320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Peamurdmist Inglise jalgpallist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Stanley Matthews ehk...
    Geniaalsuses on alati piisake hullust.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
      ei, aga ma täpsustan pisut küsimust

      nimetage see inglise jalgpallur ,kes valiti 20.sajandi väljapaistvamate spordiisiksuste valimisel 30 parima hulka? nüüd on kõik korrektne
      Sellega võib olla selline nali, et kui sa ei täpsusta kelle arvates silmapaistvamad jorsid, sis leiab keegi migisuguse The Suni valiku, kus on aint Becksid, Gerrardid jms noksid sees.

      Kommentaar


        Algselt postitas akuonlahe Vaata postitust
        Stanley Matthews ehk...
        Õige vastus.

        Allikaks Sport Intern, mingi saksa väljaanne
        AILTON

        Kommentaar


          Kes on läbi aegade kõige noorem mängija, kes on mänginud FA Cupi finaalis?

          Kommentaar


            Curtis Weston
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              Curtis Weston
              Õige vastus.

              17 aastat ja 119 päeva vana. Aastaks siis 2004 ja klubiks Millwall.

              Kommentaar


                ok.

                tahan ühte nime teada. Üks mängija sai Inglismaa A-koondises platsile vaid kahes mängus, kusjuures nende mängude vahele jäi tervelt kaheksa aastat. Klubitasemel on selle nimega mees olnud seevastu märgatavalt edukam kui koondises ning jõudnud lisaks liiga- ja karikavõitudele mängida Inglise klubi koosseisus ka Meistrite Liiga finaalis. Öelge see nimi.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  ok.

                  tahan ühte nime teada. Üks mängija sai Inglismaa A-koondises platsile vaid kahes mängus, kusjuures nende mängude vahele jäi tervelt kaheksa aastat. Klubitasemel on selle nimega mees olnud seevastu märgatavalt edukam kui koondises ning jõudnud lisaks liiga- ja karikavõitudele mängida Inglise klubi koosseisus ka Meistrite Liiga finaalis. Öelge see nimi.
                  No vaatasin kõik inglise klubidega olnud Meistrite Liiga finaalide koosseisud läbi ja ei leidnud. David "Superstaar" Mayl ju ometi cape ei ole. See siis esmane reaktsioon.

                  Arvatavasti on õige vastus Alan Kennedy, kes 70-80-ndatel, muu hulgas Meistrite Liiga eelkäijas, möllas.

                  Kommentaar


                    Ei ole May, ei ole Kennedy.

                    Rõhutan veel kord - ma küsin ühte nime. Mitte ühte mängijat.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Äkki Nigel Spink?
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Fatbard snr + jnr
                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          Ka Spink on vale vastus. See nimi on oluliselt kuulsam.


                          edit: seda ma lootsin, et keegi vello-sugune esimesena läbi hammustab. well done.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Ma küsin siin siis ka üle pika aja. Ja seekord suhteliselt lihtsa. Millisel staadionil on peetud kõige rohkem FA karika poolfinaale?
                            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                              Ma küsin siin siis ka üle pika aja. Ja seekord suhteliselt lihtsa. Millisel staadionil on peetud kõige rohkem FA karika poolfinaale?
                              Villa Park äkki?

                              E: Mitte äkki, vaid kindlasti.

                              Kommentaar


                                ok. 55 korda.
                                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                                Kommentaar

                                Working...
                                X