320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    LEGEND!

    Kommentaar


      Hart, Boateng, Kolo Toure, Kompany, Lescott, Silva, de Jong, Yaya Toure, Barry, Milner, Tevez

      Pink: Given, Boyata, Vieira, AJ, Adebayor, Jo, Santa Cruz

      Kommentaar


        No jah, Atkinson järjekordselt "hiilgas" oma otsustega.

        Kommentaar


          Üsna kordaläinud nädalavahetus meie jaoks, tõusime teisele kohale.

          Kommentaar


            Kommentaar


              mis kuradi valemiga De Jong isegi kaarti ei saanud?
              Come' on ref grow some balls!

              Kommentaar


                õnneks, kui nii võib üldse öelda, siis saab tänu vea mitte-fikseerimisele jcvd'le FA litaka panna.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  õnneks, kui nii võib üldse öelda, siis saab tänu vea mitte-fikseerimisele jcvd'le FA litaka panna.

                  Not gonna happen. Aga vähemalt koondisest saadeti pikalt.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Mina isiklikult julgen väita, et tegu on siiski äärmiselt ebakompetentse otsusega. Siin kohal pean ma silmas Dejongi eemaldamist koondisest. Ma haistan siin kerget vandenõud ühtlasi ka City vastu, sest koondisemängud oleksid mehele andnud mängukogemust ja teda igast küljest ka arendanud, aga nüüd jääb see kogemus saamata ja sellest ei kaota keegi muu kui City! Mul on tunne, et kõik klubid on hakanud meid juba kartma, peabki kartma, sest tegu on hetkel Inglismaa teise meeskonnaga. Elagu City!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                      Mina isiklikult julgen väita, et tegu on siiski äärmiselt ebakompetentse otsusega. Siin kohal pean ma silmas Dejongi eemaldamist koondisest. Ma haistan siin kerget vandenõud ühtlasi ka City vastu, sest koondisemängud oleksid mehele andnud mängukogemust ja teda igast küljest ka arendanud, aga nüüd jääb see kogemus saamata ja sellest ei kaota keegi muu kui City! Mul on tunne, et kõik klubid on hakanud meid juba kartma, peabki kartma, sest tegu on hetkel Inglismaa teise meeskonnaga. Elagu City!
                      Juba igatsesin sind
                      Algselt postitas Tofoa
                      Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                      Kommentaar


                        Kõik, kartke Inglismaa TEIST meeskonda!!!

                        Kommentaar


                          selle peale peaks ütlema, et ALLES teine

                          Kommentaar


                            Lisama peaks ka, et peale SEISTMENDAT mängu!

                            aga d'Artagnan lase aga edasi!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                              Mina isiklikult julgen väita, et tegu on siiski äärmiselt ebakompetentse otsusega. Siin kohal pean ma silmas Dejongi eemaldamist koondisest. Ma haistan siin kerget vandenõud ühtlasi ka City vastu, sest koondisemängud oleksid mehele andnud mängukogemust ja teda igast küljest ka arendanud, aga nüüd jääb see kogemus saamata ja sellest ei kaota keegi muu kui City! Mul on tunne, et kõik klubid on hakanud meid juba kartma, peabki kartma, sest tegu on hetkel Inglismaa teise meeskonnaga. Elagu City!
                              No aga võta asja teisest küljest. Nüüd ei ole vähemalt kartust, et ta näiteks koondiste mängudest vigastatuna saabuks. Saab rahulikult klubi juures trenni teha.

                              Kommentaar


                                Eiei,vigastused on head. Vigane mängija saab mängu voodist vaadata ja mängu analüüsida,et tulevikus veel paremaks mängijaks saada.
                                Midagi sarnast ma eeldan, et kõlaks tartanjani suust

                                Kommentaar

                                Working...
                                X