320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Meesmuiste, Sinust võiks saada hea sotsioloog, väänad numbreid nii, nagu parasjagu kasulikum. Fakt, et The Staarid ei taha teile tulla ning seega ei anna teile võimalust selles viimases rahatabelis esikohta hõivata, ei tähenda, et te oleks tagasihoidlikke kulutusi teinud. Kaka eest pakkusite ju 100m (ma ei mäleta, kas € või £). Imetlen Su püsivust edasi vaielda pärast Vincenti poolt väljatoodud statistikat perioodide lõikes. (no pun intended)
    Heh. Millised staarid ei taha tulla? Kust otsast see fakt on? Toetud ainult Kaka näitele?

    Ma enda meelest toon seda pointi esile, et asi ei ole nii üheselt vaadatav kui siin mõned tahaksid vaadata. Võtame kasvõi ManU-lt CR7 müügi maha, kohe oleks numbrid teised jne. Vince tõi olulise statsi välja ja ma nõustusin, et osade meeste eest on liialt palju makstud (seda eelkõige sellepärast, et taheti, et mees kohe alla kirjutaks ja kohe tuleks, oldi liialt läbematud ja paari ostuga on metsa pandud, samas ka SAF ju on ämbreid kolistanud). Samas ei ole ju ManCity nüüd mingi hüperüleminekusummade rekordeid pidevalt teinud, milles meeskonda justkui süüdistatakse.

    Liiatigi on ju viimane aeg meeskondadel suurelt raha kulutada. Varsti enam ju ei saa, kui hakkab kehtima reegel, et ei tohi kulutada rohkem kui on kasum.

    Mis mulle meeldib, on ka see näiteks, et City ei ole ainult ostnud metsiku papi eest mingeid suvakaid, vaid ka norm summa (Lescott vbla oli tiba liig) eest koduriiklasi - AJ, Barry, Milner, Lescott. Chelsea näiteks seda ei teind. A.Cole'i vist võtsid aint.

    Kommentaar


      Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
      Mis mulle meeldib, on ka see näiteks, et City ei ole ainult ostnud metsiku papi eest mingeid suvakaid, vaid ka norm summa (Lescott vbla oli tiba liig) eest koduriiklasi - AJ, Barry, Milner, Lescott. Chelsea näiteks seda ei teind. A.Cole'i vist võtsid aint.
      Sulle harimise mõttes lihtsalt viskan sellised nimed - Scott Parker, Joe Cole, Glen Johnson, Bridge, Duff (Iirimaa käib kah vast), Wright-Phillips.

      Kommentaar


        Algselt postitas elevant Vaata postitust
        Sulle harimise mõttes lihtsalt viskan sellised nimed - Scott Parker, Joe Cole, Glen Johnson, Bridge, Duff (Iirimaa käib kah vast), Wright-Phillips.
        Parker - oli vist jah aasta, midagi ei teind
        Joe oli enne osturallit vist juba Chelseas.
        Johnson oli oli jah. Ma mõtsin, et ta varem oli juba Chelseas.
        Bridge - kas osteti Abramovichi ajal? Mälu justkui ütleb, et oli varem.
        Duff - iirlane osteti jah. tõsi ta oli varumees.
        SWP - osteti ja millise summa eest ja kui kiirelt ta Citys tagasi oli.

        kui siukse valiku tood, siis pane juba Sidwell kah juurde.

        Hea, et välja tõid. osasid nimesid Chelseaga seotult tõesti ei mäletanud. Parker mu jaoks nagu puhas West Hami vend olnud. No ilmselt seetõttu et seal ta on säramas.

        Huvitav lihtsalt, et kui see möll Chelsea osturalli aegu käis, siis ei jäänud seda muljet, et justkui inglasi oleks soetatud. Oli Terry ja Lampard, kes olid juba varem klubis...

        Kommentaar


          Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
          Parker - oli vist jah aasta, midagi ei teind
          Joe oli enne osturallit vist juba Chelseas. Siiski mitte, Cole tuli 2003, temaga algaski osturalli
          Johnson oli oli jah. Ma mõtsin, et ta varem oli juba Chelseas.
          Bridge - kas osteti Abramovichi ajal? Mälu justkui ütleb, et oli varem. Kui mälu petab, siis kasuta internetti, ka Bridge osteti 2003 aastal.
          Duff - iirlane osteti jah. tõsi ta oli varumees. Varumees oli ta alles hiljem, esimesel hooajal oli algul vigastatud, hiljem oli põhis. Teisel hooajal oli ta põhimees äärel.SWP - osteti ja millise summa eest ja kui kiirelt ta Citys tagasi oli.

          kui siukse valiku tood, siis pane juba Sidwell kah juurde.

          Hea, et välja tõid. osasid nimesid Chelseaga seotult tõesti ei mäletanud. Parker mu jaoks nagu puhas West Hami vend olnud. No ilmselt seetõttu et seal ta on säramas.

          Huvitav lihtsalt, et kui see möll Chelsea osturalli aegu käis, siis ei jäänud seda muljet, et justkui inglasi oleks soetatud. Oli Terry ja Lampard, kes olid juba varem klubis...
          Fakte on iseenesest lihtne üle kontrollida. Kasuta kasvõi www.wikipedia.org.

          Kommentaar


            Algselt postitas elevant Vaata postitust
            Sulle harimise mõttes lihtsalt viskan sellised nimed - Scott Parker, Joe Cole, Glen Johnson, Bridge, Duff (Iirimaa käib kah vast), Wright-Phillips.
            Miks see Iirimaa nüüd eriline on? Eestlased käivad seal kalkuineid kitkumas, aga no ma ei tea kas see on argument...

            Kommentaar


              No ma ei tea.
              Ma ei tea, mida ma arvaks, kui mõni naftaonu võtaks Arsenali üle ja tooks Wengeri asemel mõne adaptiivsema treeneri. Aga ikkagi.
              Ma ei tea, kuidas saab ignoreerida bruto- ja netokulude numbrit.
              Ma ei tea, kuidas saab öelda, et ei ole kulutatud arutult, vaadates saavutatuid tulemusi.
              Ma ei tea, kuidas saab olla nii tagasihoidlik, et pidada ehk mõne mehe eest makstud summat pisut suureks ajal, kui turg on ära solgitud Adebayor'ide, Robinho'de, Bridge'ide, Bellamy'de, Santa Cruz'ide, Lescott'ide, Milner'ite ja muude eest makstud arulagedate summadega.
              Ma ei tea, kas samasuguse väärika rahapumpamisega tegelenud klubide toetajad peaksid käima välja enda jaoks sümpaatse klubi piiramatu krediidi eest turgu rikkunud tehnguid kui kuidagi paremaid.

              Kommentaar


                Ideaalmees, sa peaksid tõepoolest rohkem Internetti kasutama. Võtame ntks Parkeri:
                Senior career*YearsTeamApps†(Gls)†
                1997–2004Charlton Athletic 128(9)
                2000→ Norwich City (loan)6(1)
                2004–2005Chelsea 15(1)
                2005–2007Newcastle United 55(4)
                2007–West Ham United 99(8)
                Mis puutub õigustusse, et nüüd on viimane aeg pappi kulutada, siis nigga, pliiz. Shaq saadab tervisi.

                See on lihtsalt naljakas kuidas sa meeleheitlikult üritad tõestada, et kõik toimunu on normaalne ega mitte midagi erilist. Kas tõesti on nii raske iseendale tegelikkust tunnistada? Kõik teavad, et Wenger on poolpime vanamees, Ferguson kellakeeraja, ´Arry viiler-diiler ja City naftašeigi rahast üleujutatud ülemakstud punt. Tunnista endale. Jah, oleme sigarikkad, pappi on nagu ratsahobusel sitta, ostame kõik kes end müüa tahavad, meid ei koti mida teised arvavad, ja sa tunned end palju paremini. Halleluuja!
                Supplies!

                Kommentaar


                  Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                  Ideaalmees, sa peaksid tõepoolest rohkem Internetti kasutama. Võtame ntks Parkeri:


                  Mis puutub õigustusse, et nüüd on viimane aeg pappi kulutada, siis nigga, pliiz. Shaq saadab tervisi.

                  See on lihtsalt naljakas kuidas sa meeleheitlikult üritad tõestada, et kõik toimunu on normaalne ega mitte midagi erilist. Kas tõesti on nii raske iseendale tegelikkust tunnistada? Kõik teavad, et Wenger on poolpime vanamees, Ferguson kellakeeraja, ´Arry viiler-diiler ja City naftašeigi rahast üleujutatud ülemakstud punt. Tunnista endale. Jah, oleme sigarikkad, pappi on nagu ratsahobusel sitta, ostame kõik kes end müüa tahavad, meid ei koti mida teised arvavad, ja sa tunned end palju paremini. Halleluuja!

                  Kommentaar


                    Jah, see oli mu postituse mõte.
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                      Parker - oli vist jah aasta, midagi ei teind
                      Joe oli enne osturallit vist juba Chelseas.
                      Johnson oli oli jah. Ma mõtsin, et ta varem oli juba Chelseas.
                      Bridge - kas osteti Abramovichi ajal? Mälu justkui ütleb, et oli varem.
                      Duff - iirlane osteti jah. tõsi ta oli varumees.
                      SWP - osteti ja millise summa eest ja kui kiirelt ta Citys tagasi oli.

                      kui siukse valiku tood, siis pane juba Sidwell kah juurde.
                      Ei saa nüüd hästi aru, miks saa nende city poolt ostetud nelja nime taha mingit põhjendust ei too, kuid elevandi poolt väljatoodud nimesid üritad nii kriitiliselt, kui võimalik kirjeldada.

                      Kommentaar


                        hingake rahulikult

                        Parkeri Charltoni aegu teadsin. ütlesin, et minu jaoks ta olnud lihtsalt Hammersite vend pidevalt.

                        kommide suhtes, et välja tuua mis olukord on/oli. too omad. kas saad võrdse pildi? Bridgest sai sisuliselt ainus põhimees, kes oli inglane ja toodi Abramovichi ajal (ma ei mälet kas Joe oli enne või mitte, mu meelest oli enne).

                        halleluuja vandersell! ma olen juba praeguseks öelnud 2 korda, et arutult on kulutatult. võin korra veel öelda kui tarvis. Robinho ost oli ju ainult selleks, et näidata, et meil on jõudu selliseid oste teha.

                        aga mis kulutab praegu kulutamisse, siis tõi välja suhteliselt objektiivse asjaolu. see on ka põhjus ju miks Abramovich on uuele osturingile läinud, miks Liverpool suurelt kulutab jne.

                        Inglismaalgi on ju seda pikalt arutatud, et kas fännidel oleks midagi selle vastu kui mõni rikas onu tuleks ja võtaks klubi üle ja arutelude tulemusel juleti pakkuda, et valdaval enamikul pole selle vastu mitte midagi, mõni üksik ultra ainult nutaks natukene omaette.

                        Ma olen City toetaja, mitte mingi ultra vend, kellele City oleks elu. Sry sõbrad, kui pidite pettuma.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                          hingake rahulikult

                          Parkeri Charltoni aegu teadsin. ütlesin, et minu jaoks ta olnud lihtsalt Hammersite vend pidevalt.

                          kommide suhtes, et välja tuua mis olukord on/oli. too omad. kas saad võrdse pildi? Bridgest sai sisuliselt ainus põhimees, kes oli inglane ja toodi Abramovichi ajal (ma ei mälet kas Joe oli enne või mitte, mu meelest oli enne).
                          No loobu ära juba oma argumendist, et City on parem Chelseast, sest korraldavad revolutsiooni kohalikega. See on jama lihtsalt ju.

                          Joe Cole tuli pärast Romani tulekut ja oli põhimees. Ashley Cole on siiamaani põhimees. SWP oli üks hooaeg põhimees. Duff oli põhimees.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                            kommide suhtes, et välja tuua mis olukord on/oli. too omad. kas saad võrdse pildi? Bridgest sai sisuliselt ainus põhimees, kes oli inglane ja toodi Abramovichi ajal (ma ei mälet kas Joe oli enne või mitte, mu meelest oli enne).
                            No ma ei tea. Kui Duff polnud põhikooseisu mängija, kes siis veel oli? 3 hooaega meil ja keskmiselt 40 mängu hooajal. Pluss veel väga oluline osa mõlema tiitli võitmisel (2004/05, 2005/06). Joe tuli 2003 ja oli ka suhteliselt oluline mees tiitlite võitmisel. Parkeril ei tulnud see asi jah kõige paremini välja. "Bridge oli ainuke inglasest põhimees".....hahaha. Mehel oli sisuliselt 2 hooaega, kus ta üldse sai end korralikult näidata. Esiteks oli muidugi 2003/04, kus Ranieri käe all sai tõepoolest täishooaja mängida. Siis tuli Jose ja pani kohe Gallase vaskule. Teine oli 2006/07, kui Gallas läks ära ja Ashley´l läks pisut aega sisse elamiseks.

                            Kommentaar


                              Hart, Boateng, Kolo Toure, Kompany, Zabaleta, Milner, Barry, Silva, Yaya Toure, Kolarov, Tevez.

                              Pink: Given, Lescott, Vieira, Razak, SWP, Jo, Dzeko.

                              Kommentaar


                                meesmuiste, me võime siin laduda kümnesesse tabelisse neid suuremaid üleminekuid ritta veel mitu korda, aga kui selge peaga mõelda, siis vahest suurem kulutaja ei ole siiski see, kes iga mõne aasta tagant ühe 30 miljonilise ostu teeb, vaid too teine, kes lööb kahe hooaja jooksul umbes kümme korda 20 milli letti...?

                                mis puudutab seda juttu, et "me peamegi praegu massiivselt ostma, sest varsti tulevad need suured kurjad reeglid", siis andke andeks, aga see on ju täielik joga. või te siis ei ole tegelikult üldse kursis, milles need seisnevad. ei ole ju päris nii, et lükkame enne kella kukkumist kiirelt hunnikute viisi pappi sisse ja siis lööme jalad seinale. suure raha eest tulnud mehed tahavad ka suht suurt palka, eksole, mis kajastub kuludes. ja suur ostusumma omakorda tähendab suurt numbrit iga-aastasel amortisatsiooni real. näiteks on Cityl vaja juba praeguse seisuga järgmistel hooaegadel liigutada tinglikult eelarve positiivsele poolele või vähemasti ära nullida 250 milli naela player amortisationi pealt. ainult reklaamlepingute ja Džeko särkide müügiga seda vist siiski päris ära ei kata.

                                kui nüüd veel korra rääkida emotsioonidest, siis vaat just sellised asjad nagu see Robinho suguse mängija toomine talle üsna ilmsesti mitte kuigivõrd sobivasse liigasse puhtalt selleks, et "näidata jõudu", ongi need, mis panevad teisi viltu vaatama. ja see, kas klubi mängib hele- või tumesinistes särkides, pole antud olukorras absoluutselt oluline. isegi onu Romka on tänaseks vist niivõrd kuivõrd aru saanud, et pikas perspektiivis ainult sedasi ei tule välja, ja võib küll vahel osta mõne torrese, aga samas mõistab ka seda, miks nii ei saa igavesti, miks on vaja mängitada keskväljal 17-aastaseid McEachraneid, miks tasub skautida Ivanovice. samamoodi on ka mankul oma Evrad ja Vidicid ja Rafaelid, ja Spursil oma van der Vaartid ja Bale'id. ja noh Arsenalist vast selles rubriigis ei ole üldse mõtet pikemalt rääkima hakata. selles kontekstis oma täiemahulise osturalli sidumine teiste klubide ühe-kahe suure tehinguga jääb objektiivsusest tõtt-öelda ikka päris kaugele.

                                ning minnes veel rohkem emotsioonide lainele, siis hoolimata üldisest "raha maksab" suhtumisest jagub siiski kasvõi selle foorumi põhjal otsustades ka neid poolehoidjaid, kes on valmis kannatama vahel isegi mõnda aastat ilma karikateta ja oskavad rõõmu tunda sellestki, et saab meeskonna või siis eraldi mõne huvitava mängija arengut jälgida. mitte näiteks vaadata, kuidas sul mõni 25 milli maksnud krõll hoolsalt pinki sügab või trennis meeskonnakaaslasele turpi üritab anda. muidugi on niisuguseid imelikke inimesi tänapäeva muutuvas maailmas pigem vähemus, aga ma neid päris üksikuteks ultrateks siiski ka ei söandaks nimetada. eelnev on muidugi puhtalt isiklik arvamus ja selle võib loomulikult ka kiiresti kibestumiseks tembeldada, aga kõiki sellise lähenemisega huvilisi ei maksa nüüd ka päris ebanormaalseks pidada.

                                resümeerides, siis praegu on mäntšesteri sinisema poole peal aplalt kõike kohe püüdma minnes tekitatud olukord, kus libastumiseks ruumi enam pole õigupoolest üle ültse. sest kui peaks näiteks juhtuma, et jäädakse ka sel korral CList välja, siis ongi tegelikult juba üsna hapusti. võib-olla sellele mõeldes muutub ka vähe arusaadavamaks, miks niisugune klubi pidamise mudel ei ole päris see, mille järele kõik teised peaksid suud vesistama.

                                näib, et kukkus jälle õige pikk jutt välja, loodetavasti smutt ei nikastanud pead ära, kui juhtus lugema. ja noh selle kõige kohta on tegelt üks vähe detailsem link ka. võib vaadata.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X