320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Peamurdmist Inglise jalgpallist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Peamurdmist Inglise jalgpallist\'

    Ken Astonil oli 1966. aasta MMil Argentiina-Inglismaa mängus probleeme argentiinlase Rattini platsilt minema saamisega. Pärast mängu koju sõites nägi Aston ilmutist, mis lähemal silmitsemisel osutus valgusfooriks. Punane, kollane. Viola!
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Peamurdmist Inglise jalgpallist\'

      allmost correct answer,temal ei olnud mingeid probleeme,sest tema ei vilistanud seda mängu.

      London’s Kensington High Street traffic lights are the inspiration for the red and yellow cards used in today’s game. English referee and then FIFA’s Head of Refereeing Ken Aston was driving through central London thinking of ways to better illustrate a caution or sending off when the change of green to yellow to red of the lights gave him the idea.



      Ken: It followed a particularly difficult game in the 1966 World Cup Finals between England and Argentina refereed by a referee who spoke only German, and it was quite a rough game. The following morning the two famous Charlton brothers, Jack and Bobby, were in bed, breakfasting in bed looking at the Sunday newspapers reporting the game. Suddenly Jack says to Bobby, “It says I was cautioned yesterday. I didn’t know I was cautioned.” “Neither did I,” said Bobby. “It says that you were cautioned, too, Bobby.” “Me? Never!” said Bobby. So they rang the (tournament manager) and he said, “I didn’t know you were cautioned. I’ll ring FIFA.” I was in the office at the time. The record keeper, secretary, confirmed that both had been, in fact, cautioned.
      ___I thought little more about it and, having finished my business in the office, I went and got my little MG sports car out to go home. Driving up the little side street to the main drag, the traffic light was green. So I accelerated to get the green light, and it suddenly went yellow and went red, and because of the fact that it was a little side road, I had to wait really a long time before it did go green. Got into the main drag, and immediately there were three sets of traffic lights about 50 yards apart, all green. Did the same thing, accelerated. Same thing, yellow, red. Yellow, take it easy. Red, finished. I thought, well, this is the way to overcome the language problem in international matches. And so I sat on this until 1970 and launched the red and yellow cards in the World ___Cup Finals in 1970 in Mexico.


      http://www.referee.com/sampleArticles/2001/SampleArticle0101/interviews/aston/astontext.html

      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Peamurdmist Inglise jalgpallist\'

        äh, ofkoors ei vilistanud Aston ise seda mängu, minu näpukas .


        aga omalt poolt panen sellise pähkli:

        90ndate alguses mängis üks mees Charltoni eest jupp aega (st ikka hulgaliselt mänge) särgis numbriga 1. Ebatavaliseks teeb asja see, et tegu polnud väravavahi, vaid väljakumängijaga. Kes see oli ja mis põhjusel just tema number ühte seljal kandis?

        Ja et oleks, mida nuputada - sama mees on jõudnud oma pika karjääri jooksul statistikaraamatusse minna veel ühe unikaalse teoga, mille vastuse võti peitub sellesama Charltoni meeskonna nimes, täpsemini selle tagumises pooles. Millest jutt?

        Loodetavasti ei saanud nüüd liiga palju asju ühte küsimusse kokku . Tuvastamisel on abiks ehk fakt, et hetkel tegutseb mees kildikandjate mail ühe esimese divari meeskonna mängiva treenerina.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Peamurdmist Inglise jalgpallist\'

          Stuart Balmer
          Hamilton Accies FC
          Charlton andis numbrid tähestikulises järjekorras.
          Küsimuse viimane osa on seotud kuidagi Oldham Atheticuga?

          Küsimusele vastust otsides sain teada,et Ardiles mängis 82 MM-il ka särgi all #1
          Ja tööajast jälle 30 minutit kulunud
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Peamurdmist Inglise jalgpallist\'

            Nimi õige, põhjus ka õige.
            Ja Oldhami poole sihtimine on samuti õige tee.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Peamurdmist Inglise jalgpallist\'

              Paistab et Marcello vist rohkem hinnalist tööaega ei raatsi kulutada, siis pakuks omalt poolt välja et Balmer on kõigis kolmes Athleticus mänginud - kõigepealt Charlton siis Wigan ja lõpuks Oldham.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Peamurdmist Inglise jalgpallist\'

                Nii see on. Ja peaks ta olema ainus mees, kes sellise tükiga hakkama on saanud. Seega marcello ja v6hiv66ras, eks te jagage omavahel ära, kes järgmisena küsib.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Peamurdmist Inglise jalgpallist\'

                  Deem
                  offcourse Wigan Atheltic,lugesingi artiklit kus ta
                  Wiganist Oldhami siirdus.poleks öösel tööl olnud oleks ise ära jaganud.Täna sita arvuti taga,seega jätan küsimise au võhivõõrale
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Peamurdmist Inglise jalgpallist\'

                    Teema hakkab ära koolema jälle.

                    On hulk mehi, kes löönud Premieris kõvasti kolle, kuid koondisekutset pole sellegipoolest kunagi saanud. Kes on sellistest vendadest kõige rohkem skoorinud?
                    Ehk siis nimetage Premieri resultatiivseim nende seast, kes pole iial oma maa A-koondise eest mänginud.

                    edit: täpsustan siis veel kord, et küsimus käib Premieris löödud väravate kohta.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Peamurdmist Inglise jalgpallist\'

                      marcus stewart

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Peamurdmist Inglise jalgpallist\'

                        Kevin Campbell lõi Stewartist 2 korda rohkem ja pole A-koonidse cappi peale saanud.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Peamurdmist Inglise jalgpallist\'

                          Algselt postitas v6hiv66ras


                          Kevin Campbell lõi Stewartist 2 korda rohkem ja pole A-koonidse cappi peale saanud.
                          See käis kiirelt
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Peamurdmist Inglise jalgpallist\'

                            Üks üldharivam, aga ka tunduvalt kergem küsimus faktide sekka:
                            Väidetavalt, millise Inglise klubi tegevuse pärast võeti otsustavalt ette Champions League (varem European Cup) loomine.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Peamurdmist Inglise jalgpallist\'

                              Miks ma ei näe aktiivset arutelu minu küsimuse üle.
                              Uus leht ei avane või mis

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Peamurdmist Inglise jalgpallist\'

                                ei avane raip jah
                                vastust ei näe, sest vähemalt minul pole õrna aimugi. no pakume ManU näiteks
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X