320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Palju Cityl "Rahvuste karikale" mehi minemas on?
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Palju Cityl "Rahvuste karikale" mehi minemas on?
      Molemad Toure vennad.

      Kommentaar


        Olgu vanajumal täna citizen, panin just täitsa arvestatava hulga krabisevat sellele, et City saab edasi. Imestan siiani, et julgust oli, sest üldjuhul olen ma bettimises totaalne tuss.

        Kommentaar


          Algselt postitas jamesblake Vaata postitust
          Olgu vanajumal täna citizen, panin just täitsa arvestatava hulga krabisevat sellele, et City saab edasi. Imestan siiani, et julgust oli, sest üldjuhul olen ma bettimises totaalne tuss.
          Villareali peatreener rääkis ühes intervjuus, et kavatseb anda tänases mängus põhimeestele puhkust. Lisaks sellele on nad ka vigastustega hädas. Midagi peab ikka väga valesti minema täna kui Napoli ei võida.

          Kommentaar


            Koosseis Bayerni vastu:
            Hart, Savic, Kompany, Lescott, Clichy, Barry, Yaya Toure, Silva, Nasri, Agüero, Dzeko.

            Kommentaar


              Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
              Villareali peatreener rääkis ühes intervjuus, et kavatseb anda tänases mängus põhimeestele puhkust. Lisaks sellele on nad ka vigastustega hädas. Midagi peab ikka väga valesti minema täna kui Napoli ei võida.
              Villarreal- Diego López, Ángel, Musacchio, Zapata, Oriol, Senna, Bruno, De Guzmán, Hernán Pérez, Nilmar y Marco Ruben.


              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Algselt postitas jamesblake Vaata postitust
                Olgu vanajumal täna citizen, panin just täitsa arvestatava hulga krabisevat sellele, et City saab edasi. Imestan siiani, et julgust oli, sest üldjuhul olen ma bettimises totaalne tuss.
                Oleksid pidanud selle raha kuskile heategevuseks annetama.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  City võib verest nina ka välja higistada,aga paraku see teid ei aita,sest makaronid (jumal tänatud) paneb Hispaanias sealsele meeskonnale koti pähe.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    tõestus veelkord: raha ei mängi
                    teine tõestus: premier league on s*tt
                    kolmas tõestus : premieris on ainult ülemakstud ahvid
                    neljas fakt: manchesteris läheb siniste ja punaste joobes halamiseks ja paaritumiseks ja vennastumiSEKS
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Viies fakt: Pooldage Itaalia jalgpalli!! Eriti Romat

                      Kommentaar


                        Päris olen sellise klubi fänn enam!!!!!!!!!!!!!!! faking luuserit

                        Nüüdsest Napoli ja Cavani fänn!!
                        Ganvix!

                        Kommentaar


                          Kiirelt Bayerni fännide bye bye gif siia . Aga tegelikult hea mäng oli. Järgmine aasta jälle. Euroopas Manu-ga kokku jah

                          Kommentaar


                            Teate mis oleks tänase mängu valguses kohe eriti magus ?
                            Kui homme tuleks uudis, et Mancini on lahti lastud .

                            Kahjuks nii lollid pole isegi Araablased... või kas ikka ei ole ?

                            Kommentaar


                              Nasri ja Clichy on omatud
                              läksid arsenalist citysse tegusi tegema

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kris866 Vaata postitust
                                Nasri ja Clichy on omatud
                                läksid arsenalist citysse tegusi tegema
                                Ära hakka targutama palun, vaatame hooaja lõpus kellel on rohkem ette näidata, kas Arsenalil või Cityl

                                Kommentaar

                                Working...
                                X