320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hart, Zabaleta, Kompany, Lescott, Kolarov, de Jong, Barry, Yaya Toure, David Silva, Adam Johnson, Balotelli.

    Kommentaar


      Suht kergelt tuli see voit West Hami üle. Hea, et De Jong sai lopuks oma esimese klubi eest kirja, et Zabaleta ühe. Molemad on jube palju musta tööd iga mäng teinud ja on olnud ülimalt tähtsad see hooaeg. Silva sööt Pablole oli maailmaklass, natuke peab ainult 1v1 olukordi harjutama :P

      Kommentaar


        http://mcfc.co.uk/Video/Features/Nig...irst-City-goal Päris hea :P

        Mängu eelvaated jne on city tv all ka olemas.

        Kaks järgmist liigamängu saavad olema väga rasked. Evertoni ja Spursi vastu pole hiljuti eriti onne olnud. 4 koht peaks olema päris kindel, aga parema meelega lopetaks kolmandana. Ei taha eriti mingi Villareali voi Bayerni vastu mängida meistrite liiga eelringis.

        Kommentaar


          Hart, Zabaleta, Kompany, Lescott, Kolarov, de Jong, Vieira, Yaya Toure, Milner, Silva, Dzeko

          Pink: Given, Boyata, McGivern, Adam Johnson, SWP, Jo, Balotelli

          Kommentaar


            Hooaja kõige sitem teine poolaeg...

            Kommentaar


              hooaja parim teine poolaeg
              "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

              Kommentaar


                Heh, olen puhkuselt jälle tagasi, mis te manu fännid arvate et olete tõesti nii kõvad poisid? Chelsea LASI teil võita, hah, hale hakkab vaadata teie juubeldust, räiged noobid ikka. City võidab see aasta FA cupi, mis tõepoolest on kõvem asi kui mingi mõttetu premier league tiitel, sest ka 4 koht viib CL-i edasi, mõelge ise ka oma peaga, Mancini on vilunud taktik. Võidame FA cupi, siis näeb teid community shieldsis ja oi oi oi oi oi mis seal küll toimuma hakkab. Ühiskond pole veel nii ühepoolset manchesteri derbyt näinud, kui see, mis meid ees ootab. City ostab suvel veel Cristiano Ronaldo ka ja Lionel Messi ning järgmisest hooajast ei kaota city ühtegi punkti nagu see aasta MEELEGA tehti. Väravate vahet prognoosiks hooaja lõpuks 456-1. Selle 1 lõime ka ise, sest ManU ei kannataks ju 63-0 kaotust, ega ? Igastahes oodake, City hooaeg algab 2011/2012.

                Kommentaar


                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar



                    Võidu korral on 4.koht kindel...
                    Koosseis:
                    Hart, Richards, Kompany, Lescott, Zabaleta, de Jong, Milner, Adam Johnson, Silva, Yaya Toure, Dzeko.

                    Pink: Given, Kolarov, Boyata, Vieira, SWP, Balotelli, Tevez.

                    Kommentaar


                      Järgmine aasta saab siis meistrite liiga eelringis mängida ja UEFA karikas on nüüd vist alagrupikoht kindlustatud?

                      Kommentaar


                        Kõik on super, kuid Crouch unustas roboti tegemise ära.

                        Kommentaar


                          Kätte on jõudnud siis klubi ajaloos viimase 35 aasta kõige tähtsaim päev, FA Cupi finaal. Kick-offini on veel jäänud 50 minutit, närvid on üsna pingul juba.
                          Koosseis:

                          Hart
                          Richards-Kompany-Lescott-Kolarov
                          Yaya Toure-Barry-de Jong-Silva
                          Balotelli-Tevez

                          Pingil: Given, Zabaleta, Boyata, Vieira, Milner, Adam Johnson, Dzeko.

                          COME ON CITY!!!!!!!!!!!

                          Kommentaar


                            Kuna VSB kannab üle ja mul paremat midagi teha pole siis vaatan ka...
                            35 aastat või mitte aga täna on kõik teie endi kätes!
                            Loodan ilusat mängu
                            U-21 on minu elu mõte!

                            Kommentaar


                              Palju õnne!

                              U-21 on minu elu mõte!

                              Kommentaar






                                Kommentaar

                                Working...
                                X