320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas acca Vaata postitust
    Vähem kui sada kilo nädalas?!

    Raske uskuda.
    pindude istmikku korjamise eest siiski täitsa arvestatav raha ju.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      appearance fee on 40k.

      mõtsin, et panen siia wikipeedia listi (eos ilma robinhota) shity mängijatest, lisatud on milner, eemaldatud noored, kellel vanust 21 või alla (seega ka balotelli)

      4vv
      GK Shay Given
      GK Joe Hart
      GK Stuart Taylor
      GK David González

      10kaitsjat:

      DF Kolo Touré
      DF Aleksandar Kolarov
      DF Pablo Zabaleta
      DF Nedum Onuoha
      DF Javier Garrido
      DF Jérôme Boateng
      DF Micah Richards
      DF Wayne Bridge
      DF Shaleum Logan
      DF Joleon Lescott

      12 poolikut:

      MF Vincent Kompany
      MF Adam Johnson
      MF Gareth Barry
      MF David Silva
      MF Patrick Vieira
      MF Shaun Wright-Phillips
      MF Yaya Touré
      MF Michael Johnson
      MF Stephen Ireland
      MF Kelvin Etuhu
      MF Nigel de Jong
      + ilmselt Milner

      6ründajat:

      FW Emmanuel Adebayor
      FW Carlos Tévez
      FW Felipe Caicedo
      FW Roque Santa Cruz
      FW Craig Bellamy
      FW Jô

      (Balotelli on õnneks vanuseliselt suhteliselt uluk)

      niisiis on 32kutti, kes on üle 21aastased. kui ma õigesti aru saan, siis 7tükki jäävad välja ehk peavad kasvõi laenule minema.
      püstitan hüpoteesi, et lahkujateks on bellars, jo, etuhu, de jong, ireland, bridge ja on sahistatud, et ka maailma koledaim keskkaitse Joleon-kõigesitemost-Lescott või siis shalalaouaigeoi logan. valdavalt väärt mängijad ju.
      ps. mis mees see logan on?
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        Keegi Mänku vendadest kihla ka tahab vedada või kireme siin niisama? Ma ennustan, et City on hooaja lõppedes tabelis eespool. Kui huvilisi leidub, ostsime kusagilt veebist mingid enamvähem ausad koefitsiendid ja paneme mingi raha või õlled mängu.

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Keegi Mänku vendadest kihla ka tahab vedada või kireme siin niisama? Ma ennustan, et City on hooaja lõppedes tabelis eespool. Kui huvilisi leidub, ostsime kusagilt veebist mingid enamvähem ausad koefitsiendid ja paneme mingi raha või õlled mängu.
          kohver a.le.coq-i et Manu on hooaja lõpus tabelis eespool.

          tegelt teeme siis juba kaks kohvrit

          Kommentaar


            Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
            appearance fee on 40k.

            mõtsin, et panen siia wikipeedia listi (eos ilma robinhota) shity mängijatest, lisatud on milner, eemaldatud noored, kellel vanust 21 või alla (seega ka balotelli)

            4vv
            GK Shay Given
            GK Joe Hart
            GK Stuart Taylor
            GK David González

            10kaitsjat:

            DF Kolo Touré
            DF Aleksandar Kolarov
            DF Pablo Zabaleta
            DF Nedum Onuoha
            DF Javier Garrido
            DF Jérôme Boateng
            DF Micah Richards
            DF Wayne Bridge
            DF Shaleum Logan
            DF Joleon Lescott

            12 poolikut:

            MF Vincent Kompany
            MF Adam Johnson
            MF Gareth Barry
            MF David Silva
            MF Patrick Vieira
            MF Shaun Wright-Phillips
            MF Yaya Touré
            MF Michael Johnson
            MF Stephen Ireland
            MF Kelvin Etuhu
            MF Nigel de Jong
            + ilmselt Milner

            6ründajat:

            FW Emmanuel Adebayor
            FW Carlos Tévez
            FW Felipe Caicedo
            FW Roque Santa Cruz
            FW Craig Bellamy
            FW Jô

            (Balotelli on õnneks vanuseliselt suhteliselt uluk)

            niisiis on 32kutti, kes on üle 21aastased. kui ma õigesti aru saan, siis 7tükki jäävad välja ehk peavad kasvõi laenule minema.
            püstitan hüpoteesi, et lahkujateks on bellars, jo, etuhu, de jong, ireland, bridge ja on sahistatud, et ka maailma koledaim keskkaitse Joleon-kõigesitemost-Lescott või siis shalalaouaigeoi logan. valdavalt väärt mängijad ju.
            ps. mis mees see logan on?
            Shaleum Logan on City noorteakadeemia kasvandik, kes on City särgis ainult 2 mängu mänginud. Põhimõtteliselt on ta ainult laenul olnud erinevates klubides.

            Kommentaar


              Algselt postitas BloddyTear Vaata postitust
              kohver a.le.coq-i et Manu on hooaja lõpus tabelis eespool.

              tegelt teeme siis juba kaks kohvrit

              William Hillis on Mänku koef 1.5 (parandage jumala eest kui ma eksin. Maksu ja m-i amet ei lase vaadata.

              Seega 1.5 sobib? Kohvris on premm export kui seda mõtled? Ma sellist asja ei joo. Teeme juba tavaliste 0.5l premmide peale parem.

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                William Hillis on Mänku koef 1.5 (parandage jumala eest kui ma eksin. Maksu ja m-i amet ei lase vaadata.

                Seega 1.5 sobib? Kohvris on premm export kui seda mõtled? Ma sellist asja ei joo. Teeme juba tavaliste 0.5l premmide peale parem.
                1,5? erm... et nagu üks panustab kohvri ja teine peab rohkem mängu panema?

                Nõksa hale ei ole kohver-kohvri-vastu-mancity-manu-vastu-mees-mehe-vastu diilis miskit koefi taga ajada?

                Sorry OT
                Jalgpallihaigla liige
                Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  William Hillis on Mänku koef 1.5 (parandage jumala eest kui ma eksin. Maksu ja m-i amet ei lase vaadata.

                  Seega 1.5 sobib? Kohvris on premm export kui seda mõtled? Ma sellist asja ei joo. Teeme juba tavaliste 0.5l premmide peale parem.
                  kast premiumit siis . mingit koefi vaja pole.

                  Kommentaar


                    Su jutus on iva sees...seega pakun sinule, kui mitte haledale vennikesele, ühe õige mehise diili.

                    Vad Der Sar vs Tevez, kes lööb hooaja jooksul rohkem väravaid liigas. Mina panustan muidugi Tevezele ja sina Vad Der Sarile...

                    Et siis mees-mehe-Vandersell-koopamehe-kohver-kohvri vastu. Ilma igasugu koefide ja muude nõrkusteta.

                    Kommentaar


                      Nõrk. Burger vs Burger kihlveos koefitsenti küsida...

                      Kusjuures ma isegi tean kellega võiksid koef.-ga kihlveo teha. Hr. William Hilliga, too võtab kindlasti vastu.
                      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                        Nõrk. Burger vs Burger kihlveos koefitsenti küsida...

                        Kusjuures ma isegi tean kellega võiksid koef.-ga kihlveo teha. Hr. William Hilliga, too võtab kindlasti vastu.
                        väga hea

                        Kommentaar


                          Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                          Asjad on selgemast selgemad. Lindepere koduklubiga toimunud mäng näitas minu jaoks, ja ilmselt ka kõigi teiste inimeste jaoks ära, et City on siiski tiitlisoosik number üks sellel hooajal. Näidati head söödumängu ja loodi ka piisavalt momente. Isklikult arvan, et meeskond siiski vajab veel ühte ründajat, Džeko oleks väga hea variant, aga muidugi Fernando Torresest ka ei ütleks ära, kuigi Pool ilmselgelt ei taha teda müüa, aga neil majanduslikud raskused ju, nagu Manulgi, nii et mine sa tea.
                          Vincent? Martin? Voi kellegi teise varikonto?

                          Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                          niisiis on 32kutti, kes on üle 21aastased. kui ma õigesti aru saan, siis 7tükki jäävad välja ehk peavad kasvõi laenule minema.
                          püstitan hüpoteesi, et lahkujateks on bellars, jo, etuhu, de jong, ireland, bridge ja on sahistatud, et ka maailma koledaim keskkaitse Joleon-kõigesitemost-Lescott või siis shalalaouaigeoi logan. valdavalt väärt mängijad ju.
                          ps. mis mees see logan on?
                          Ega alles ainult 25 pea jaama. Osad voivad ju euromange mangida.

                          Kommentaar


                            No ja niisama trennis tohivad ju nad ka käia.Ilmselgelt kõikide mängijate unistus.
                            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                              Ega alles ainult 25 pea jaama. Osad voivad ju euromange mangida.
                              See on väga äge mõte. Minu arvates võiks ManC olla tõesti maailma esimene klubi, kes võidab liiga ühe ja Euroopa teise koosseisuga.

                              See näitaks, kuivõrd lai on klubi aluspõhi ja oleks mudeliks kõigile teistele.

                              Ja mul pole varikontot vaja, miks kuulsust jagada, ega ma ma ManC pole, et nii palju mängijaid vaja oleks.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                                Vincent?
                                minu meelest peaks ju täitsa ilusti näha olema, et ma saan ka oma nime alt siin teemas isu täis ilgutud. milleks varikonto.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X