320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tartanjan Presidendiks!!!

    Kommentaar


      Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
      Võtan lühidalt kokku siis City-Chelsea mängu. Olen pikaajaliselt puhkuselt naasnud. Inimesed panevad balotelli särgiselgaajamise pilte üles ja naeravad ta üle. Kurat, mine ise 50 000 inimese ees midagi tegema, ajab ikka pabinasse küll. Ütleks, et mäng oli siiski Chelsea poole kallutatud, kuna kohtunik oli ära ostetud. Nii lihtsalt ei saa anda vigu koguaeg. Kogu hooaja vältel on kohtunikud mänginud cityle koha kätte, see on närune. Kaotuse võib ajada ka Tevezi vigastuse kaela, sest tema üksi võtaks kõik klubid inglismaal ette. Viimaks on mu unistus täitunud ning härra D˛eko oma rividesse kaasatud. Tema äkilisus ja jõud on lihtsalt midagi enneolematut, kahju et kohtunik ka tema mängu ära rikkus. David Luizi värav oli käega ja Ramirese oma suluseisust, rohkem pole mul midagi lisada kui HEA TÖÖ KOHTUNIKUD.
      Sinust saab kunagi suurepärane keskerakondlane.

      Kommentaar


        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        see on lihtsalt twitteriajastu sündroom - iga mängija on "best in the world" paari hea esituse ja flop paari kuiva põhjal.
        Oh ammu enne twitteriajastut. Premieri aegade suurte floppidena tuuakse aasta aasta järel esile George Weah "nõbu" Ali Dia, Bosko Balaban, Andrea Silenzi ja Massimo Taibi. Mitu võimalust ennast tõestada neile meestele siis õigupoolest anti? Või näiteks mees nimega William Prunier. Kes veel mäletab?
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Mulle meenub ründaja nimega Stephane Guivarc'h. Suvel 1998 MM-i finaalis põhis, siis NUFC-i, kust ta müüdi umbes kolme kuu jooksul kahjumiga edasi. NUFC-ist on peale tema neid floppe muidugi kõvasti läbi käinud.

          Kommentaar


            ma ei ole küll enda nooruses väga paljusid meeskondi nii lähedalt vaadelnud kui manu ja nufci, aga selle vähese foonil on viimased minu jaoks kõige läbikukkunuma transferpoliitikaga sats viimase 10aasta premmeri ajaloos, seda paljuski ka selle tõttu, et on üritatud kõrgesse mängu sekkuda, kus need näppulõikamised on vast kergemad tulema. läheks isegi nii kaugele, et imo on nufci murdmine miks mitte top4 (top6'e igaljuhul) jäänud paljuski hugovianade ja carlcortide taha.

            oeh...oleks oleks oleks. teemasse ka: shity on saamatu meeskond.
            buy the ticket, take the ride.

            Kommentaar


              Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
              oeh...oleks oleks oleks. teemasse ka: shity on saamatu meeskond.
              Sinu seisukoht on väga hästi põhjendatud!
              Tropp...

              Kommentaar


                esiteks, sa ilmselgelt oled liiga noor ja/või loll, et kerget irooniat tunnetada.
                teiseks, kui meeskonda investeerida gazilion ühikut raha ja ikka
                1) saada dünamo kiievilt euroopa liigas kotti
                2) teha terve hooaeg mingeid kahtlase väärtusega tulemusi, eelkõige viike, seda nii premmeris kui mõlemas inglismaa karikas
                3) suutmata endiselt kolme suure vastu (manu, arse, chelski) tulemust näidata
                siis võib meeskonda vabalt saamatuks nimetada.

                lihtsalt loodan, et mõistad(/te enda helesinisärklastega), et pead/peate ka see hooaeg nokad koos hoidma ja murust madalam(ad) püsima.
                kotkad, raisk.
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
                  Tropp...
                  Ma loodan et sa saad aru, et A-Rühma piloodi seletus edutult kulutatud gazillionitest on valus tõde.
                  Vaja oleks võite ja stabiilsust! Viimane aeg on Mancinile saabast anda ja Kevin Keegan sisse tuua!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                    lihtsalt loodan, et mõistad(/te enda helesinisärklastega), et pead/peate ka see hooaeg nokad koos hoidma ja murust madalam(ad) püsima.
                    kotkad, raisk.
                    Ootaks ehk poolfinaali ära.
                    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                    Kommentaar


                      Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                      3) suutmata endiselt kolme suure vastu (manu, arse, chelski) tulemust näidata
                      siis võib meeskonda vabalt saamatuks nimetada.
                      Chelsea vastu voideti 3 mängu järjest ja kaotati viimane.

                      Arsenali vastu eelmine aasta voideti 2 mängu ja mängiti üks viiki. See aasta viik ja kaotus tänu kohtunikule

                      Kommentaar


                        kohtunik ees kohtunik taga.. nagu blue moon oled juba

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nohik Vaata postitust

                          Arsenali vastu eelmine aasta voideti 2 mängu ja mängiti üks viiki. See aasta viik ja kaotus tänu kohtunikule
                          Tänu kohtunikule, kes tegi õigeid otsuseid, tahtsid öelda?

                          Kommentaar


                            Järjekordselt toimub "mul on suurem kui sul" ärapanemine. See ei vii kuhugi. City on viimastel aastatel üle elanud väga suured muutused ja selles kontekstis läheb hästi kui aus olla. Kes teist ei oleks rõõmus kui tuleks onu suure kotitäie rahaga ja ütleks, et võid osta keda tahad ja kulutada palju tahad. 2006/07 oldi veel täielik tabeli keskmik/teise poole tiim. 4 hooajaga on toimunud suur mängijate müügi/osturalli, praegu 3-s peatreener. Selles valguses on 4 koht tabelis minu arust hea. Kohe tiitlivõite ja super kokkumängu lootma hakata on ikka väga sinisilmne. Seda enam on kohe läbikukkumises süüdistamine absurd.

                            Kommentaar


                              City probleem on liiga palju staare ja egosi. Oleks paar vana peeru (u. nagu ManUs, Chelseas, Liverpoolis) kes kärataks siis kui vaja, poleks asi riietusruumis pooltki nii hull, et peab kohvritega üksteist loopima.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                                Kes teist ei oleks rõõmus kui tuleks onu suure kotitäie rahaga ja ütleks, et võid osta keda tahad ja kulutada palju tahad. 2006/07 oldi veel täielik tabeli keskmik/teise poole tiim. 4 hooajaga on toimunud suur mängijate müügi/osturalli, praegu 3-s peatreener.
                                Veits OT, aga see on vist üks suuremaid eksiarvamusi, et kõik tahaksid oma lemmikklubi juures põhjatute rahapadadega onusid näha. See just ongi nõme, et neli hooaega on käinud mingi meeletu tõmblemine, ei mängijatele ega treeneritele pole antud aega korralikult koos tegutsemist lihvida. Usu, nii mõnigi eelistab suhtelist vaesust sellele, et sul on meeskonnas mingid räigelt ülemakstud keskpärasused nagu Milner ja Barry või siis Balotelli ja Adebayori sugused primadonnad, keda peab siis poputama ja pilpa peal kandma. Pole seal küll mitte midagi kadestada, päriselt ka.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X