320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rumal küll 5 minutilise mängu kohta öelda (kuigi minuarust jätkus trend ka mingil määral peale punase saamist), aga City tundus hoidvat selgelt kõrgemat kaitseliini, kui Chelsea vastu mängides. Sellest ka ju punane tuli . Arsenali vastu peaks see kaitseliin just madalamal olema. Tundub, et Mancini läks tabeliseisu vaadates veidi ülbeks.

    Kommentaar


      Algselt postitas vandersell Vaata postitust
      50. sekundi paiku - pigem ei olnud pall teervenisti üle joone.
      Joone peal, aga mitte üle.

      Kommentaar


        Mu sõbrad, ma võin teile aupaklikult väita, et tegu oli juhusega. Ma kahtlustan isegi siin kokkuleppemängu. Ega see koeranägu ilma asjata vigastada ei saanud, nüüd kõik arvavad, et City on nõrgem, aga tegelikult oli see vigastus puhas teesklus. Manchesteri vaene klubi arvab nüüd, et tal on meie vastu mingi šanss, aga tegelikult šansid puuduvad. Arsenal nagunii tiitlit kotti ei pista, selle peale ma võin oma kõik 6 City särki panti panna.

        Kommentaar


          tartanjan - mu meelelahutaja

          Kommentaar


            Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
            bla bla
            sa ikka ei vasi

            Kommentaar


              You are the Spurs of Manchester.
              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

              Kommentaar


                Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                Mu sõbrad, ma võin teile aupaklikult väita, et tegu oli juhusega. Ma kahtlustan isegi siin kokkuleppemängu. Ega see koeranägu ilma asjata vigastada ei saanud, nüüd kõik arvavad, et City on nõrgem, aga tegelikult oli see vigastus puhas teesklus. Manchesteri vaene klubi arvab nüüd, et tal on meie vastu mingi šanss, aga tegelikult šansid puuduvad. Arsenal nagunii tiitlit kotti ei pista, selle peale ma võin oma kõik 6 City särki panti panna.

                suurem osa su postitutest sisaldavad seda, et sa vihkad ManU-t ja sul on 6 city särki ja ärme unusta seda, et sa oled arvatavasti iga hooaeg väitnud, et City võidab jne. Raha ei võrdu jalgpalliga. Kogu see raha, mis City-sse investeeritud ei pane neid mängima nagu Chelsea/Arsenal/ManU.

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa
                    Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas NOT Vaata postitust
                      Hahaha, täitsa pers*s.

                      Kommentaar


                        kas kaka puhul mitte sama teema ei olnud ?

                        Kommentaar


                          genofondipaja põhjakraaped

                          _

                          _

                          neid kolme molli vaadates samas ei välistaks sugugi, et see on üks ja sama inbreeding suguvõsa lihtsalt.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            See Rooney oma photoshop pole?

                            Kommentaar


                              Näe, Steven Ireland..

                              Kommentaar


                                Sheikh Mansour süstis 80 milkut kluppi.Nüüdseks juba 500 milkut kokku.Igatahes pidavat finantsiline fair play olema pikaajaline eesmärk.Viisaastaku plaan on igatahes sellega paika pandud.Või no mitme viisaastaku.Seda kõike muidugi juhul kui vastav määrus vastu võetakse.
                                Pikemalt ja laiemalt pajatab guardian

                                ahjaa peaaegu unustasin : Wayne Bridge has made 49 crosses in the league since the start of last season, but not one has reached a team-mate
                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X