320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Joey Barton on kellegi lemmikmängija? Ma veel naiivselt arvasin, et minu silmad on üht koma teist siin ilmas näinud.

    Kommentaar


      sorri, et ma ka omalt poolt veel tümitan, aga võrreldes Gattusoga on Barton eikeegi, "Inglismaa parim poolkaitsja" ainult ja ainult iseenda meelest. ühe mütsi on koondise eest pähe saanud ka näiteks Ricketts, Dunn ja krdi Franny Jeffers kasvõi. see ka mõni näitaja. ning lisaks muidugi veel see pisiasi, et Gattuso ei ole peast täielik till.

      ja mis puutub puhtalt mängijaomadustesse, siis vaese mehe Michael Brown, oleks minu resümee.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        aga vaidleme edasi city teemas Bartonist ja Gattusost, pmst. nagu city just tõmbas liverpoolile koti ilusasti pähe, a noh tühja sellest. Barton on ..blablabla

        Kommentaar


          Mis selle Argentiina poisi,kelle süda kuulub linna parimale tiimile,aga mängib City eest,säärekaitsele oli soditud?
          SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

          Kommentaar


            Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
            Mis selle Argentiina poisi,kelle süda kuulub linna parimale tiimile,aga mängib City eest,säärekaitsele oli soditud?

            Ei saand aru aga siit sitta kvaliteediga videost screencap:



            Kommentaar


              Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
              Mis selle Argentiina poisi,kelle süda kuulub linna parimale tiimile,aga mängib City eest,säärekaitsele oli soditud?
              Expendables kicks ass oli seal kirjas.

              Kommentaar


                Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
                Mis selle Argentiina poisi,kelle süda kuulub linna parimale tiimile,aga mängib City eest,säärekaitsele oli soditud?
                Süda kuulub tal tõesti Manchester Cityle.

                Säärekaitsmel on ta tütre nimi.

                Kommentaar


                  krt humoristid, sry ei taha solvata, aga siin vist tõesti kehtib see, et kui ütled et sulle üks tüüp jalgpallurina meeldib või on kunagi meeldinud, siis kõik järsku arvavad, et tegemist on su kõigi aegade lemmikmängijaga. sõbrad, olge normaalsed. räägime siis öeldu poindist, mitte ärme hakka õhust mingeid asju ette kujutama.

                  lisaks, kas tahate öelda, et Barton ei ole tuntud mängija? ise ju tunnistasite, et teate teda.

                  ja Bartoni jutt on teemas isegi, kuna tegu kunagise City mängijaga. millest üldse teema lahti läks. sõbrad, hingake rahulikult ja ärge sattuge meeletusse ärevusse, kuigi keegi julgeb midagi teie arvamuse vastaselt öelda.

                  ja tüüpiline, et ManU vennad ei saa ikka rahulikult hingata. ju tunnevad pinget.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dannar Vaata postitust
                    Expendables kicks ass oli seal kirjas.

                    Vaevalt ta nii palju inglis keelt vaevaks õppida on võtnud
                    SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
                      Süda kuulub tal tõesti Manchester Cityle.

                      Säärekaitsmel on ta tütre nimi.
                      Ok,las ta kuulub ja kulub edasi teil seal,see oli lihtsalt hea ütelus kunagi Evra poolt.

                      Ülekande ajal jäi mulje nagu top scorer vms.sellel kaitsel,aga tänud.Nüüd asi selge.
                      SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
                        Vaevalt ta nii palju inglis keelt vaevaks õppida on võtnud
                        Ilmselgelt Evra ütles mida kirjutada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                          ja tüüpiline, et ManU vennad ei saa ikka rahulikult hingata. ju tunnevad pinget.
                          ütle ausalt, mitmes õlu?

                          v@hingetu juba.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            ütle ausalt, mitmes õlu?

                            v@hingetu juba.
                            vince, sa said väga hästi aru, et see polnud sulle mõeldud, vaid nendele teistele trollidele. jah, sa mahud üldise liigituse alla, ent siiski said aru, et see ei pidanud sind tugevalt puutuma.

                            see on nagu see teema, et 99% saavad omavahel hästi läbi ja räägivad mõistlikult ja arutavad mõistlikult ja läävad koos mängu vaatama (kuigi toetavad erinevaid võistkondi, olgu või tulised rivaalid), ent see 1% nussib kõigi ajusid.

                            Kommentaar


                              kõik hästi, ei võtnudki üldse isiklikult. aga samas ei näinud ka mankupoiste trollimist eriti (selle eest hoolitsevad viimastel päevadel üldse rohkem ühed teised punased). tundus lihtsalt selline... väga ebatüüpiliselt üsna lapiti äsamine. peace.

                              ja /OT, minu poolt.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Kuule lp. meesmuiste,eilse mängu ajal jäi mul õhku küsimus,mis oli Tevezi säärekaitsele kirjutatud,see,et lähenesin antud situatsioonile sellise küsimusega,mis sulle ei meeldinud või ei saanud nn.naljale pihta...noojah,mis teha,kõigile ei saa meeldida,ise mõtlesin kirjutatud huumoriga, ajaloo põhjal. Usun,et see,mis eile küsisin läks teemasse ja polnud trollimine.Või mis on sulle sobilik teemasse kirjutamine?Konkreetselt ja ilma pilamiseta?No sorry,kes nii elada suudab. Nüüd,aga aitab selle teema risustamist ja vabandan OT pärast.
                                SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X