320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mahe mahe

    särk selga, noks paljaks, sall kaela ja mängule kaasa elama!
    slimm.ee

    Kommentaar


      Tänane koosseis ka siis:

      Hart, Boateng, Kolo Toure, Kompany, Zabaleta, de Jong, Barry, Yaya Toure, Milner, Silva, Tevez.

      Subs: Given, Richards, Lescott, Kolarov, Vieira, Johnson, Adebayor.

      COME ON CITY!!!

      Kommentaar


        no see adebayori vahetus tundus küll mõnitusena -tuua niuke primaat sisse vaid ~30 sekiks - nonsens. mudu mäng ei olnd üldse kontrolli alla ja city vaatenurga alt ei saa rahule jääda.

        Kommentaar


          Ma pole küll palju City mänge näinud, aga täna läks minuarust Mancini pigem kaotust vältima kui võitu üritama. Tevez'i ja Silva üritustele eesliinides ei olnud mingit supporti. Ääred jäid alati liiga maha või siis hiljaks.
          City poolt mängu parim oli minu silmis Toure, keda jagus esiteks igale poole ning täna kasutas oma kehalist suurust-massi suurepäraselt ära. Üks väheseid kelle kaudu vasturünnakutele jõuti. Ootasin kogu aeg, et pingilt tuleks mingisuguseid inspireerivaid vahetusi, aga pm sittagi. Johnsonil oli vist ainult üks olukord, kus oma oskusi näidata.

          Ahjaa ja Carlose freekick oli päris seksikalt ristnurka paigutatud, aga eks klubikaaslane oli vaatamata hiljutistele kriitikalaviinidele selleks ideaalselt valmis.

          Saa nüüd siis aru, kas City ei oskagi endast tugevamate vastu palli hoida ja head ründemängu üles võtta või on see kõik siiski puhtalt Mancini liigse tugeva kaitsele orienteerituse süü.

          Pakun arvama, et kõike arvestades siin keskmine City fänn on tulemusega pigem mitte rahul kui rahul.

          Kommentaar


            Mina õige City fännina selle hädise viigiga vaese naaberklubi vastu küll rahul pole. Lootsin siiski siit mängust suureskoorilist võitu. Vähemalt 3: 0 oleksime pidanud neid kerjuseid kloppima, sest meeskond on meil ju hea. Adam Johnson oleks pidanud kohe alustama, sest oli näha Manu mängijate nägudel hirmu, kui mees uhkel sammul platsile astus. Ja mis ma ütlesin Džeko ostsmise kohta? Kui ei osta, siis ei tule neid võite ka. Nüüd omad vitsad peksavad.

            Kommentaar


              Hart, Boateng, Kolo Toure, Kompany, Kolarov, Adam Johnson, de Jong, Milner, Yaya Toure, Silva, Tevez.

              Pink: Given, Richards, Zabaleta, Vieira, Barry, Jo, Santa Cruz.

              Kommentaar


                Kurat, kui vihaseks ajavad mängud, kus kohtunik otsustab mängu saatuse. Lihtsalt läksid 2 punkti kaduma.

                Kommentaar


                  Mancini

                  Kuigi imeline on näha viie kaitsva poolkaitsjaga taktikat. Hoian pöialt, et saaks veel mitu aastat sellist imelooma näha.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
                    Kurat, kui vihaseks ajavad mängud, kus kohtunik otsustab mängu saatuse. Lihtsalt läksid 2 punkti kaduma.

                    räägi asjast. Ma ei näinud mängu

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
                      Kurat, kui vihaseks ajavad mängud, kus kohtunik otsustab mängu saatuse. Lihtsalt läksid 2 punkti kaduma.
                      Ehk siis iga mäng, mida te ei võida
                      Algselt postitas zip
                      Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        räägi asjast. Ma ei näinud mängu
                        Carlos Tevezelt võeti täiesti määrustepärane värav ära, äärekohtunik nägi handballi Tevezel, kuid kordused näitasid, et käega ta siiski ei mänginud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
                          Carlos Tevezelt võeti täiesti määrustepärane värav ära, äärekohtunik nägi handballi Tevezel, kuid kordused näitasid, et käega ta siiski ei mänginud.
                          Karma is a bitch.
                          Giggs will tear you appart.

                          Kommentaar


                            Ei kujuta ette, mis kordusi sa vaatasid, aga see oli ju käsi. Või siis on kõik kommentaatorid ja ajakirjanikud ka pimedad.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Vaatasin ka siis just olukorra üle ja see ikka oli käega mäng. Kohtunikult hea tegutsemine, et selle ilusti ära nägi.

                              Kommentaar


                                Vaatasin siis samuti selle olukorra üle. Peale selle, et oli ilmne käega mäng, oli samuti veel lisaks ilmselge suluseis. Niiet kohtuniku poolt ainuõige otsus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X