320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
    Nagu täiega lahe mees oled, respekt sulle. Sa vist oled kosmosest pärit, et nii tõngats oled.
    Tegelikult, kas sa oled nõus sittuma keset vabakat kui sitti ei võida premmi ?
    You need people who score goals, that's how you win games.

    Kommentaar




      Jargmise hooaja sark?

      Kommentaar


        Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
        Ma küsin niimodi alandlikult siis, et kas sul rahast kahju ei hakka? Ilmselge ju, et Manchester Unitedi päevad on loetud. Ma ausalt öeldes ei imestaks kui varsti kukutakse selle võlakoorma all lihtsalt sodiks end ja siis ootab teid sama saatus nagu kunagi Leeds'il. Isiklikult loodan, et city toob sisse veel mingi ründaja, sest just ründejõust on tuntud puudust. Raha on nii palju, et võiks igasse liini veel täiendusi tuua.
        Robinho, Santa Cruz, Adebayor, Tevez, Bellamy
        Mis nurga alt vaadates sul ründejõust puudusi tekib?
        #Manchester United
        #Juventus

        Kommentaar


          Algselt postitas 2pac Vaata postitust
          Robinho, Santa Cruz, Adebayor, Tevez, Bellamy
          Mis nurga alt vaadates sul ründejõust puudusi tekib?
          Ehk loodab poiss, et Mancini hakkab kasutama vana head ühe kaitsja ja 9 ründaja taktikat. Siis mahuksid ju ilusti kõik ründajad korraga platsile
          FC Otepää II

          Kommentaar


            Algselt postitas 2pac Vaata postitust
            Robinho, Santa Cruz, Adebayor, Tevez, Bellamy
            Mis nurga alt vaadates sul ründejõust puudusi tekib?
            Robinho läheb üsna kindlalt minema. Samuti ei kuulu ka Santa Cruz Mancini plaanidesse. Bellamyt on seostatud paari klubiga, kuid ise arvan, et mees jääb siiski klubisse. Uus ründaja arvatavasti siiski tuleb. Meediast on läbi käinud sellised nimed nagu Balotelli ning Dzeko.

            Kommentaar


              Algselt postitas P!NK Vaata postitust
              Tegelikult, kas sa oled nõus sittuma keset vabakat kui sitti ei võida premmi ?
              Jäägem ikkagi viisakaks. Ma olen aru saanud, et selline teguviis ei vasta tänapäeva ühiskonna eetikanormidele. Ründe koha pealt veel ,siis Džeko oleks tõesti väga hea täiendus. Mees on ühtpidi osav nii maas kui ka õhus, ka võimsusest ei jää vajaka.

              Kommentaar


                Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                Jäägem ikkagi viisakaks. Ma olen aru saanud, et selline teguviis ei vasta tänapäeva ühiskonna eetikanormidele. Ründe koha pealt veel ,siis Džeko oleks tõesti väga hea täiendus. Mees on ühtpidi osav nii maas kui ka õhus, ka võimsusest ei jää vajaka.
                palju ta võimsus on siis? 100 W ?

                Kommentaar


                  Vähemalt ise ei noki..
                  Algselt postitas JT8055
                  Olge aktiivsemad!

                  Kommentaar


                    Vaata mis kelbast ta ManU teemas peksis...
                    #Manchester United
                    #Juventus

                    Kommentaar


                      Sellepärast ei pea kohe vastu trollima ju.
                      Algselt postitas JT8055
                      Olge aktiivsemad!

                      Kommentaar


                        Ka õige.
                        #Manchester United
                        #Juventus

                        Kommentaar


                          Krt...ütlen kah siis paar sõna sekka.
                          Lõppenud hooajal ma veel fännasin Man cityt ja tõesti lootsin, et saadakse CL'i tottenhami kõrvale...aga nüüd, kui vaatan mis täiendused tulevad...ostetakse mingeid tippmängijaid ja makstakse nad selgelt veel üle ka...raske on sellise klubi fänn olla. Aga Tevezi pärast jään siiski hoidma ka Man Cityle pöialt.
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            Nii, nüüd on asjad siis nii kaugele läinud, et minu kontsruktiivset kriitikat hakatakse juba Manu teemas maha kustutama. Ma siiski arvasin, et me elame vabas ühiskonnas ja meil on siin sõnavabadus, aga tundub, et Manu fännid on nii kibestunud lihtsalt ja ei suuda leppida, kuidas manchesteri esiklubi staatus käest libiseb ja sellepärast, siis elavad oma võigast viha minu peal välja. Kummaline, aga see on nende valik.

                            Kommentaar


                              kuule poja, võta nüüd vähe rahulikumalt.
                              esiteks - ei tasu siin väga leili minna, kui mõni miljon-krooni-minutis teeniv kitsekarjuse paberitega nafta-murjam teie klubiga törts monopoli mängib. ilma selle meheta oleksite te endiselt suvaline kalkarite klubi, kelle viimase kümnendi kõige tähelepanuväärsem sündmust on vivien-foe surm.
                              teiseks - okei, raiskate teist suve järjest ulmelist raha, taote kõik mehed rahapatakatega kinni, duubeldades ratsionaalseid numbreid silmagi pilgutamata. linna number üks ei ole te kindlasti, liiga nr1st rääkimata. selleks on vaja mängida, mitte osta. mis edasi saab?

                              ostate enda meeskonda 20maailma tipp-mängijat, 20 ego. väljakule (vahte ärme praegu loe, eks?) pääsevad neist vaid pooled. tõsi - nii mõnelgi mehel on pohhui kui tema ainsaks mänguks kujuneb trennis kvadraat ja paarsada minutit carling cupil, kuniks aga vähemalt 100kilo-naelast kuupalka viskab, aga mis saab neist, kellel nii pohhui pole? läheb hõõrumiseks, meeskonna sisekliima kannatab ja seeläbi ka tulemused.

                              kui nii ei juhtu, oletame, et lõpetate esinelikus, mille kandidaadid te olete, siis see, mis teil toimub, on juba ühe korra olnud romani ja chelski näol. tõsi - roma on törts vaesem poiss ja mõtleb paar sekundit järgi ka enne, kui raha loopima hakkab, aga endiselt käib 11vs11 mäng, kus - nagu elu näidanud on - ei ole raha see kõige tummisem trump. on ju iseenesest tore, et üks kõva konkurent juures, aga see sõge trollimine, mis siinse teema meeste poolt kõvasti praktiseerimist leiab, muudab selle tsirkuse lihtsalt nukraks.

                              lisaks ka variant b - mis saab, kui juhtub, et tehakse nö saksamaa lüke ning klubid saavad täpselt nii palju kulutada kui teenivad?
                              praegune fännibaas on kindlasti kolme aasta taguse ajaga võrreldes kahekordistunud, sest trolle jagub maailmasse küll ja veel, aga siiski ei toida see ära yaya toure ja muude põhulõugade selleks ajaks juba maani veninud suid, ehk siis olete ainult natuke kõrgemal kui paar aastat tagasi.

                              sellest, et manu sellise skeemi ja juutide jäämise tulemusena isegi korralikku muruniidukit osta ei saaks, pole vaja momendil rääkida, sest ei ole minugi jutt parastamiseks, vaid lihtsalt mõttevälgatus olukorras ja olukorrast, kus varikontodega musketäärid pea ja perse segi ajanud, kuigi vahendajaks on endiselt vaid sõrmed ja klaviatuur.
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                Murdock, läksid ikka väge õnge...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X