320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma kaldun arvama, et tartanjan96, on vaid üks lahe killumees. Otsustas meid pisut lõbustada ning foorumielu värvikamaks teha.

    Kommentaar


      Algselt postitas BlueForce Vaata postitust
      Ma kaldun arvama, et tartanjan96, on vaid üks lahe killumees. Otsustas meid pisut lõbustada ning foorumielu värvikamaks teha.
      BRAAVO! Lõpuks koidab. See on juba ammu teada, et tartanjan on mingi manu(?) fänni varikonto, kuid mõni pole ikka aru saanud ning toidab ikka veel seda trolli.

      Kommentaar


        Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
        BRAAVO! Lõpuks koidab. See on juba ammu teada, et tartanjan on mingi manu(?) fänni varikonto, kuid mõni pole ikka aru saanud ning toidab ikka veel seda trolli.
        Ei tea midagi, selliseid sinisilmseid inimese on ikka väga palju tegelikult

        Kommentaar


          Algselt postitas emergencyexit Vaata postitust
          Ei tea midagi, selliseid sinisilmseid inimese on ikka väga palju tegelikult
          Kindlasti, kuid kohati on ikka siiski üsna hästi aru saada. Kas või juba tema kõnepruugist on aru saada, et tegu ei ole 96 aastal sündinud tüübiga.

          Kommentaar


            Manchester City are close to clinching the signing of Gai Assulin, dubbed the "new Lionel Messi", from Barcelona.

            Kommentaar


              Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
              Manchester City are close to clinching the signing of Gai Assulin, dubbed the "new Lionel Messi", from Barcelona.
              Tegelikult on ta vist vaba agent olnud juba tükk aega kui ei eksi? Ei taha küll teiste paraadi peale pissida aga ma ei näe kuhu selline mees tel mahutuma peaks.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Tegelikult on ta vist vaba agent olnud juba tükk aega kui ei eksi? Ei taha küll teiste paraadi peale pissida aga ma ei näe kuhu selline mees tel mahutuma peaks.
                Elite Development Squad!

                Manchester City ruining football:




                Kommentaar


                  Hart, Boateng, Lescott, Kompany, Bridge, AJ, de Jong, Barry, Milner, Adebayor, Tevez.

                  Kommentaar


                    sitt,sitt,sitt,sitt,sitt,sitt,sitt,sitt,sitt,sitt, debiilik
                    Ilus algkoosseis. Blackpoolile kerge saak. Raha ei pane rattaid käima!!
                    “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                    Kommentaar


                      It gurud, ruttu pilti kus on näha, et Markko Kudu kaksikvend lõi kolli sulust
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        Nagu ma olen ühe teise mängija kohta öelnud, seda ütlen ka Teveze kohta: "Tevez on loom! Ja loomad mulle meeldivad!"
                        Silva jalad liikusid kiiremini kui Blackpooli kaitsjate mõte ajust jalgadesse jõudis. Ilus värav!
                        AILTON

                        Kommentaar


                          Algselt postitas alehis Vaata postitust
                          sitt,sitt,sitt,sitt,sitt,sitt,sitt,sitt,sitt,sitt, debiilik
                          Ilus algkoosseis. Blackpoolile kerge saak. Raha ei pane rattaid käima!!
                          Nice jinx!
                          Algselt postitas marcello Vaata postitust
                          It gurud, ruttu pilti kus on näha, et Markko Kudu kaksikvend lõi kolli sulust
                          Discover how to watch football live streaming. Check out football betting tips. Catch up on the latest football news. Watch football videos.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Kurat te joote niipalju
                            “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                            Kommentaar


                              Silva on minu jaoks suve parim ost. Soot kolmanda varava jaoks oli fantast.

                              Kommentaar


                                Seekord siis Rooney veel meile ei tulnud, aga küll ta lõpuks ikka tuleb, kui vaesel naaberklubil raha lõplikult otsa saab ja siis veel kõik näevad, kuidas isegi Old Traffordi tribüünid muutuvad helesiniseks. Ei, tegu pole nõiatrikiga, vaid lihtsalt Manul pole endal raha, et istetoole vahetada ja siis City ostabki neile tasuta uued helesinised toolid. Rooney on siin hiljemalt 2012 aasta sügiseks, mil hakkab uus hooaeg ja seda juba siis Cityle valitseva Inglismaa meistrina. Kuni surmani City!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X