320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    40% voimalus, et saame samasse gruppi Barça voi Real Madiga. Portot ei taha kohe kindlasti esimeseste huglast.

    Teisest pajast ei taha Shaktari ja CSKAd.

    Kommentaar


      Algselt postitas orly Vaata postitust
      Tekst on mööda, aga


      Mis mottes on tekst mööda?

      Kommentaar


        Bayern, Villareal, Manchester City, Napoli. Mina olen rahul. Ei pea ette võtma liiga pikki reise ning kõik mängud on atraktiivsed ja huvitavad.

        Kommentaar


          Mis kuradi pikad reisid? Kui kuhugi Venemaa perseauku peab minema mängule, siis tiba nagu on mõtteainet, a siis on ka jant pigem talvises Venemaa kliimas, mitte reisiväsimuses vms. Ise sa niikuinii kuhugi reisima ei hakka...

          Ja oraakli jutule lõpetuseks - taipohh, kui igav 0:0 veeretamine mõni mäng olema saab.
          Algselt postitas Stok
          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

          Kommentaar


            Algselt postitas Reintz Vaata postitust
            Mis kuradi pikad reisid? Kui kuhugi Venemaa perseauku peab minema mängule, siis tiba nagu on mõtteainet, a siis on ka jant pigem talvises Venemaa kliimas, mitte reisiväsimuses vms. Ise sa niikuinii kuhugi reisima ei hakka...

            Ja oraakli jutule lõpetuseks - taipohh, kui igav 0:0 veeretamine mõni mäng olema saab.

            Ühtegi igavat vastast ei saanud ning 3-4 tunnisel ning 7 tunnisel lennul on ikka vahe sees kui peab igal nädalalopul mängima.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nohik Vaata postitust
              Ühtegi igavat vastast ei saanud ning 3-4 tunnisel ning 7 tunnisel lennul on ikka vahe sees kui peab igal nädalalopul mängima.
              7 tunniseid lende ei pea küll mitte keegi tegema. Euroopa piires peaks 4h küll absoluutne maksimum olema. Teie kõige pikem lennureis ongi Naapolisse, mis peaks pisut üle 2h aega võtma.

              Kommentaar


                Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                7 tunniseid lende ei pea küll mitte keegi tegema. Euroopa piires peaks 4h küll absoluutne maksimum olema. Teie kõige pikem lennureis ongi Naapolisse, mis peaks pisut üle 2h aega võtma.
                Voibla on sul oigus, ma olen just töölt koju saanud peale 12 tunnist vahetust aga mu poindile saad ikka pihta ju eriti kui peame peale iga meistrite liiga mängu voorsil mängima.

                Kommentaar


                  Manchester-Madrid 2h, 1500km.
                  Manchester-Roma 2h25min, 1700km.
                  Manchester-Moskva 3h20min, 2500km.
                  Manchester-Kazan 4h10min, 3200km.
                  Saksamaale on paras ujumisteekond niikuinii.

                  Kui kuhugi Venemaa perseauku peab minema mängule, siis tiba nagu on mõtteainet
                  Euroopa piires peaks 4h küll absoluutne maksimum olema.
                  Algselt postitas Stok
                  Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                    Ühtegi igavat vastast ei saanud ning 3-4 tunnisel ning 7 tunnisel lennul on ikka vahe sees kui peab igal nädalalopul mängima.
                    Õudne küll oma eralennukis lebotada paar tundi ja norsata. OH THE HORRRRRRORRRRR!
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Adebayor Tottenhami laenule ning Boyata läks Boltonisse lanule.

                      Kommentaar


                        Sky Sports sources understand that Roque Santa Cruz is to undergo a medical at Real Betis on Saturday.


                        Täiesti korralik mängija nende jaoks kui ta ainult terve püsiks.

                        Kommentaar


                          Pidi ju Leedsi minema, reeturid ja valetajad!
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Teveze perekond kolis nüüd lõpuks Inglismaale elama, seega Tevez jääb ikkagi Citysse. Teine väga hea uudis on see, et Micah Richards sõlmis Cityga uue lepingu, mille pikkuseks on 4 aastat. Carlingus tuleb meile külla Birmingham City.

                            Kommentaar


                              Koosseis Tottenhami vastu:
                              Hart
                              Zabaleta - Kompany - Lescott - Clichy
                              Barry - Yaya Toure
                              Aguero - Nasri - Silva
                              Dzeko

                              Pink: Pantilimon, Richards, Savic, Milner, A. Johnson, Balotelli, Tevez.

                              Kommentaar


                                Les Phocéens'i poiss on ikka väga hea täiendus. Ühe poolajaga 2 väravasöötu. Usun, et City võtab see hooaeg oma . See mu arvamus. Meeskonnal on potentsiaali kui ka talenti, et ei näe põhjust miks ei peaks Kompany see hooaeg karika enda pea peale tõstma.
                                Eks hooaja lõpus näeb.
                                "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X