320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Peamurdmist Inglise jalgpallist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Peamurdmist Inglise jalgpallist\'

    Minu teada mitte.Kuigi pean tunnistama, et minu allikas on mingi \"videoreportaaz\" Hoddle\'i auks.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Peamurdmist Inglise jalgpallist\'

      Annab veel vihjet.Härra Skint ja Eston mis teete?

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Peamurdmist Inglise jalgpallist\'

        glenda ise??

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Peamurdmist Inglise jalgpallist\'

          Originally posted by eston#21


          glenda ise??
          Eip.
          See kohmaks vihje mis ma seal eelnevalt olin postinud pidi tähendama,et küsitav tegelane on mänginud maailma parimates klubides,glenda põlvkonnast.
          Ahjaa, Villas tal kõige paremini ei läinud anti õige kiirelt \"tööraamat\" kätte ja lubati mujalt õnne otsida.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Peamurdmist Inglise jalgpallist\'

            vihjasid nii mull kui skintile.. järelikult peaks peale villa ka bha\'ga seotud olema..

            ahvinägu keown??

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Peamurdmist Inglise jalgpallist\'

              ahvinägu keown??
              Keown tennisisti higipaelaga oleks ju suurepärane, kuid kahjuks ei ole see mida ma mõtlesin.
              See mäng toimus 80ndate alguses,kus esmakordselt peapael välja ilmus.Glen ja Kevin skoorisid tolles mängus.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Peamurdmist Inglise jalgpallist\'

                Kui ma õieti mäletan, siis selle aja koondislastest oli Fosteri Steve\'il suhteliselt mõtetu peapael... Kas ta aga oli esimene??
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Peamurdmist Inglise jalgpallist\'

                  Steve Foster on ka nimi mida ma ootasin!Inglismaa versus Põhja-Iiri veebruar 1982.Too mäng oli silmaistev veel selle poolest, et seal löödi juba 44 sekundil värav.Lööjaks oli B.Robson.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Peamurdmist Inglise jalgpallist\'

                    Järjekordne katse õnnetult väljasurnud teema ellu äratada. Ja üsna kerge küsimusega ka. Nii et kallale!
                    Milline oli legendaarse Niall Quinni kõige ootamatum vägitegu ning millal ja kus ta sellega hakkama sai?
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Peamurdmist Inglise jalgpallist\'

                      Kas ta ei ole mitte õnnestunult penaltit tõrjunud korra. Kus ja kes ei mäleta...
                      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Peamurdmist Inglise jalgpallist\'

                        guardiani arvates parim \'hädaväravavaht\'?

                        1991 man city-derby. city väravavaht tõmbas vastase ründaja maha ja sai punase, quinn läks väravasse ja tõrjus pendla.

                        1999 sunderland-bradford. quinn lõi 1-0, siis sörensen sai viga ja quinn oli väravas mängu viimased 14 min - ning hoidis puuri puhta.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Peamurdmist Inglise jalg

                          Algselt postitas fittibaldi


                          guardiani arvates parim \'hädaväravavaht\'?

                          1991 man city-derby. city väravavaht tõmbas vastase ründaja maha ja sai punase, quinn läks väravasse ja tõrjus pendla.

                          1999 sunderland-bradford. quinn lõi 1-0, siis sörensen sai viga ja quinn oli väravas mängu viimased 14 min - ning hoidis puuri puhta.
                          Jah, nii ta on. Tulid ilusad nooruspäevad meelde, kui seda lugesin. Niall Quinn tõrjumas Dean Saundersi löödud penaltit. Toredad mehed olid mõlemad.
                          Ärge siis teemat edaspidi unustusse laske.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Peamurdmist Inglise jalgpallist\'

                            ei jõudnud enne pakkuda aga minu arust parim mis quinn jalgpalli heaks tegi oli karjääri lõpetamine

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Peamurdmist Inglise jalgpallist\'

                              ega\'s seegi teile vist väga raske küsimus ei ole:
                              millise ebahariliku saavutusega on platsil hakkama saanud West Hami kaitsja Alvin Martin?
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Peamurdmist Inglise jalgpallist\'

                                kübaratrikk 86. aastal newcastle\'i vastu mängides, kuid kõik kolm palli selles mängus lõi ta erineva puurivahi seljataha.
                                Where were you in '62?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X