320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Peamurdmist Inglise jalgpallist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Formuleerin küsimuse ümber. Mis on aastaarvul 1986 pistmist Chicago Bearsiga?
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      ainus seos inglise jalgpalliga oli punase ninaga shotlane. sel kombel võib ju formuleerida umbes must miljon küsimust. laskemoona...

      Kommentaar


        no offence, aga samahästi võiks näiteks küsida, et mis on ühist Blackburn Roversil, Bruce Leel ja Lasnamäe Ajaxil (palun ärge nüüd hakake vastama sellele!)

        point lihtsalt selles, et niisuguse valemi järgi saaks siia lehekülgede kaupa küsimusi tampida, kuid mis selle mõte oleks?
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          küsimuse eesmärk oli näidata, vastuse näol, kui kaua on ühe Premieri tippklubi eesotsas SAF püsinud. seotus teisteasjadega oli tõesti vb mõttetu, enamuse jaoks, aga sügavamalt tuleb mõelda, kuigi küsimus oli suht lihtne:P no sorry kui 21 aastat peatreeneri tooli pole Inglise vutis mingi näitaja.
          AILTON

          Kommentaar


            Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
            no sorry kui 21 aastat peatreeneri tooli pole Inglise vutis mingi näitaja.
            No ega eriti ei ole tõesti.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Chicago Bears vms võitis 1985 muideks Superkausi.

              Kommentaar


                Enivei. Üks selline küsimus. Et Trainspottingus ütles üks tegelane pärast seksi, et see oli sama hea kui ....... värava lõi. Kelle nime sinna punktide asemele panna võiks ning millal ja kus värav löödi
                ?

                Kommentaar


                  Algselt postitas dannar Vaata postitust
                  Chicago Bears vms võitis 1985 muideks Superkausi.
                  Ma tahtsin ka vaielda, aga lähemalt uurides selgus, et mäng toimus ikkagi 1986 jaanuaris.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dannar Vaata postitust
                    Enivei. Üks selline küsimus. Et Trainspottingus ütles üks tegelane pärast seksi, et see oli sama hea kui ....... värava lõi. Kelle nime sinna punktide asemele panna võiks ning millal ja kus värav löödi
                    ?
                    Archie Gemmill, MM '78


                    mina olen oma küsimised siin teemas ammu ära küsinud, nii et keegi teine võib midagi välja käia
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Kui küsimus juba laokile jäeti..

                      Seoses Trainspottinguga meenus mulle, et seal on üks peatükk, mis on pühendatud suuresti jalgpallile. See algab negatiivses toonis nii jalgpalli, kui ka suhtetasandil, kuid saab mõlemil suunal romaani kangelasi rõõmustava tulemuse. Mäng toimub veel ka ühel pidupäeval. Küsiks näiteks seda, et milliste võistkondade mänguga oli tegu, ning kumba toetasid raamatu peategelased.
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        Hibs-Hearts, Hibs?

                        (lugesin küll ammu seda)
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas fitti Vaata postitust
                          Hibs-Hearts, Hibs?

                          (lugesin küll ammu seda)
                          Oh, see sai liiglihtne tõepoolest. See fitba't puudutav peatükk kandis nime Victory on New Year's Day, ning mänguks oli kohalik derby, mille Hibs kaotusseisust võitis, kui ma nüüd ise õigesti mäletan.
                          Ning seda ma tõesti ei mäleta, kas Hibs-Hearts või Hearts-Hibs, kuid ilmselt siiski esimene variant.
                          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            meeldiv näide, aga pidasin silmas ikka Premierleague-i
                            AILTON

                            Kommentaar


                              just. jalgpall leiutati 1992. aastal. enne seda oli pingpong

                              Kommentaar


                                Mis moodi tegid ajalugu Blackburn Rovers, Bolton Wanderers ja Fulham hooajal 2001/2002 ?
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X