320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
    This is really happening people. What a signing, one of the best for many a year in the Premier League, surely.
    Umbes sama one of the best for many a year nagu:
    Tevez - £40m
    Baloteli - £24m
    Dzeko - £27m
    Robinho - £32m
    Adebayor - £24m
    Bellamy - £14m
    Jo - £19m
    Santa Cruz - £17m
    Aguero - £35 (?)

    See on muidugi vägev, et senise ca £200m + ulmepalkade eest on saadud ca 1 täkkründaja, kes tahab meeskonnast lahkuda, aga palganumbri/suhtumise pärast on müümine võimatu.

    Kommentaar


      no interil pidi teveze vastu veel huvi olema.
      aga isiklikult arvan, et Agüero on parem, kui kõik need ründajad. Tevezega ühe pulga peal või vb parem, aga teised jäävad küll alla.
      Džeko tegelt meeldib ka, aga ta pole nagu hakkama saanud. Balotellist ei saa vist üldse asja ja kuigi pole city fänn, siis agüerot tahaks küll kõmmutamas näha.

      Kommentaar


        jeah. see uudis teeb veits kadedaks. well played city, fu aguero
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
          Balotellist ei saa vist üldse asja
          Tegelikult on Balotelli väga andekas ja hea ründaja. Ta on veel hetkel ainult 20 aastane. Kui ta vähem lollustega tegeleks, siis võiks ta täiesti vabalt saada maailmas TOP 5 ründajate sekka. Eelmine hooaeg läks tal vigastuste nahka, kuid liigas lõi ta oma debüüthooajal 17 mänguga 6 väravat, mis ei olegi väga halb tulemus.

          Eks saab näha, kuidas see Inglise stiil Agüerole sobib.

          Algselt postitas Stok
          A vot asi, millest ma aru ei saa: miks Tevez (või City) oma peret endale lähemale ei too siis? Või kui ta pereliikmed no hablo Ingles, siis Real Madrid kindlasti leiaks mingi kvartali neile elamiseks ja Teveze hind ei tohiks ka probleemiks olla. Päris nii hull ei tohiks ju asi olla, et jonnipunni keegi enam ei taha??
          Ta laste ema elaski varem Inglismaal, kuid tal sai kõrini ja nad läksid vist lahku ka ning naine kolis Argentiinasse tagasi.

          Kommentaar


            võib olla oleks klubil kasulikum naisele tasuv töö leida saarel?
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Balo lõi enamus väravaid penaltitest

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Umbes sama one of the best for many a year nagu:
                Tevez - £40m
                Baloteli - £24m
                Dzeko - £27m
                Robinho - £32m
                Adebayor - £24m
                Bellamy - £14m
                Jo - £19m
                Santa Cruz - £17m
                Aguero - £35 (?)

                See on muidugi vägev, et senise ca £200m + ulmepalkade eest on saadud ca 1 täkkründaja, kes tahab meeskonnast lahkuda, aga palganumbri/suhtumise pärast on müümine võimatu.
                Tevez 40? Jo polnud kohe kuidagi 19...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  A vot asi, millest ma aru ei saa: miks Tevez (või City) oma peret endale lähemale ei too siis? Või kui ta pereliikmed no hablo Ingles, siis Real Madrid kindlasti leiaks mingi kvartali neile elamiseks ja Teveze hind ei tohiks ka probleemiks olla. Päris nii hull ei tohiks ju asi olla, et jonnipunni keegi enam ei taha??
                  Tevez on oma naisest vist nagu lahku läinud voi midagi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                    Balo lõi enamus väravaid penaltitest
                    2 penaltit nüüd küll enamust ei moodusta.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                      Tevez 40? Jo polnud kohe kuidagi 19...
                      Need 5-6 miljonit siia sinna lükkavad selle jutu idee ikka täiega ümber. Hea, et sa tähelepanu juhtisid.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Need 5-6 miljonit siia sinna lükkavad selle jutu idee ikka täiega ümber. Hea, et sa tähelepanu juhtisid.
                        ma ei üritagi seda juttu ümber lükata aga 19 mil Jo eest on nali... Kui ma oigesti mäletan maksti vist kokku 7-9 miljonit ning 19 oleks maksimum olnud kui koik klauslid oleks täidetud.

                        Kommentaar


                          Lähipäevil peaks Hart sõlmima Cityga uue lepingu, mille pikkus on 5 aastat.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
                            2 penaltit nüüd küll enamust ei moodusta.
                            1 värav veel penaltist ja oleks pooled olnud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                              ma ei üritagi seda juttu ümber lükata aga 19 mil Jo eest on nali... Kui ma oigesti mäletan maksti vist kokku 7-9 miljonit ning 19 oleks maksimum olnud kui koik klauslid oleks täidetud.
                              On 3 July 2008, Manchester City signed Jô for an undisclosed amount thought to be worth about £18m
                              Wikipeedia

                              Ja Tevez maksis 47 milli

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                                1 värav veel penaltist ja oleks pooled olnud
                                Ka pool ei moodusta enamust..
                                Hala Madrid !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X