320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma olen enam vähem veendunud, et juba praegu võib väita et Balotelli ost oli õige otsus. Mees näitas väravaga, mis masti ta on. Samuti hindaks ma mehe töövõimet hindega viis pluss, ma ei saa üldse aru, miks selline mees istus Interi pingil. Mourinho on puudega vist, tundub küll jah. Euroopa liiga peaks nüüd olema sama hästi kui meie. Elagu City!

    Kommentaar


      Fantastiline debüüt Super Mariol. Kahjuks teenis ta ka kollase kaardi tänu oma temperamendile ning sai viimasel minutil vigastada, kuid vigastus ei ole üsna tõsine ning peaks juba Liverpooli mänguks mängukõlbulik olema.

      Kommentaar


        Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
        Ma olen enam vähem veendunud, et juba praegu võib väita et Balotelli ost oli õige otsus. Mees näitas väravaga, mis masti ta on. Samuti hindaks ma mehe töövõimet hindega viis pluss, ma ei saa üldse aru, miks selline mees istus Interi pingil. Mourinho on puudega vist, tundub küll jah. Euroopa liiga peaks nüüd olema sama hästi kui meie. Elagu City!
        Nii tore, et sa oled enesekindel, eks peab ju kõik ära võitma.Muidu on ju häbi, kui ei suudeta superstaaridega ära võita.

        Kommentaar


          Robinho has reportedly agreed to join Besiktas, with the club prepared to pay Manchester City £16 million up front and then £10m in future add ons.

          Kommentaar


            Besiktas maailmameistriks!
            “I am Zlatan. Who the hell are you?”

            Kommentaar


              Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
              Ma olen enam vähem veendunud, et juba praegu võib väita et Balotelli ost oli õige otsus. Mees näitas väravaga, mis masti ta on. Samuti hindaks ma mehe töövõimet hindega viis pluss, ma ei saa üldse aru, miks selline mees istus Interi pingil. Mourinho on puudega vist, tundub küll jah. Euroopa liiga peaks nüüd olema sama hästi kui meie. Elagu City!
              Jube hullumeelne värav oli jah..triblas läbi 8 mehe nagu vana hea ronaldo luiz nazario de lima omal aegadel..pime vanadekodu veteran suudaks ka sellisest kohast ära lüüa..ära üle pinguta oma euroopa liiga võiduga, koostöö harjutamine võtab aega, tottenham harutas ikka korralikult selle meeskonna lahti, ilma hartita oleksite te seal west bromiga ühel pulgal väravate vahega.

              Mourinho on fucking tsempion kulla inimene, küll ta teab täpselt millepärast ta pingil istus..aga nüüd on ta juba teie õnn/probleem

              Kommentaar


                Algselt postitas Jr Vaata postitust
                Mourinho on fucking tsempion kulla inimene, küll ta teab täpselt millepärast ta pingil istus..aga nüüd on ta juba teie õnn/probleem
                Absoluutselt nõus.
                Eks jah küsimus ole rohkem selles, kas sulle Mourinho sümpatiseerib või mitte. See, et mees on omal alal geenius, ei ole aga küll küsimus, mille üle vaielda. Tiitlid räägivad enda eest Mis puutub aga Balotellisse, siis alates eelmise hooaja teisest poolest, kui tal Mourinhoga suuremad probleemid alagasid, olid tema esitused keskeltläbi ka väga kehvad tõele au andes. Loodame, et Citys läheb paremini aga selle ühe Euroopa Liiga mängu pärast ei maksa jah veel mingeid kaugeleulatuvaid järeldusi teha.

                Kommentaar


                  Teise inimese õnnetuse üle ei ole küll ilus naerda, aga see läheb raudselt sinna voodisvenitajate ja pudelipillajate kategooriasse:

                  Jerome Boateng must wait a month to make his Manchester City debut after aggravating an injury in a collision with an aeroplane drinks trolley.

                  He tore a tendon in his left knee on international duty for Germany and then hit it on a trolley on the plane home.

                  He faces at least a month out and cannot start proper team training until the end of September at the earliest.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Jarjekordne viik siis ilmselt Liverdive´i vastu. Viimasest seitsmest on 5 loppenud viigiga, neist 3 varavateta.

                    Kommentaar


                      Liverpool võtab oma, kui te sama sitasti mängite nagu eelnevas mängus.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Joks Vaata postitust
                        Liverpool võtab oma, kui te sama sitasti mängite nagu eelnevas mängus.
                        Liverpool peaks selleks parem olema kui Spurs ning tegu on ju kodumanguga.

                        Kommentaar


                          Hart, Richards, Toure, Kompany, Lescott, de Jong, Barry, Yaya, Milner, AJ, Tevez.

                          Pink: Given, Zabaleta, SWP, Vieira, Silva, Adebayor, Jo.

                          Kommentaar


                            Kahjuks kaotate 1:2

                            Kommentaar


                              Kolm hoidvat poolikut ja üks ründaja+kodumäng? Arumaeisaaa

                              Kommentaar


                                Samuti mängib taaskord Tevez täna tipuründajat nagu ka Tottenhami vastu ning siis polnud teda peaaegu üldse näha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X