320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No mida, szchizhc sa ise ka saad aru mida sa ajad ? Me räägime jalgpallist sa paulidest, veits imelik aga savi. Ja minu kõige õrnemat kohta puudutas Anarhist. Tõsi enda statistikat vaadates on Cityl 38% väiksem võiduvõimalus ilma Džekota, aga poiss on taun ja jäi saksamaa fritsude juurde. Kuigi oli jutt et ta peaks saama ära aga klubi ei lasknud, noh mis sa ikka paksudest vorstisööjatest loodad. Igal juhul, kuna tegu oli KAVATSETUD kaotusega, siis ei mängi Džeko omamine praegu suurt rolli, ei teagi, miks selle teema üles tõstsid. Kuid kuna üleminekuaken pole veel sulgunud, ootan nii Džekot KUI KA Edgar Davidsit, kes pöördus tagasi jalgpalli. Crystal palace saab kindla koha premier leagues nii pea kui Davids oma jalga seal kinnitab. Selle mehe väljakunägemine, oskus petta vastasi ka kõige raskemates olukordadest ning mis kõige tähtsam, tegu on väga rahumeelse mängumehega. Džeko saamise olen ma juba kahjuks maha matnud, ent noh, meil raha on, saab ka uue pakkumise teha fritsudele talvel, kui see ka läbi ei lähe, tuleb wolfsburg lihtsalt ära osta. Siis juba omakorda Džeko City nimistusse kirjutada.

    Kommentaar


      Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
      No mida, szchizhc sa ise ka saad aru mida sa ajad ? Me räägime jalgpallist sa paulidest, veits imelik aga savi. Ja minu kõige õrnemat kohta puudutas Anarhist. Tõsi enda statistikat vaadates on Cityl 38% väiksem võiduvõimalus ilma D˛ekota, aga poiss on taun ja jäi saksamaa fritsude juurde. Kuigi oli jutt et ta peaks saama ära aga klubi ei lasknud, noh mis sa ikka paksudest vorstisööjatest loodad. Igal juhul, kuna tegu oli KAVATSETUD kaotusega, siis ei mängi D˛eko omamine praegu suurt rolli, ei teagi, miks selle teema üles tõstsid. Kuid kuna üleminekuaken pole veel sulgunud, ootan nii D˛ekot KUI KA Edgar Davidsit, kes pöördus tagasi jalgpalli. Crystal palace saab kindla koha premier leagues nii pea kui Davids oma jalga seal kinnitab. Selle mehe väljakunägemine, oskus petta vastasi ka kõige raskemates olukordadest ning mis kõige tähtsam, tegu on väga rahumeelse mängumehega. D˛eko saamise olen ma juba kahjuks maha matnud, ent noh, meil raha on, saab ka uue pakkumise teha fritsudele talvel, kui see ka läbi ei lähe, tuleb wolfsburg lihtsalt ära osta. Siis juba omakorda D˛eko City nimistusse kirjutada.
      Algselt postitas d-fox Vaata postitust
      parim.
      +1

      Count on alistatud. Uue jalgpallipäevik alustab Sinuga, sulest sõnu välja imeda sa oskad!

      Kommentaar


        Minuarust läheb juba liiga lamedaks ja utoopiliseks. Alguses oli küll naljakas lugeda.

        Kommentaar


          liiga obvious troll pole nii naljakas lihtsalt. aga kui ta nüüd natukene aja maha võtaks ja näiteks mingi uue tegelasena tagasi ilmuks siis võiks isegi tore olla
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Eh, mis siin utoopilist või lamedat on, kui inimesel on oma arvamus, siis miks mitte seda avaldada, eriti siis kui tegu on maailma parima klubi ühe tõsiseima fänniga, teil jep pole midagi öelda sest ei fänna midagi, mina, aga lähen cityga champions league tiitlini väljam ning toon koju fa cupi, EPL-i, ja paljud tised karikad.

            Kommentaar


              Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
              Eh, mis siin utoopilist või lamedat on, kui inimesel on oma arvamus, siis miks mitte seda avaldada, eriti siis kui tegu on maailma parima klubi ühe tõsiseima fänniga, teil jep pole midagi öelda sest ei fänna midagi, mina, aga lähen cityga champions league tiitlini väljam ning toon koju fa cupi, EPL-i, ja paljud tised karikad.
              mees sõnast, teeks äkki väikse kihlveo, kui sa nii kindel enda pakkumistes.
              kuus 6-packi võitja poolt valitud õlut, kui city tõesti kõik need võidab, ma, nagu loll ikka, väidaks vastupidist, et ei tule ühtegi. see kihlvedu ei kehti kui ei tule kõiki aga mingi tuleb. ja mingi pre-season shite ei loe eks.
              kui peaks city võitma 1-2 tiitlit, siis ma sulle niimitu 6-packi kui mitu tiitlit.
              ja paneme siis juba linnakaaslase unitedi ka mängu, kui neilt peaks üks - kaks tulema, siis niimitu mulle.
              mis arvad poika, näita oma suurt usku sellesse klubisse välja nüüd.

              Kommentaar


                Algselt postitas -Ussu Vaata postitust
                mees sõnast, teeks äkki väikse kihlveo, kui sa nii kindel enda pakkumistes.
                kuus 6-packi võitja poolt valitud õlut, kui city tõesti kõik need võidab, ma, nagu loll ikka, väidaks vastupidist, et ei tule ühtegi. see kihlvedu ei kehti kui ei tule kõiki aga mingi tuleb. ja mingi pre-season shite ei loe eks.
                kui peaks city võitma 1-2 tiitlit, siis ma sulle niimitu 6-packi kui mitu tiitlit.
                ja paneme siis juba linnakaaslase unitedi ka mängu, kui neilt peaks üks - kaks tulema, siis niimitu mulle.
                mis arvad poika, näita oma suurt usku sellesse klubisse välja nüüd.
                Tema on juust, sina oled hiir, kolmanda komponendi mõtle ise välja
                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                Kommentaar


                  Edu järgmistel aastatel kui tuleb see transferite uus reegel.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -Ussu Vaata postitust
                    mees sõnast, teeks äkki väikse kihlveo, kui sa nii kindel enda pakkumistes.
                    kuus 6-packi võitja poolt valitud õlut, kui city tõesti kõik need võidab, ma, nagu loll ikka, väidaks vastupidist, et ei tule ühtegi. see kihlvedu ei kehti kui ei tule kõiki aga mingi tuleb. ja mingi pre-season shite ei loe eks.
                    kui peaks city võitma 1-2 tiitlit, siis ma sulle niimitu 6-packi kui mitu tiitlit.
                    ja paneme siis juba linnakaaslase unitedi ka mängu, kui neilt peaks üks - kaks tulema, siis niimitu mulle.
                    mis arvad poika, näita oma suurt usku sellesse klubisse välja nüüd.
                    tundub et sul pole ka peas kõik korras, kui sa arvad, et tartanjan on vanem kui 12

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                      tundub et sul pole ka peas kõik korras, kui sa arvad, et tartanjan on vanem kui 12
                      tartanjan on kindlasti vanem, kui 12.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                        Eh, mis siin utoopilist või lamedat on, kui inimesel on oma arvamus, siis miks mitte seda avaldada, eriti siis kui tegu on maailma parima klubi ühe tõsiseima fänniga, teil jep pole midagi öelda sest ei fänna midagi, mina, aga lähen cityga champions league tiitlini väljam ning toon koju fa cupi, EPL-i, ja paljud tised karikad.
                        enne kui cityga Champions league võitma tõttad,tuleb sinna jõuda mitte euroopa liigas palli taguda ja mis aastatest sa cityt fännad?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Hogweed Vaata postitust
                          Edu järgmistel aastatel kui tuleb see transferite uus reegel.
                          Mis transferite uus reegel? Sa arvad, et naiteks Inter, Real, Liverpool, AC Milan, Barēa ja muud sarnased meeskonnad jaetakse meistrite liigast valja?


                          Robinho on lainud.

                          Kommentaar


                            Robinho müüdi siis AC Milanile £12.5m eest.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
                              Robinho müüdi siis AC Milanile £12.5m eest.
                              Kindel, et nii vahe maksti tema eest? Vahemalt ei pea talle enam palka maksma ja ekst temast jai ka paar head malestust ka... Ibra ja Robinho Milanis? Enam laisemat esiliini ei suudetud leida? Mitte, et nad kehvad oleks...

                              Kommentaar


                                22mil öeldi just
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X