320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hart, Boateng, Kolo Toure, Kompany, Lescott, Silva, de Jong, Yaya Toure, Barry, Milner, Tevez

    Pink: Given, Boyata, Vieira, AJ, Adebayor, Jo, Santa Cruz

    Kommentaar


      No jah, Atkinson järjekordselt "hiilgas" oma otsustega.

      Kommentaar


        Üsna kordaläinud nädalavahetus meie jaoks, tõusime teisele kohale.

        Kommentaar


          Kommentaar


            mis kuradi valemiga De Jong isegi kaarti ei saanud?
            Come' on ref grow some balls!

            Kommentaar


              õnneks, kui nii võib üldse öelda, siis saab tänu vea mitte-fikseerimisele jcvd'le FA litaka panna.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                õnneks, kui nii võib üldse öelda, siis saab tänu vea mitte-fikseerimisele jcvd'le FA litaka panna.

                Not gonna happen. Aga vähemalt koondisest saadeti pikalt.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Mina isiklikult julgen väita, et tegu on siiski äärmiselt ebakompetentse otsusega. Siin kohal pean ma silmas Dejongi eemaldamist koondisest. Ma haistan siin kerget vandenõud ühtlasi ka City vastu, sest koondisemängud oleksid mehele andnud mängukogemust ja teda igast küljest ka arendanud, aga nüüd jääb see kogemus saamata ja sellest ei kaota keegi muu kui City! Mul on tunne, et kõik klubid on hakanud meid juba kartma, peabki kartma, sest tegu on hetkel Inglismaa teise meeskonnaga. Elagu City!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                    Mina isiklikult julgen väita, et tegu on siiski äärmiselt ebakompetentse otsusega. Siin kohal pean ma silmas Dejongi eemaldamist koondisest. Ma haistan siin kerget vandenõud ühtlasi ka City vastu, sest koondisemängud oleksid mehele andnud mängukogemust ja teda igast küljest ka arendanud, aga nüüd jääb see kogemus saamata ja sellest ei kaota keegi muu kui City! Mul on tunne, et kõik klubid on hakanud meid juba kartma, peabki kartma, sest tegu on hetkel Inglismaa teise meeskonnaga. Elagu City!
                    Juba igatsesin sind
                    Algselt postitas Tofoa
                    Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                    Kommentaar


                      Kõik, kartke Inglismaa TEIST meeskonda!!!

                      Kommentaar


                        selle peale peaks ütlema, et ALLES teine

                        Kommentaar


                          Lisama peaks ka, et peale SEISTMENDAT mängu!

                          aga d'Artagnan lase aga edasi!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                            Mina isiklikult julgen väita, et tegu on siiski äärmiselt ebakompetentse otsusega. Siin kohal pean ma silmas Dejongi eemaldamist koondisest. Ma haistan siin kerget vandenõud ühtlasi ka City vastu, sest koondisemängud oleksid mehele andnud mängukogemust ja teda igast küljest ka arendanud, aga nüüd jääb see kogemus saamata ja sellest ei kaota keegi muu kui City! Mul on tunne, et kõik klubid on hakanud meid juba kartma, peabki kartma, sest tegu on hetkel Inglismaa teise meeskonnaga. Elagu City!
                            No aga võta asja teisest küljest. Nüüd ei ole vähemalt kartust, et ta näiteks koondiste mängudest vigastatuna saabuks. Saab rahulikult klubi juures trenni teha.

                            Kommentaar


                              Eiei,vigastused on head. Vigane mängija saab mängu voodist vaadata ja mängu analüüsida,et tulevikus veel paremaks mängijaks saada.
                              Midagi sarnast ma eeldan, et kõlaks tartanjani suust

                              Kommentaar


                                Tundub, et City ei saagi endale siis maailma parimat ründajat, kelleks on, nagu te kõik teate, Edin Džeko. Sellest võib saada City komistuskivi sellel hooajal, sest ma siiski arvan, et meeskonnal oli just ühest hea klassiga ründajast puudus. Muudes liinides on kõik korras, eriti on mulle meeldinud viimasel ajal Adam Johnsoni mäng, kellest on sirgumas Britannia läbi ajaloo suurim jalgpallur ja miks ka mitte maailma parim mängija läbi aegade. Ei saa talle vastu ei Zidane, Pele ega Ronaldo. City uute võitude nimel!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X