320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sheffield United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Tuleb välja, et Wilder on vahepeal ka muid formatsioone kui 3-5-2 studeerinud ning nii võib täitsa teenitult võita. Lisaks on mängijatele öeldud, et sööta võib ka edasi, mitte ainult tagasi ning puldil üles leitud triblamisnupp. Kalender on muidugi detsembris hirmus: Villa, Chelsea ja City. Lihtsamatest mängudest kõrvale ka Luton. Kardetavasti on veel mängus püsimiseks siit ikka rohkem punkte vaja kui 3.
    Mõtteid?

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust

      Mõtteid?
      Peale 0-3 oli juba naljakas. Kahjuks Arsenal enam kuuest teisel poolajal ei viitsinud ehk ma jäin üsna kohe kuuenda järel magama. Kuidas Arblaster eile tundus? Temalt üldiselt oodatakse uuel hooajal palju.

      Kommentaar


        Samas meeskonna hooaja eesmärk "ära ole sitem, kui Derby County" on täidetud ja kõik muu on boonux.

        Kommentaar


          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

          Peale 0-3 oli juba naljakas. Kahjuks Arsenal enam kuuest teisel poolajal ei viitsinud ehk ma jäin üsna kohe kuuenda järel magama. Kuidas Arblaster eile tundus? Temalt üldiselt oodatakse uuel hooajal palju.
          Halvem kui teised kaitsjad ta ei olnud, aga ega eriti silma ka paistnud, raske seda teha kui oled 11 mehega oma kasti surutud.

          Kommentaar


            Algselt postitas JuriM Vaata postitust

            Halvem kui teised kaitsjad ta ei olnud, aga ega eriti silma ka paistnud, raske seda teha kui oled 11 mehega oma kasti surutud.
            See ütleb vist mängupildist palju kui keskväljamängija tundus nagu kaitsja

            Kommentaar


              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

              See ütleb vist mängupildist palju kui keskväljamängija tundus nagu kaitsja
              Kuna ta tuli Ahmedhodzici asemel sisse, siis ma arvasin, et tegu on keskkaitsjaga jah!

              Kommentaar


                Täna oli vähemalt päris lõbus, kuigi kui viimased kaks mängu oleks oma kaheväravalisi eduseise suudetud 20 minutit kauem hoida, oleks praegu 19p ja ainult 3ga 17. kohast maas. Ja mäng varuks ka. Türa küll.

                Samas on vist lootust veel üks rekord teha: kõige rohkem väravaid löönud kõige vähem väravaid löönud tiim vms. Ma vaatan, et eelmine hooaeg oli kõige vähem Wolvesi 31. Üle-eelmine Norwichi 23. Rekord paistab olevat 03/04 hooaja Wolvesi 38. Teeme ära!

                Kommentaar


                  Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                  Täna oli vähemalt päris lõbus, kuigi kui viimased kaks mängu oleks oma kaheväravalisi eduseise suudetud 20 minutit kauem hoida, oleks praegu 19p ja ainult 3ga 17. kohast maas. Ja mäng varuks ka. Türa küll.

                  Samas on vist lootust veel üks rekord teha: kõige rohkem väravaid löönud kõige vähem väravaid löönud tiim vms. Ma vaatan, et eelmine hooaeg oli kõige vähem Wolvesi 31. Üle-eelmine Norwichi 23. Rekord paistab olevat 03/04 hooaja Wolvesi 38. Teeme ära!
                  Relekas kindel, aga selle teeme ära, raisk!

                  Kommentaar

                  Working...
                  X