks ikka väike vahe sees...

      Palace\'i näol ei ole tegemist mitte lihtsalt Londoni satsiga, vaid suhteliselt lõunas asuva tiimiga, kes on Brightoni jaoks lähim liigaklubi. Sealt, aga ka mujalt tuleneb kogu see local rivalsi asi... Nüüd küsid sa, et miks peaks see midagi tähendama siin, Eestis või kuskil mujal väljaspool Inglismaad? Ja ma aiman, et sel teemal sa enam vaielda ei viitsi, kuna ajalugu näitab, et sa seda juba mitmeid kordi teinud... aga see ikkagi on jalgpalliga kaasas käiv nähtus. Eriti, kui välismaiseid Brightoni foorumeid külastades pead üle päeva või veel tihemini lugema, kui suur klubi see CP ikkagi on ja kuidas 26. oktoobril 2002 juhtus mõningaid sündmusi etc... Ian Dowie peatreenerina ja Poomi välja jätmine Premierist ei ole isiklikus plaanis kasuks tulnud...

      Ja mis puutub Cantonasse, siis ei ole ma kunagi väitnud, et tema tegu on jalgpallile auks või midagi... ei. Aga kuna see ikkagi toimus ja me ei saa öelda, et selles ei olnud oma süüd ka Palace\'i fännil, siis näitab seegi midagi selle klubi/toetajate kohta... Ja nüüd ei maksa väita, et sellist abuse\'i võib kohata igal mängul... Aga mängijana oli Cantona mulle sellele vaatamata üsnagi sümpaatne.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Kes on inglise liiga parim ründaja\'

        Algselt postitas mcnamara


        Algselt postitas skint
        Hmm, aga kas selleks, et \"kedagi kottida\", peab see keegi olema just midagi suurt??
        Olen ma midagi sellist öelnud? Mind lihtsalt huvitab, miks veendunud Brightoni poolehoidja seda Londoni satsi nii südamest vihkab?
        Pean tunnustusega nentima, et McN ei maga tõesti! Ja skinti esimene postitus antud teemal oli tõsiselt ropp, solvav ja ründav ning vihkamisest tulvil. Eriti afroinglaste vastu.

        HÄBI SULLE!
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Kes on inglise liiga parim ründaja\'

          ma arvan et rooney voi henry

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Kes on inglise liiga par

            Algselt postitas davids26


            henry v6i reyes aga cristal palace johnson v6ib yllatada
            täna lõi johnson 2 väravat.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Kes on inglise liiga parim ründaja\'

              jah ühe neist pendlast kokku löönd juba 7 kolli Cristal place mängijalt pole paha tulemus

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Kes on inglise liiga parim ründaja\'

                niisama infoks, kopipeist guardianist:

                · So who is the Premiership\'s top English scorer?

                Andy Johnson: Age 23 Height 5\'7\" Born Bedford.

                Ex-Birmingham trainee and Trevor Francis protégé, followed Francis to Palace in 2002 as makeweight in Steve Bruce\'s £4.25m deal for Clinton Morrison. Scored 32 goals last season, became cult hero and has hit seven already in the Premiership. Trademark: sharp, darting runs, lack of hair and burger-munching goal celebration - a tribute to Palace physio Paul Hunter, \'The biggest eater I\'ve ever seen.\'

                Iain Dowie on AJ: \' Is he brave? Yes. Is his movement good? It\'s improving all the time. Is he good in the air? Yes he is. Can he hit the ball like a rocket? Yes. Can he shape a ball? That\'s coming on. He\'s improving on his weaker side and he\'s only 23. Would he be a threat to any defence? Yes he would. Andrew shows the fundamental quality in a good pro - to want to be the best every day.\' Are you listening Sven?


                minu meelest on väga sümpaatne topskoorerite nimekirjas säändseid harjumatuid nimesid näha.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Kes on inglise liiga parim ründaja\'

                  ma arvan et rooney nistelrooy henry või reyes

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Kes on inglise liiga parim ründaja\'

                    Rooney ja Henry

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Kes on inglise liiga parim ründaja\'

                      Thierry Henry

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Kes on inglise liiga parim ründaja\'

                        Algselt postitas tr2lts


                        Rooney ja Henry

                        Ma nagu täpselt samal arvamusel!!!!
                        Pain is temporary, honour lasts forever...

                        www.fcotepaa.ee

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Kes on inglise liiga parim ründaja\'

                          nõustun eelkõnelejaga.. millised kaunid kauglöögid 4-lt meetrilt

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Kes on inglise liiga parim ründaja\'

                            reyes ,henry,roony,
                            võibolla ka POOM :P
                            Pilt kus trumm on?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Kes on inglise liiga parim ründaja\'

                              mis seal m6elda...HENRY ikka

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Kes on inglise liiga parim ründaja\'

                                nu kui nüüd võtta statistika ette, siis henry-le vastast ei ole...isiklikult aga hoian pöidlaid alan smithile
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X