320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Les Phocéens'i poiss on ikka väga hea täiendus. Ühe poolajaga 2 väravasöötu. Usun, et City võtab see hooaeg oma . See mu arvamus. Meeskonnal on potentsiaali kui ka talenti, et ei näe põhjust miks ei peaks Kompany see hooaeg karika enda pea peale tõstma.
    Eks hooaja lõpus näeb.
    "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

    Kommentaar


      pole kunagi nii head cityt näinud oma silmaga...

      Kommentaar


        Tartanjan on prohvet!
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          +1 sellele

          Kommentaar


            Edin Dzeko tegi eelmine hooaeg väga kehva hooaja Manchester City eest ,kuid nüüd on ta Saksamaa lainelt Inglismaa Lainele üle saanud ning vastaste kaitsjad hakkavad hädas olema temaga.

            Kommentaar


              Hakka või kartma seda City´t Hooaja algus on hirmkõva olnud, Dzeko paneb kulda, Agüero ja Nasri tunduvad super ostud, ülejäänud tiim tundub ka olevat oluliselt rohkem kokku sulandunud, kui eelmisel hooajal. Chelsea vastu te ehk ei saa, aga Fergusoni poistele võiksite küll kenasti koti pähe tõmmata

              Kommentaar


                Chelsea eelmise hooaja algus oli ka väga kõva ...
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Njah....City´l võib see mootor väga kergesti laguneda, kui keegi seal riietusruumis nõusid hakkab lõhkuma.

                  Kommentaar




                    Nasri vist andis rohkem väravasööte täna kui tervel eelmisel liigahooajal.


                    Kommentaar


                      Ma ootan väga väga Man City - Chelsea kohtumist ,Chelsea fännina olen ma muidugi Chelsea poolt ,aga ma tahaks näha seda tulist vastasseisu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Tartanjan on prohvet!
                        Made my day!

                        Dzeko taga olev trio Silva-Nasri-Agüero oli lihtsalt fantastiline ja Dzeko muutub iga mänguga paremaks ja kindlamaks. Hooaeg on alanud igatahes väga hästi ja paljulubavalt. Loodame, et international breaki ajal jäävad kõik mehed terveks ning jääme ootama 10. septembrit, kui kodus mängitakse Wiganiga ning neli päeva hiljem tehakse Champions League debüüt Etihad Stadiumil Napoli vatu.

                        Tore oleks ka, kui saaks enne transfer windowi sulgumist Bellamy, Bridge ja Onuoha ära müüa/laenata.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                          Nasri vist andis rohkem väravasööte täna kui tervel eelmisel liigahooajal.
                          Liigas sai eelmisel hooajal kirja vaid ühe assisti tõesti - ei ole söödu mies! Ja no terve eelmise hooaja peale kokku jagas härra vaid 5 passi.
                          Algselt postitas Stok
                          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                            Chelsea eelmise hooaja algus oli ka väga kõva ...
                            chelski probleemiks oli komplekteeritus ehk et kui mõned vennad viga said, olid asendused lihtsalt sitad. shity on küll üks viimaseid klubisid, kellel selline probleem võiks esineda (ega ka manul, for that matter).
                            manchesteri proletariaatklubi kirstunaelteks võibki olla m*nni kiskuv sisekliima või kohati liigründav stiil - puhas spekulatsioon, mitte midagi, mille pärast mõni helesinises vapis poiss peaks turja hakkama.
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              Ma nüüd küll ei mäleta, et Chelseal langus olnuks seotud vigastustega.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Ma nüüd küll ei mäleta, et Chelseal langus olnuks seotud vigastustega.
                                Sitt mälu sul siis. JT, Lamps, Drogba samal ajal väljas oli tol hetkel ikka löök.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X