320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Peamurdmist Inglise jalgpallist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Peamurdmist Inglise jalgpallist\'

    Tänu sellele küsimusele ma muuhulgas tean nüüd, millal ja kes olid esimese Ameerika jalgpallikaardi peal. Mida selle tedamisega aga peale hakata...
    Y R A

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Peamurdmist Inglise jalgpallist\'

      Peab Martinile au andma, nii keerulist küsimust siin teemas naljalt ei mäletagi. Ma sain ka hunniku ebavajalikke teadmisi ja õige vastuse leidmisega lõpuks ikkagi lihtsalt joppas .

      Aga küsimus omalt poolt järgmine:

      Kui iirlased, seelikumehed ja lambakargajad kõrvale jätta, alustas Premieri esimest hooaega (1992/93) kokku 27 välismaalast. Nimetage esiteks need kuus meeskonda 22-st, kes (vähemalt esialgu) ainult brittidega läbi ajasid. Ja teiseks - millises meeskonnas \"võõrtööjõudu\" tolle hooaja algul kõige rohkem leidus ning kes need mehed olid?


      edit: viga küsimuses parandatud ja sõnastus kohendatud. sry, kui keegi juba ilmaasjata otsida jõudis.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Peamurdmist Inglise jalgpallist\'

        Algselt postitas vincent

        Kui iirlased, seelikumehed ja lambakargajad kõrvale jätta, mängis Premieris esimesel hooajal (1992/93) kokku 27 välismaalast.
        Mmm.. premierleague.com´i statistika järgi oli neid 55. Aga mida ka mina tean, niisama tulin suskima, vastust otsida ju ei viitsi. Tööaega võib näpata, uneaega mitte!
        Supplies!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Peamurdmist Inglise jalgpallist\'

          Algselt postitas vandersell


          Algselt postitas vincent

          Kui iirlased, seelikumehed ja lambakargajad kõrvale jätta, mängis Premieris esimesel hooajal (1992/93) kokku 27 välismaalast.
          Mmm.. premierleague.com´i statistika järgi oli neid 55. Aga mida ka mina tean, niisama tulin suskima, vastust otsida ju ei viitsi. Tööaega võib näpata, uneaega mitte!
          Krt, kahtlesin ise ka oma allika ebamäärases sõnastuses. Niisugusel juhul oli kokku 27 väljamaa meest, kes kõnealust hooaega mõnes Premieri klubis alustas. My bad. Parandasin ka küsimuse sõnastuse vastavalt ära.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Peamurdmist Inglise jalgpallist\'

            oldham
            norwich
            chelsea

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Peamurdmist Inglise jalgpallist\'

              Norwich on õige.
              Teised kaks mitte - Oldhamis mängis norrakas Gunnar Hauge, Chelseas samuti Norra mees Erland Johnsen ja hollandlane Ken Monkou.

              Viitaks ka sellele, et kõik need mehed ei pidanud ju esimeses mängus ilmtingimata platsil käima ega isegi mitte pingil istuma . Jutt käib ikka klubilisest kuuluvusest.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Peamurdmist Inglise jalgpallist\'

                Algselt postitas vincent
                Kui iirlased, seelikumehed ja lambakargajad kõrvale jätta, alustas Premieri esimest hooaega (1992/93) kokku 27 välismaalast. Nimetage esiteks need kuus meeskonda 22-st, kes (vähemalt esialgu) ainult brittidega läbi ajasid. Ja teiseks - millises meeskonnas \"võõrtööjõudu\" tolle hooaja algul kõige rohkem leidus ning kes need mehed olid?
                Oi, see on nüüd selline küsimus, et vaja läheks mõne Inglise ajalehe augusti 1992 numbreid lapata, aga mida pole seda pole. Vanainimese mälu enam nii kaugele ei ulata. Aga vastust ootan suure põnevusega.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Peamurdmist Inglise jalgpallist\'

                  Hea küll, ma siis aitan natuke, kuna \'92. aastal nt The Guardian vist tõesti kuigi paljudel siiakanti tellitud ei olnud .

                  Viis meeskonda niisiis alles ja kõiki (ka juba öeldud Norwichit) seob lisaks küsitule veel üks ühine asi või õigemini samm. Kaks astusid selle juba samal 92/93 hooajal, kolmas aasta hiljem, neljas omakorda veel aasta jagu pärast seda, üks sajandivahetusel (ja kõnnib siiani...) ning üks alles hiljuti, moodustades muuhulgas lõbusa kolmiku kahe eespool juba mainitud meeskonnaga.

                  Et nüüd eelnevat mõistujuttu pisut tasakaalustada, siis küsimuse teise poole teeme lihtsaks: mehi oli kokku viis ning kaks neist, väravavaht ja ründaja, liikusid küsitud klubist enam-vähem ühel ajal edasi ManU\'sse. Ja mõlemad on seotud Austraaliaga. No nüüd oleks minu jaoks küll ääretu pettumus, kui vähemalt üks mees siin foorumis kohe õiget vastust letti ei lööks .
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Peamurdmist Inglise jalgpallist\'

                    Pole küll \"see\" mees, aga tegemist peaks ehk olema Aston Villaga. Yorke ja Bosnich siis need 2 meest. Ülejäänud kolme peaks keegi teine teadma
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Peamurdmist Inglise jalgpallist\'

                      Algselt postitas jyriöö


                      Pole küll \"see\" mees, aga tegemist peaks ehk olema Aston Villaga. Yorke ja Bosnich siis need 2 meest. Ülejäänud kolme peaks keegi teine teadma
                      Jah, Villa on õige. Kolmest ülejäänud mehest üks on muuseas esimene sakslane, kes Premieris väljakule sai.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Peamurdmist Inglise jalgpallist\'

                        Algselt postitas vincent

                        Kolmest ülejäänud mehest üks on muuseas esimene sakslane, kes Premieris väljakule sai.
                        klinsmann?

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Peamurdmist Inglise jalgpallist\'

                          92 tsipa vara Jürgeni jaoks. Ta ikka pidi 94. MMil oma sukeldumised enne ära tegema.... Pakuks Uwe Rösler.
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Peamurdmist Inglise jalgpallist\'

                            Algselt postitas vincent


                            Algselt postitas jyriöö


                            Pole küll \"see\" mees, aga tegemist peaks ehk olema Aston Villaga. Yorke ja Bosnich siis need 2 meest. Ülejäänud kolme peaks keegi teine teadma
                            Jah, Villa on õige. Kolmest ülejäänud mehest üks on muuseas esimene sakslane, kes Premieris väljakule sai.
                            sakslane võiks olla Stefan Beinlich ja kaks ülejäänut poolakas Dariusz Kubicki ja taanlane Kent Nielsen.
                            pall on ümmargune

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Peamurdmist Inglise jalg

                              edit: unustage ära

                              käsimuse teist poolt ei lugenud ja hakkasin jahvatama. umbes nagu tavaliselt

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Peamurdmist Inglise jalgpallist\'

                                Beinlich ja Kubicki on õiged. Kent Nielsen seevastu tõmbas minu andmetel juba \'92 veebruaris Villast minema, seega ei. Aga mis siin ikka inimesi kiusata - viies mees oli samuti sakslane, Matthias Breitkreutz.
                                Nii et olgem nüüd head ja keskendugem küsimuse esimesele, huvitavamale osale .
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X