320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sheffield United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    Sheffield United owner Prince Abdullah says he intends to sell the club in the next four weeks.
    Juba aasta aega üritab. Seni pole õnnestunud, sest ainsad huvilised on osutunud mingiteks naljameesteks.

    Kommentaar


      Vaadates Ndiaye reaktsiooni 3-1 väravale – särk seljast – siis kardetavasti on tal ikkagi suvel mõnda suurklubisse minek. Kahju. Loodetavasti vähemalt mehel endal läheb see paremini kui omal ajal nt. Zahal. Talenti on kuhjaga.

      Kommentaar


        Kommentaar


          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
          Berge asendatakse vast okeilt ära. Ndiaye kaotamine on persses. Doyle ja Norwood katsid sama kohta ehk see pole väga halb + sinna osteti Souza just. McAtee asemele saab ehk taas kellegi Shittyst laenule, aga seal probleem, et alles akna lõpus. Üldiselt on rünne kõige suurem probleem hetkel.

          Ma kirjutasin ühes DMis nii:

          GK Foderingham: sitt, aga ilmselt mitte Premmi kõige sitem VV
          RWB Baldock: väga hea
          RCD Ahmedhodzic: väga hea
          CD Egan: hea
          LCD Trusty: Birminghami fännide hinnangul Divaris väga hea
          LWB Larouci: tra teab, preseasoni mängudes ei olla hea olnud.
          CDM Souza: hui teab
          RCM: ???
          LCM: ??? (Kui siin kaks küsimärki O’Brieni, Hameri ja Sotoni kiilakaga täita, siis vast hästi)
          ST: Traore: hui teab
          ST: McBurnie/Jebbison – tra, mõlemad juba vigased, muidu mulle eelmisel hooajal mõlemad meeldisid, aga neil oli ka Ndiaye kõrval. Ilmselt siis praegu Osula ainuke terve teine ründaja. Et, noh, Palace’i vastu võib muidugi endiselt veidi naljakoosseis alustada, aga kaks poolkaitsjat ja ründaja ning seis suht ok juba​.

          Aaa, ühe keskvälja koha võib Slimane ka ära katta. Veel üks küsimärk. MMil olla hea olnud, aga Taani fännid jube pahased, kuidas ta viimasel ajal Brondbys mängis.

          Ehk kunagi viitsin pikemalt kirjutada, aga ma kipun arvama, et koosseis on tugevam kui 20/21 relekahooajal. Eks mõned päevad tagasi oli veel päris negatiivne emotsioon, mis prevalveerib ka kuskil fännifoorumites, aga vaadates, kuidas ka teised tagumise otsa klubid pigem nõrgenevad, ei olegi seis ehk nii hull. Ilmselt küll relekas, aga Derby 11p saadakse ikka oluliselt rohkem. Ja, noh, ega püsimajäämine ka päris alla 30% tõenäosusega sündmus vast pole.

          Kommentaar


            Päris masendav kui ripud täiega särgi küljes, aga vastasel on ikka nii palju jõudu, et läheb edasi nagu auruvedur ja lööb ära. Tea jah, kas siit hakkab nüüd vaikselt juba managerile säkk saabuma.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Appi

              Kommentaar


                Niimoodi peab see esimene võit tulema. 10. lisaminuti pendlast. Jõhker lahing paduvihmas.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Niimoodi peab see esimene võit tulema. 10. lisaminuti pendlast. Jõhker lahing paduvihmas.
                  Ma ei saa aru, kuidas see penalti oli. Samas ma ei saa ka aru, kuidas Lemina käepall mõni minut varem penalti polnud. Et vist aus tulemus või nii. Wolvesi värav oli ka nõks kahtlane, aga seal kehtib üldiselt printsiip "mängi ja ära mölise" ning sellist jama ei juhtu.

                  Sheffield United oli teisel poolajal palju parem meeskond. Nii võib püsima jääda küll.

                  Kommentaar


                    Pakuks siiski üllatustulemusest hoolimata, et siinne loots saab esimesena tsaupakaa kätte sel hooajal, aga kui nüüd siit mingi punktide korje järgneb veel, siis mine tea. Igatahes liiga alumine ots, paistis väga igavaks muutumas vahepeal, aga kui sinna veel Evertoni -15 punkti sisse arvestada (kui see tuleb), siis läheb täitsa huvitavaks.

                    Kommentaar


                      Mis 0-5 kaotusega algas, ka 0-5 kaotusega lõppeb. Heckingbottomi ametiaeg siis.

                      Ma muidugi pole kindel, kas Wilderi tagasitulek nüüd see õige lahendus on...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                        Mis 0-5 kaotusega algas, ka 0-5 kaotusega lõppeb. Heckingbottomi ametiaeg siis.

                        Ma muidugi pole kindel, kas Wilderi tagasitulek nüüd see õige lahendus on...
                        Millal viimati see "endiste" ja lahti lastud treenerite tagasi toomine viimati edukas oli?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                          Millal viimati see "endiste" ja lahti lastud treenerite tagasi toomine viimati edukas oli?
                          Eelmine hooaeg Huddersfieldil divaris vist. Palace'il ka.

                          Mul Wilderiga rohkem see probleem, et 3-5-2 on väljasurev formatsioon, ei usu, et ta vahepeal midagi uut välja mõelnud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

                            Eelmine hooaeg Huddersfieldil divaris vist. Palace'il ka.

                            Mul Wilderiga rohkem see probleem, et 3-5-2 on väljasurev formatsioon, ei usu, et ta vahepeal midagi uut välja mõelnud.
                            Samas Inter paneb oma 3-5-2 nagu kulda ja ei oleks müstika kui jälle CL-s top4 hulgas. Lihtsalt see vajab väga spetsiaalseid mängijaid.

                            Kommentaar


                              Tuleb välja, et Wilder on vahepeal ka muid formatsioone kui 3-5-2 studeerinud ning nii võib täitsa teenitult võita. Lisaks on mängijatele öeldud, et sööta võib ka edasi, mitte ainult tagasi ning puldil üles leitud triblamisnupp. Kalender on muidugi detsembris hirmus: Villa, Chelsea ja City. Lihtsamatest mängudest kõrvale ka Luton. Kardetavasti on veel mängus püsimiseks siit ikka rohkem punkte vaja kui 3.

                              Kommentaar


                                Vooru ilusaima värava pretendent:

                                Väga vajalik võit.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X