320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise liiga TV\'s

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Inglise liiga TV\'s\'

    Algselt postitas gamer
    Hetkel olen olude sunnil jälgima ART SPorti interneti vahendusel. Kõige parem on ikka inglisekeelne kommentaar mängudel.
    Kuidas seda neti kaudu näha saab? Kui saladus pole.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Inglise liiga TV\'s\'

      Algselt postitas Jussinen


      Algselt postitas gamer
      Hetkel olen olude sunnil jälgima ART SPorti interneti vahendusel. Kõige parem on ikka inglisekeelne kommentaar mängudel.
      Kuidas seda neti kaudu näha saab? Kui saladus pole.

      Vaata lfc-u postitust ülevalt seal ppLivest juttu.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Inglise liiga TV\'s\'

        Algselt postitas _manutd_
        Vaata lfc-u postitust ülevalt seal ppLivest juttu.
        Jaa, seda ja teisi p2p asju olen uurinud, aga ART spordikanaleid pole hiina telepiraatide kaudu veel näinud. Mõnda üksikut mängu ei ole need Hiina kanalid üldse näidanud, mida oleks sealt ARTist muidu näha saanud.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Inglise liiga TV\'s\'

          Kas keegi oskab informeerida kuidas on Kuressaares Inglise liiga vaatamisega. Eelkõige laupäevane Arse-Spursi mängu huvitaks?
          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Inglise liiga TV\'s\'

            Algselt postitas vello99


            Kas keegi oskab informeerida kuidas on Kuressaares Inglise liiga vaatamisega. Eelkõige laupäevane Arse-Spursi mängu huvitaks?
            Meil ei näita minu teada ükski pubi Meistrite Liigatki, mis sa siis veel Inglise liigast tahad.

            kurb iseenesest.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Inglise liiga TV\'s\'

              Samas on aga Budweiseris (Roheline Konn nüüd vist) näidatud mõnikord vähemalt Inglise ja Meistrite Liigat ning ka Meris POLE näidatud AINULT Eesti koondise mänge. Ikakgi kesine värk on siis linnas.

              Kommentaar

              Working...
              X