320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
    ja veel juurde. et millal sina Liverpooli fänniks hakkasid? siis kui CLi võitsite? või kui Torrese ostsite? või kui raha kulutasite.
    Irw, me pole nii palju raha kulutanudki kui te

    Aga jah hakkasin siis kui Torrese soetasime (e. 2007). 2006 a. MM finaalturniiril sümpateeris vägagi tema mäng ja kuna klubi kus mängib sinu lemmikmängija on ühtlasi ka sinu lemmikklubi, siis on asi loogiline.

    Seekord on juttu 1 mängijast, mitte 15 nagu teil

    Kommentaar


      Ma just enne ütlesin, et mina hakkasin fännama Adam Johnsoni pärast mis jama sa ajad :S

      Kommentaar


        Algselt postitas Barca&Reds Vaata postitust

        Aga jah hakkasin siis kui Torrese soetasime (e. 2007). 2006 a. MM finaalturniiril sümpateeris vägagi tema mäng ja kuna klubi kus mängib sinu lemmikmängija on ühtlasi ka sinu lemmikklubi, siis on asi loogiline.
        Tegelikult on siiski niipidi, et mängijad, kes mängivad sinu lemmikklubis, on sinu lemmikmängijad vms. Mitte et City mu suur lemmik oleks, aga tõesti tore oleks, kui nad lähiajal Mankudest liigatabelis eespool lõpetaks.
        Mäng on City poolt ilus, nagu öö ja päev mänguga Tottenhami vastu. Johnson on ilmselgelt üle prahi, ainult Tevez tipuründajana annab veidi soovida.

        Kommentaar


          see ka mõni vabandus...

          Kas sa Joey Bartonit tead?

          aga see selleks.

          küsimus ei ole selles, et kui palju kulutatakse, vaid kas see kulutus ka end pikas perspektiivis õigustab. vaatame Chelseat, kes viimasel ajal pole suurte ostudega silma paistnud, ent mõned aastad tagasi lõid nad endale suurte ostudega baasi. mõned ostud on end mitmekordselt ära tasunud, mõned olid läbikukkumised. ent laias laastus on eesmärgid saavutatud (v.a. CLi võit, õnneks). see kas praegune kulutamine on end õigustanud, selgub 5 aasta pärast. ära eelda, et araablased on lollid kulutajad. võib ju vaadata, et näiteks see 7* hotell (see puri) kuskil Emiraatides on ull kulutamine ja raha raiskamine, ometigi nähekse, et pikas perspektiivis ilmselt tasub ära. mõtle, odavamad sviidid seal maksavad 25000 dollarit öö. jalka klubi ilmselt kasumit ei too, ent küll võib saada läbi jalgpalli suhteliselt odavalt (pikas perspektiivis) promo (ehk sulli läbi teiste kanalite). tippklubi bisnesina jooksutada on suht võimatu (kui võtame ainult klubi), ent pikas perspektiivis, kui see on plaani osa, võib asi end ära tasuda. kui paljud teadsid Abramovitši ja tema bisneseid enne ja kui palju teatakse nüüd?

          Kommentaar


            Algselt postitas Barca&Reds Vaata postitust
            Kahjuks kaotate 1:2
            Algselt postitas Barca&Reds Vaata postitust
            Aa muide üks küsimus teile :
            Kas te hakkasite City fännideks enne osturalli algust või peale osturalli algust?
            Päris huvitav, et City fännide lojaalsuse seab kahtluse alla kasutaja nimega BARCA&REDS

            Kommentaar


              Mulle meeldib Barca mängustiil lihtsalt. Prioriteet #1 on Liverpool

              Kommentaar


                Algselt postitas Barca&Reds Vaata postitust
                Mulle meeldib Barca mängustiil lihtsalt. Prioriteet #1 on Liverpool

                Kommentaar


                  WHOSE DA MAN?? HART is!!!!!!!!!!!!!!!!!
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                    a kõigile huvilistele siis teadmiseks, et minu huvi City vastu algas koos ühe härraga, kes nüüd Newcastle'is ja kes ka vahepeal vanglas istund. see keda Gattuso natukene püüab ahvida
                    Rino püüab ahvida mingit inglise noname'i? Proovi uuesti.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      Rino püüab ahvida mingit inglise noname'i? Proovi uuesti.
                      proovi ise.

                      Gattuso mängijana mulle meeldib muidu

                      Kommentaar


                        Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                        proovi ise.

                        Gattuso mängijana mulle meeldib muidu
                        No mida see Gattuso sul selliselt mehelt ahvida püüab?
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          No mida see Gattuso sul selliselt mehelt ahvida püüab?
                          hammusta läbi

                          edit: eks seletan ära, ei viitsi küsimust ootama jääda.

                          1. Tegemist oli väikse irooniaga
                          2. Barton ei ole mingi noname vend sul, see et sina teda ei tea, ei tähenda, et tegemist poleks kuulsa mehega. Noname vend Inglismaa koondise eest väljakule ei saa.
                          3. Barton ja Gattuso näevad sarnased välja
                          4. Barton ja Gattuso mängivad sarnasel positsioonil
                          5. Bartonil ja Gattusol on sarnased mängijaomadused
                          6. Bartonit mäletan ma varasemast ja olen ta mänge ka klubi eest enam näinud
                          7. Väike ja muhe iroonia seisnebki selles, et ... noh nüüd peaksid juba hakkama nagu aru saama

                          Kommentaar


                            ma näen ainult ühte valearusaama taamal kumamas.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                              2. Barton ei ole mingi noname vend sul, see et sina teda ei tea, ei tähenda, et tegemist poleks kuulsa mehega. Noname vend Inglismaa koondise eest väljakule ei saa.
                              Jah, ja selle poole tunniga tegi ta rohkem kui mõni mees terve oma karjääri jooksul!
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                                hammusta läbi

                                edit: eks seletan ära, ei viitsi küsimust ootama jääda.

                                1. Tegemist oli väikse irooniaga
                                2. Barton ei ole mingi noname vend sul, see et sina teda ei tea, ei tähenda, et tegemist poleks kuulsa mehega. Noname vend Inglismaa koondise eest väljakule ei saa.
                                3. Barton ja Gattuso näevad sarnased välja
                                4. Barton ja Gattuso mängivad sarnasel positsioonil
                                5. Bartonil ja Gattusol on sarnased mängijaomadused
                                6. Bartonit mäletan ma varasemast ja olen ta mänge ka klubi eest enam näinud
                                7. Väike ja muhe iroonia seisnebki selles, et ... noh nüüd peaksid juba hakkama nagu aru saama
                                Ma tean väga hästi, kes on Barton - Gattuso kõrval täielik noname; nad ei näe sarnased välja; nad ei ole sarnaste mängijaomadustega.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X