320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vabakutseline21 Vaata postitust
    Mina samas loodan väga, et Honda koliks Venemaalt Inlismaale. Ma leian, et City-s oleks tal palju rohkem võimalusi ja koondist silmas pidades oleks see igati tark otsus.
    Inglismaale võiks ta tõesti kolida, selle vastu poleks mul midagi, pigem oleks tore teda näha Premieris mängimas, hea mulje jätnud too mees.

    Kommentaar


      Viimati alustasime hooaega kodumänguga aastal 2005. Swanseaga mängitakse 13. augustil kodus ning hooaeg lõppeb samuti kodus Queens Park Rangersi vastu.

      Kommentaar


        Üleminekud

        Lepingut ei pikendatud järgmiste mängijatega: Scott Kay, James Poole, Shaleum Logan, Andrew Tutte, Javan Vidal, Patrick Vieira, James Wood, John Guidetti.

        Võimalikud lahkujad on: D.Gonzales(laenule), S.Given, Boateng, Boyata(laenule), Bridge, Onuoha, M.Johnson, Weiss(laenule), SWP, Adebayor, Bellamy, Caicedo, Jo.

        Väidetavalt plaanib Mancini meeskonda tuua 2-3 uut mängijat. Peamine sihtmärk olevat Alexis Sanchez, kelle pärast käib heitlus Barcelonaga. Viimased ruumorid väidavad, et City on Sancheze eest pakkunud lausa €42.7 millionit Udinesele.

        Ning täna möödub Marc-Vivien Foé surmast 8 aastat.

        Ja väike artikkel viiest suure potentsiaaliga noormängijast: http://www.sabotagetimes.com/footbal...of-the-future/

        Kommentaar


          Üleminekud

          Mancini told Sky Italia: "I talked to Sanchez, he said he was willing to come to City.

          "But after the last offer we are out of the race for the Chilean player."


          Seega Sancheze üleminek Citysse jääb ära. Viimased ruumorid väidavad, et taga aetakse 20 aastast FK Partizani kaitsjat Stefan Savicit ning Fiorentina wingerit Alessio Cercit.

          Mancini Cerci kohta:He added: "Cerci? We have several goals, we are sure to be interested in good and young players.


          Müükide koha pealt on ainult Adebayorist kuulda olnud. Adebayorist olid huvitatud Zenit ja PSG, kuid Adebayori enda arvates on ta liiga hea nende klubide jaoks ning ta tahab liituda klubiga, kus ta saaks tiitleid võita. Ühes intervjuus ei välistanud Adebayor ka seda, et ta Citysse jääb. Suve alguses oli väidetavalt Real Madrid nõus Adebayori £7 millioniga ära ostma, kuid City soovis saada poole rohkem tema eest.

          Kommentaar


            Niipalju kui mina Itaalia meeldiast kuulnud olen, siis Sanchez lõpuks ikkagi Barcasse läeb väga suure tõenäosusega. Udinese tahab küll 50m eurot, aga ju läheb lõpuks odavamalt ka kui niipalju ei pakuta.

            Cerci näitas Fiorentina eest head mängu, Romas kopitas pingil. Noor kutt vajaks mänguaega, mida ta Chelseas vaevalt piisavalt saaks. Samas sulli ja keppi (tervitame Londoni nikuvibusid) tuleks kindlasti.

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Niipalju kui mina Itaalia meeldiast kuulnud olen, siis Sanchez lõpuks ikkagi Barcasse läeb väga suure tõenäosusega. Udinese tahab küll 50m eurot, aga ju läheb lõpuks odavamalt ka kui niipalju ei pakuta.

              Cerci näitas Fiorentina eest head mängu, Romas kopitas pingil. Noor kutt vajaks mänguaega, mida ta Chelseas vaevalt piisavalt saaks. Samas sulli ja keppi (tervitame Londoni nikuvibusid) tuleks kindlasti.
              Olen ma midagi maha maganud? Et siis Londoni nikuvibud käivad vabal ajal City mängijaid põrutamas?

              Kommentaar


                David Gonzlez-->Aberdeen(6-month loan deal)
                Mohammed Abu-->Stromsgodset(6-month loan deal)
                Donal McDermott-->Huddersfield

                Kommentaar


                  Gael Clichy on Manchester City mängija.
                  Newton Heath 1878

                  Kommentaar


                    Clichy saite, aga samas Tevez avaldas avalikult soovi lahkuda.

                    Ma ei ole tema pereasjadesse viitsinud süveneda, aga miks ta oma pere inglismaale ei taha või ei saa kolida?
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Liiga kole ilm.

                      Kommentaar


                        Kogus paari aastaga varanduse kokku, nüüd saab jalgpalli nautima hakata

                        Kommentaar


                          Miks ta naine peaks tahtma mujale kolida kui nad on lahku läinud ja Tevez on teisi linde taga ajanud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zip Vaata postitust
                            Liiga kole ilm.
                            Stereotüüpe tuleb kohandada.

                            Algselt postitas Guardian, 13.06.2011
                            What was, until quite recently, predictable, temperate, mild and equable British weather, guaranteed to be warmish and wettish, ensuring green lawns in August, now sees the seasons reversed and temperature and rainfall records broken almost every year. When Kent receives as much rain (4mm) in May as Timbuktu, Manchester has more sunshine than Marbella, and soils in southern England are drier than those in Egypt, something is happening.

                            Kommentaar





                              Skysports.com can confirm that Partizan Belgrade star Stefan Savic has arrived in England and is due to undergo a medical at Manchester City on Tuesday.

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X