320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Adam Johnson lõpuks põhis, nüüd tuleb võit

    Kommentaar


      Algselt postitas Joks Vaata postitust
      Kolm hoidvat poolikut ja üks ründaja+kodumäng? Arumaeisaaa
      Juba eelmisel hooajal juhiti Socceneti podcastis tähelepanu sellele, et Mancini ei julge otsustavates mängudes riski võtta ning läheb absoluutselt alati 0-0 seisu hoidma.

      Kommentaar


        milline ilus rünnak! lihtsalt pidin ütlema. ja mõned ManU vennad võiksid vahel vait olla. idiootsusi pole mõtet ka pilduda.

        edit: ääremärkusena - eile oli muidu tore juhus. Pärast Pärnu Vapruse mängu sai mindud Viiendasse Villemisse söömat, jooma ja jalkat vaatama. ja juhtus nii, et kui Hangeland saatis palli omaväravasse, siis kõik ohkasid raskendatult. kui aga vv tõrjus ManU penalti ja Hangeland skooris, siis kõik olid õnnelikud. väga lahe igatahes.

        Kommentaar


          Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
          milline ilus rünnak!
          Et siis Milner keskele Barryle ja see Reinale püüdmatult alla nurka...Jaime lasi vabalt Garethil lüüa...

          Kommentaar


            Algselt postitas marconius Vaata postitust
            Et siis Milner keskele Barryle ja see Reinale püüdmatult alla nurka...Jaime lasi vabalt Garethil lüüa...
            härra võiks mängu vaadata. kui aint seepärast oleksin hõisanud, siis oleks kijrutanud "tubli rünnak". alustades kasvõi sellest, et kas Jamie tahtis lasta vabalt lüüa või mängiti ta välja?

            Kommentaar


              Algselt postitas marconius Vaata postitust
              Et siis Milner keskele Barryle ja see Reinale püüdmatult alla nurka...Jaime lasi vabalt Garethil lüüa...
              Johson tegi jumala ilusaid liigutusi seal ja see läbisööt juba Milnerile oli väga ilus rääkimata sellest söödumängust mis seal käis.

              Kommentaar


                Aa muide üks küsimus teile :
                Kas te hakkasite City fännideks enne osturalli algust või peale osturalli algust?

                Kommentaar


                  Hakkasin siis kui Adam Johnson sinna suundus, võin ausalt tunnistada.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Barca&Reds Vaata postitust
                    Aa muide üks küsimus teile :
                    Kas te hakkasite City fännideks enne osturalli algust või peale osturalli algust?
                    kusjuures ma olin kindel, et üks ikka täna sellise küsimusega tuleb.

                    a kõigile huvilistele siis teadmiseks, et minu huvi City vastu algas koos ühe härraga, kes nüüd Newcastle'is ja kes ka vahepeal vanglas istund. see keda Gattuso natukene püüab ahvida

                    kui ei usu, vaadake kasvõi seda, kui palju millisesse teemasse Inglismaa alafoorumisse postitanud olen. ja see, et ma pidevalt siin ei mölise ei ole ka mingi näitaja.

                    Kommentaar


                      e. siis peale osturalli algust.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Barca&Reds Vaata postitust
                        Aa muide üks küsimus teile :
                        Kas te hakkasite City fännideks enne osturalli algust või peale osturalli algust?
                        Mina üldse Liverpooli fänn ja seda juba ajast kui Ian Rush tegi seal mehetegusi...

                        Kommentaar


                          Mina jälgin aint sellepärast et loodan et tekib hea meeskond kes hakkab manule ära tegema. Olgu see siis shitty või liverpool v ükskõik kes. Alati elan sellele kaasa kes Manu vastu mängib.

                          Hetkel meeldib city mäng väga. Milner paremal hea äksi täis ja liigub ilusti. Samas hoitakse palli enamus ajast ja pealelööke ka proovitud. Sellest meeskonnast võib veel asja saada.

                          Kommentaar


                            ja veel juurde. et millal sina Liverpooli fänniks hakkasid? siis kui CLi võitsite? või kui Torrese ostsite? või kui raha kulutasite.

                            eriti ajavad mind närvi ManU vennad, kes käivad ringi ja mölisevad, et selline osturalli ei ole õige jne. 99% ManU fännidest poleks ilmselt midagi selle vastu, kui mõni rikkur Glazeritelt kuidagi klubi kätte saaks, kõik võlad kustutaks ja siis veel ka ostmiseks pappi annab.

                            kusjuures osturalli puhul on hea asi olnud see, et oma riigi vendi pole unustatud. vaadakem kasvõi tänast algkoosseisu - Hart, Richards, Lescott, Barry, Johnson, Milner. Liverpoolil täna - Johnson, Carragher, Gerrard. Tihti ei ole Unitedilgi nii palju inglasi korraga väljakul.

                            kui oleks nagu Arsenalis, siis oleksin küll pahane.

                            Kommentaar


                              Eelmine kord käisin ja kiitsin Harti, sedakorda kiidan Johnsonit. Esimese poolaja esitus on tema poolt pehmelt öeldes muljetavaldav.
                              Algselt postitas JT8055
                              Olge aktiivsemad!

                              Kommentaar


                                aston villa läks juhtima

                                Kommentaar

                                Working...
                                X