320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Siiski olen arvamusel, et kui võimalik siis kõik tahaksid endale põhjatut eelarvet ja võimalust osta ükskõik keda tahad. Kuid seda kõike ilma ülemaksmise ja staaritsemiseta. Nõustun sinuga, et need on City kõige suuremad probleemid. Siin on aga minu arvates Mancini tegemata töö, kes ei suuda ohjata egosid ja neid ühtse meeskonnana mängima panna. Uuest hooajast ootaks kedagi uut, aga vist jätkub sama rada pidi.

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      Veits OT, aga see on vist üks suuremaid eksiarvamusi, et kõik tahaksid oma lemmikklubi juures põhjatute rahapadadega onusid näha. See just ongi nõme, et neli hooaega on käinud mingi meeletu tõmblemine, ei mängijatele ega treeneritele pole antud aega korralikult koos tegutsemist lihvida. Usu, nii mõnigi eelistab suhtelist vaesust sellele, et sul on meeskonnas mingid räigelt ülemakstud keskpärasused nagu Milner ja Barry või siis Balotelli ja Adebayori sugused primadonnad, keda peab siis poputama ja pilpa peal kandma. Pole seal küll mitte midagi kadestada, päriselt ka.
      Haha, päris hea. Nimetada ülemakstud keskpärasuseks Milnerit või Barryt, kelle enda ridadesse saamise eest oleks 200st Inglismaa esimesest klubist ülimalt rõõmsad 190, on muu jutu kontekstis tõesti äge.

      Stay classy seal mäe tipus. (a)
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Kui midagi kadestada, siis saksa klubide iseäramajandamise mudelit või kasvõi Arsenali, kes ilma välise süstita suudab staadioni ehitamist kinni maksta.
        Financial Fair Play peaks ju sellele City ja Chelski ilusale äramajandamise mudelile vee peale tõmbama
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Eks alguses lendasid šeigid peale ja ostsid kokku kõike mis tundus natuke kvaliteetsem olevat. Ajasid hinnad lakke ja kellele vähegi silma heideti leidis hea võimaluse tuleviku kindlustamiseks barbadose põletava päikese all. Lisaks nagu Zip mainis, oleks vaja mingit peeru kes julgeks käratada kui vaja. Tundub, et Mancini see pole.
          Aga selle Saksamaa mudeli kohapealt, majandavad küll ise ära ja teenivad kasumeid, kuid tänu sellele varem või hiljem kolivad paremad mehed Saksamaalt minema. Mõninga erandiga muidugi. Arsenal muidugi ehitas omade rahade eest staadioni, aga pärast 2005 aastat pole ühtegi tiitlit võidetud(parandage kui eksin). Minu tagasihoidlik arvamus on, et tiitlite võitmiseks peab natukenegi kulutama paremate meeste peale.

          Kommentaar


            Tevez on ju ilusasti koha välja mänginud?

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Haha, päris hea. Nimetada ülemakstud keskpärasuseks Milnerit või Barryt, kelle enda ridadesse saamise eest oleks 200st Inglismaa esimesest klubist ülimalt rõõmsad 190, on muu jutu kontekstis tõesti äge.

              Stay classy seal mäe tipus. (a)
              Ne sravnivai h*i s paltsom... mis need ülejäänud 190 siia puutuvad? Ise räägid kontekstist, aga seda nagu ei taju, et keskpärasteks nimetasin neid just nimelt tippklubide võrdluses. Kuigi eks taseme osas on tegu puhtalt isikliku arvamusega, mina neid kumbagi ei hinda, aga sul on loomulikult õigus eriarvamusele jääda.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                Ise räägid kontekstist, aga seda nagu ei taju, et keskpärasteks nimetasin neid just nimelt tippklubide võrdluses.
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  Ne sravnivai h*i s paltsom... mis need ülejäänud 190 siia puutuvad? Ise räägid kontekstist, aga seda nagu ei taju, et keskpärasteks nimetasin neid just nimelt tippklubide võrdluses. Kuigi eks taseme osas on tegu puhtalt isikliku arvamusega, mina neid kumbagi ei hinda, aga sul on loomulikult õigus eriarvamusele jääda.
                  Sa arvad, et oleks olnud voimalik kohe osta tipp-tipp mängijaid? Tevez ja Robinho tulid meeskonda omadel pohjustel. Silva poleks meie juurde kohe esimesel aastal kuidagi tulnud, eriti kui peatreeneriks oli Hughes.

                  Miks mind peaks üldse kottima palju Milner voi Barry palka saavad? Pole minu raha ja väga tore kui keegi minu meelelahutuse eest maksta soovib.

                  Enne kui keegi nüüd stabiilsusest ja klubi tulevikust tahab seletama hakata siis Mansour ei lähe kusalegi...




                  Ja need klounid, kes selle kohtuniku kommentaari peale kohe seletama hakkasid, kas te smailit ei näinud vä?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                    carrick
                    No ega manku ei ole ju mingi tippklubi, need lasevad juba mitmendat aastat puhtalt õnne ja joppamise pealt. Ise oled mitu korda öelnud.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zelee Vaata postitust
                      Lisaks nagu Zip mainis, oleks vaja mingit peeru kes julgeks käratada kui vaja. Tundub, et Mancini see pole.
                      Ei tea midagi. Peale Balotelli punast olevat Mancini teda lausa kohvriga visanud ja käratanud talle, et ei soovi tema nägu seal enam näha.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        No ega manku ei ole ju mingi tippklubi, need lasevad juba mitmendat aastat puhtalt õnne ja joppamise pealt. Ise oled mitu korda öelnud.
                        Hetkel on Teil käesolev hooaeg 0 karikat. Ja eelmisest aastast vist Mikihiire kobistasite ära, ma tegelt täpselt isegi ei mäleta. Nii et ma väga kõrgele elevandiluutorni ei roniks. Eriti kritiseerida ManCity keskväljamängijaid, kus endal on asemele pakkuda hunnik taburette, vanur ning Nani. Hakkame vaikselt hoogu koguma järgmise hooaja ManU vs ManC kumb kõrgemal-kihlveoks...
                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                          Eriti kritiseerida ManCity keskväljamängijaid, kus endal on asemele pakkuda hunnik taburette, vanur ning Nani.
                          No kritiseeriti siiski vaid kahte konkreetset tegelast, kes ilmselt isegi ManU taburettidest ja penskaritest koosnevale keskväljale just oluliselt juurde ei anna. Mano a mano kogu kupatust võrreldes ning seltskonna rahvusvahelisel areenil saavutatut arvesse võttes on City poolik juba praegu nimekam. Kollektiivselt samas endiselt nõrgem. Aga kihla võite muidugi alati vedada.
                          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                            Hetkel on Teil käesolev hooaeg 0 karikat. Ja eelmisest aastast vist Mikihiire kobistasite ära, ma tegelt täpselt isegi ei mäleta. Nii et ma väga kõrgele elevandiluutorni ei roniks. Eriti kritiseerida ManCity keskväljamängijaid, kus endal on asemele pakkuda hunnik taburette, vanur ning Nani. Hakkame vaikselt hoogu koguma järgmise hooaja ManU vs ManC kumb kõrgemal-kihlveoks...
                            Ma võin küll eksida,aga minu arust ei üritanud Vincent vihjata sellele,et City keskväljamehed nüüd ilgelt kehvad mängijad oleks,vaid sellele,et nad oma taset arvestades äärmiselt ülemakstud on.Aga see selleks,mõttetu vaidlus niikuinii.
                            Giggs will tear you appart.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                              Hetkel on Teil käesolev hooaeg 0 karikat.
                              Hmm, kui nüüd aus olla siis ma arvan, et mitte ühelgil klubil Inglismaal ei ole see hooaeg veel ühtegi karikat. Või kuidas?
                              varupallivarupumpaja

                              Kommentaar


                                no ühel on vähemalt but I get whatcha sayin
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X