320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Peamurdmist Inglise jalgpallist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
    neil on iguaan tisside vahel?
    Vist ei, aga mulle meeldib su mõttekäik.

    Kommentaar


      Kõik üritavad maailma vallutada?

      Kommentaar


        Algselt postitas Ev0luti0n Vaata postitust
        Kõik üritavad maailma vallutada?
        vb küll, aga mina seda ei mõelnud
        AILTON

        Kommentaar


          keegi neist pole kordagi Levadiat esindanud?

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            keegi neist pole kordagi Levadiat esindanud?
            chicago bears levadiat?no kuule...
            AILTON

            Kommentaar


              Ma tean, et ma lasin ennist džinni ise pudelist välja, aga kallid lapsed, mälumäng on ikkagi tõsine asi, küsige või Jevgeni Nurmlalt, nii et palun ärge keerake seda teemat perse. Fänkjuverimatš.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                arvad et minu küsimus on selline mis siia ei kõlba?? mina nii ei arva kuid ma teen asja lihtsamaks mis on ühist Sir Alex Fergusonil, Martal ja Argentiinal? Kuna tegu on peamurdmisega inglise jalgpallist, siis keskenduge SAFile. Vastus suht faktiline.
                AILTON

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                  arvad et minu küsimus on selline mis siia ei kõlba?? mina nii ei arva kuid ma teen asja lihtsamaks mis on ühist Sir Alex Fergusonil, Martal ja Argentiinal? Kuna tegu on peamurdmisega inglise jalgpallist, siis keskenduge SAFile. Vastus suht faktiline.

                  ehk seda ,et marta on ründaja, argentiina mängib ründavat jalgpalli ja sir alex oli omal ajal ründaja?
                  //

                  Kommentaar


                    Ma arvan, et sa oled traktoristina pädevam kui küsimuste püstitajana, sest siit tuleb veel paar lehekülge 'suht faktilisi' vastuseid, enne kui me asja tuumani jõuame. Alustada võiks sellest, et who the fuck is Marta? E: ah see mimm..
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                      arvad et minu küsimus on selline mis siia ei kõlba?? mina nii ei arva kuid ma teen asja lihtsamaks mis on ühist Sir Alex Fergusonil, Martal ja Argentiinal? Kuna tegu on peamurdmisega inglise jalgpallist, siis keskenduge SAFile. Vastus suht faktiline.
                      Üks sündis 1986, teine hakkas manu treeneriks ning Argentiina võitis MM tiitli. Aga see tõenäoliselt vastus pole

                      Kommentaar


                        Algselt postitas sunseek Vaata postitust
                        ehk seda ,et marta on ründaja, argentiina mängib ründavat jalgpalli ja sir alex oli omal ajal ründaja?
                        vastus on fakt!
                        AILTON

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dannar Vaata postitust
                          Üks sündis 1986, teine hakkas manu treeneriks ning Argentiina võitis MM tiitli. Aga see tõenäoliselt vastus pole
                          Õige dannar. Maagiline aasta 1986.
                          AILTON

                          Kommentaar


                            Algselt postitas fitti Vaata postitust
                            Ma arvan, et sa oled traktoristina pädevam kui küsimuste püstitajana, sest siit tuleb veel paar lehekülge 'suht faktilisi' vastuseid, enne kui me asja tuumani jõuame. Alustada võiks sellest, et who the fuck is Marta? E: ah see mimm..
                            mis küsimusel häda oli?
                            AILTON

                            Kommentaar


                              Ja mis see chicago siia puutus?
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                                Ja mis see chicago siia puutus?
                                see oli lihtsalt asja raskemaks(või isegi kergemaks) tegemiseks.
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X